Letnje auto gume

Imam letnje ko nove i zlatni lančić za pokazivanje policiji. Problem mi bio jednom u bosni oktobar ili novembar na nekoj planinčugi počeo sneg da provejava a auto na usponu četvrtom brzinom samo beže obrtaji. Nije za zezanje jbt ja se vraćao sa mora, taj dan se kupao bilo 25° :lol:
 
Bas gledam ove kineze trebaju mi gume za prodaju .. cena 2,5x jeftinije od premijuma a lepe ocene imaju kako na testovima tako I od kupaca..
 

Prilozi

  • Screenshot_20210420-202501_Chrome.jpg
    Screenshot_20210420-202501_Chrome.jpg
    46,9 KB · Pregleda: 17
Šta se razmišljaš gomile automobila dolaze iz EU sa tim nekim kineskim gumama, sasvim pristojan kvalitet. Mi smo vozili na drugom autu neke maxiss evo 5-6-7 godina zimske odlične. Krenulo malo da se pokazuje suvoća između šara i zamenili.
 
Šta se razmišljaš gomile automobila dolaze iz EU sa tim nekim kineskim gumama, sasvim pristojan kvalitet. Mi smo vozili na drugom autu neke maxiss evo 5-6-7 godina zimske odlične. Krenulo malo da se pokazuje suvoća između šara i zamenili.
Ne razmisljam... za prodaju su dobre nove gume izgleda dobro za mušterije a drzat ce 20-30k km a cena im je tolika da ne mozes da se zalis ..:)
 
Maxxis je korejski brend.
Dosta motociklova stize sa tim gumama koje i nisu bas jeftine.
Piše made in prc možda je fabrika u kini nemam pojma, pristojna zimska gradska šara (kao kišna) nije za smetove al za svaki dan dušu dalo po gradu koji je ugl očišćen.
Danas uz sve moderne sisteme protiv proklizavanja svaka guma je više manje dobra osim za ekstremnu vožnju.
 

Back
Top