Quantcast

lepota olaksava uspeh 40%

gost 183655

Veoma poznat
Poruka
11.280
Nije bas uvijek tako. Kod mene na poslu je prije par mjeseci dosla nova radnica. Toliko je lijepa da ja nisam mogla da sklonim pogled s nje, mogu misliti kako je tek muskarcima. Zgodna, lijepa, prelijep, cist ten, sminka joj i ne treba, a pored sveg tog i pametna. Mozda je i bilo za ocekivati da ce zene biti ljubomorne, zavidne, da ce joj zamjerati mnoge stvari, ali ni u snu nisam ocekivala da ce to muskarci da rade. Mozda je razlog taj sto misle da oni nikad ne bi mogli da je imaju, ne znam.
Potpuno se slazem sa tobom...mislim da sam i na ovoj temi kazala da je klasicna lepota cesce teret nego precica...posebno kada je kombinovana sa zatvorenim tipom licnosti...

Dragan J

Ističe se
Poruka
2.550
Potpuno se slazem sa tobom...mislim da sam i na ovoj temi kazala da je klasicna lepota cesce teret nego precica...posebno kada je kombinovana sa zatvorenim tipom licnosti...
Ja sam upoznao jednu predivnu, apsolutno predivnu ženu od 43 godine , preko sajta za upoznavanje, nekoliko puta otišli na kafu...ona kaže da je njena lepota bila veliki teret za nju i njenu karijeru, i da komplimente za izggled uopšte ne ceni, a stalno ih dobija od muškaraca. Nije udata i nema dece.

gost 183655

Veoma poznat
Poruka
11.280
Ona nije zatvoren tip, otvorena je, vedra, druzeljubiva. Ali, oni bilo sta sto ona izgovori docekaju kao priliku da joj "spuste" kako bi oni ispali neki frajeri.
Tako je. Zene vise ne mrze klasicne lepotice jer je danas vaznije biti privlacan, sladak i sexy nego lep. Muskarci pak imaju poriv da je "spuste na zemlju" iako ona uopste visoko ne leti...nesto slicno Maleni, iskrena zavist prema lepoti pred kojom se zastaje...imala sam takve drugarice i nisam primetila da su u zivotu bolje prolazile od manje lepih zena, mahom cak i same ne veruju da su lepe jer im se valjda to govori izuzetno retko...

Dragan J

Ističe se
Poruka
2.550
Ne verujem...pre bih rekla da lepota u kombinaciji sa pamecu deluje zastrasujuce... u stilu ona ima sve i samim tim je jaca od mene i zato se javlja potreba za "spuste", unize tu osobu.
To je prvi deo, a onda poželiš da tu lepotu imaš kraj sebe i za sebe, a to možeš postići samo ako si dominantniji od nje, čak kad objektivno i nisi superiorniji, imaš potrebu da se nametneš, da stvoriš subjektivni osećaj inferiornosti kod te lepotice, i da je osvojiš.

Cru*

Poznat
Poruka
8.252
To je prvi deo, a onda poželiš da tu lepotu imaš kraj sebe i za sebe, a to možeš postići samo ako si dominantniji od nje, čak kad objektivno i nisi superiorniji, imaš potrebu da se nametneš, da stvoriš subjektivni osećaj inferiornosti kod te lepotice, i da je osvojiš.
Hm...pa tu je greska...ko jos pada na osobu pored koja pokusava na silu da nametne dominaciju?
Dodje ko sado mazo varijanta.

Dominantni muskarac je to sto jeste i nema nikakvu potrebu da to dokazuje ponizavanjem zene

Dragan J

Ističe se
Poruka
2.550
Hm...pa tu je greska...ko jos pada na osobu pored koja pokusava na silu da nametne dominaciju?
Dodje ko sado mazo varijanta.

Dominantni muskarac je to sto jeste i nema nikakvu potrebu da to dokazuje ponizavanjem zene
Nemoj biti sigurna. Vidiš i u svom okruženju kako dominanti muškarci ponižavaju, neki suptilnije, a neki sirovo i surovo. Nije lepo ali je istinito. Žena traži jačeg a razni ljudi na različite načine pokazuju da su jači.

Cru*

Poznat
Poruka
8.252
Nemoj biti sigurna. Vidiš i u svom okruženju kako dominanti muškarci ponižavaju, neki suptilnije, a neki sirovo i surovo. Nije lepo ali je istinito. Žena traži jačeg a razni ljudi na različite načine pokazuju da su jači.
Ma vidim ja to...ali obicno to nije zarad muvanja, nego zarad lecenja kompleksa. I samo budala pada na to. Lepa a pametna nece.
Dominantan muskarac ispuni prostoriju samo svojim prisustvom i da rec ne progovori. I nema potrebe...jasno se zna ko je tu jaci.

Svi ostali su samo pacenici.

Dragan J

Ističe se
Poruka
2.550
Ni sa jednim trenutno :lol: Iako te se to ne tice, al ajde.

Ali niko me nije smuvao na pokusaj dominacije, to je sigurno. Ima i onih koji ne pokusavaju da dokazu da su alfa muzjaci. Samo su normalni.
Nije te smuvao na pokušaj, jer ako si provalila da je pokušaj- onda si ga prezirala, a ako je uspeo u svom pokušaju- onda si zaključila da je dominantniji. Dakle, ne osvaja se na pokušaj, nego na utisak :)

gost 183655

Veoma poznat
Poruka
11.280
...u prevodu da je unizis kako bi je posedovao tako unizenu...u bre, bolje da je i ne muva takav...

Dragan J

Ističe se
Poruka
2.550
...u prevodu da je unizis kako bi je posedovao tako unizenu...u bre, bolje da je i ne muva takav...
Tako ti misliš, možda si i u pravu, ali ta taktika najčešće uspeva. Možda nije pohvalno ni za žene ni za muškarce, ali je istinito, bez obzira na sve one priče o emancipaciji i ravnopranosti, pristojnosti i uvažavanju bližnjih...Tu vladaju neki primitivniji mehanizmi.

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.368
Kako jačeg? Mislim, na koji način? Fizički, da obaramo ruke ili da mi tegli kofer? Emocionalno, da mi glumata tatu i bude u fazonu "sad će tebi čika da objasni kako da misliš/osećaš/radiš"? Nemam ništa protiv dominacije ukoliko onaj ko voli da dominira nađe onog ko voli da se nad njim dominira i živeli su srećno do kraja života uživajući u svojim sado-mazo igricama. Ali nisu svi u fazonu "budi jači, voleću te". Ne tražim muškarca da mi bude predvodnik ili sledbenik već da me čvrsto drži za ruku dok korača pored mene.

Dragan J

Ističe se
Poruka
2.550
Kako jačeg? Mislim, na koji način? Fizički, da obaramo ruke ili da mi tegli kofer? Emocionalno, da mi glumata tatu i bude u fazonu "sad će tebi čika da objasni kako da misliš/osećaš/radiš"? Nemam ništa protiv dominacije ukoliko onaj ko voli da dominira nađe onog ko voli da se nad njim dominira i živeli su srećno do kraja života uživajući u svojim sado-mazo igricama. Ali nisu svi u fazonu "budi jači, voleću te". Ne tražim muškarca da mi bude predvodnik ili sledbenik već da me čvrsto drži za ruku dok korača pored mene.
Baš super što je tako.
Inače...
Boldovano dovoljno govori.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.