Quantcast

Leteći kung-fu prolaznik zaustavio ubicu

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.300
Slučajni prolaznik letećim udarcem kao u kung-fu filmovima uspeo da savlada napadača na kineskom fakultetu koji je prethodno ubio dva čuvara, a jednog ranio.

(Screenshot/YouTube)
Neverovatne scene odigrale su se u kineskom Univerzitetu Guizhou Normal.

Napadač je s mačetom u ruci upao u krug fakulteta i krenuo prema kantini. Čuvari su pokušali da ga zaustave, ali nisu uspeli. Muškarac je dvojici čuvara zadao smrtne rane, a trećeg je ranio, piše Hufftington Post.

Pre nego se odmakao od probodenog čuvara, na ubicu je nasrnuo slučajni prolaznik letećim udarcem kao u kung-fu filmovima.

Oborio ga je na pod, a onda su mu u pomoć priskočili slučajni prolaznici i obezbeđenje fakulteta.

Zahvaljujući snimku svedoka, umeće kung-fu prolaznika videlo je gotovo 3 miliona ljudi. Navodno se zove Zang Huaiđian, a na društvenim mrežama i u kineskim medijima dobio je nadimak "Leteći kik brat".

"Hteo je da me napadne, ali je prvo morao da uzme nož. Osećao sam da okleva pa sam ga opet udario", rekao je Zang.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.