Quantcast

Лепота ове пушке

KraNp

Poznat
Poruka
7.142
Ко каже да не воли оружје и лепоту ове ПУШКЕ ( иако сте сви мислили на женско паћеници :mrgreen::mrgreen: ) тај није мушко УОПШТЕ !!!

246378380_920590348868189_2747652832057409853_n.jpg

KraNp

Poznat
Poruka
7.142
I ja sam to mislio, ali eto, neki misle i na druge stvari. Pogrešne, ali šta da se radi. Bolje je ipak da pričamo o ženama. :D
Погрешне са твог аспекта. То си требао да нагласиш. Ја овде нисам написао "Оћу да убија јер волим то и желим људима смрт" ! Него се дивим дизајну и ергономији оружја. Квалитету израде и материјала.

Aeneas

Aktivan član
Poruka
1.007
^^ Kako ti volja. Šta god prvo da izabereš počećeš od učenja pre svega o disciplini rukovanja oružja, pa preko osnova mehanike funkcionisanja i na kraju praktično rukovanje, zauzimanje stava, pozicioniranje tela, rukohvat i slično.

Svakako je zahvalnije da pođeš od pištolja da stekneš dojam pucanja od manjeg kalibra ka većem. 😀

Aeneas

Aktivan član
Poruka
1.007
Imaš streljane, mnoge imaju licencirane instruktore...
Ako te zanima, možeš recimo i da odeš sa drugaricom kojoj bi to bilo interesantno, tamo su ljudi uvek tu da pruže bezbedno iskustvo i instrukcije za one koji bi prvi put da dođu u kontakt sa vatrenim oružjem i probaju ga. 😀

KraNp

Poznat
Poruka
7.142
Oduvek me ta sfera okupira, ali kao žensko nemam sa kim mnogo da se posavetujem.
Ovladavanje oružjem je stvar za sebe, ali držanje oružja je već nešto ili ilegalno, ili prilično skupo, i iziskuje veliku odgovornost pride.
Мени ћале неко време био пандур. Држо сам у стану калаш, тетејца. 4 бомбе. Битно је да си емоционално стабилан. Да ниси хировит. Ја метка нисам опалио у небо шенлука ради. То ми је џиберски. Али волим кад ми оружје легне у шаке и раме. Па онај мирис дрнча и оштар поглед кроз нишан и погодак у конзерву. Јбг.....шта ћу кад сам мушко.

Indigo3

Poznat
Poruka
7.206
Imaš streljane, mnoge imaju licencirane instruktore...
Ako te zanima, možeš recimo i da odeš da drugaricom kojoj bi to bilo interesantno, tamo su ljudi uvek tu da pruže bezbedno iskustvo i instrukcije za one koji bi prvi put da dođu u kontakt sa vatrenim oružjem i probaju ga. 😀
Fora je da u ovom vremenu odeš na neko brdo i običnom sačmaricom i gađaš limenke ili jabuke, zar ne, kao u filmovima sa Džon Vejn-om?
Volela bih tako nešto u ovom životu da doživim.
Brat mi je vojno lice i prepisivala sam mu neke beleške o oružju i usput sam se zainteresovala... To je stvarno nauka za sebe.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.