Lepota muškarca je prokletstvo ili blagodet

....da,po nekim istraživanjima na prvom mestu im je smisao za humor i obrazovanje a tek posle dolazi sve ostalo.....
...mada ne verujem da se to ispitavanje vršilo na našem području....

verovatno nije, ali i da jeste, ne verujem da bi rezultati bili drugaciji jer postoji veliki broj zena/devojaka(mislim na mladju populaciju) koje uopste ne traze ozbiljnu vezu, ali kad bi trazile predpostavljam da bi rezultati ankete bili kao u slucaju koji si naveo.
 
Opet pitanje o tome.... da li je dovoljno da muskarac bude dobar i lep, a da nema skolu i da nema novca
Pa mislim Simbade, nekom je to verovatno dovoljno, ali mislim da vecini zena nije.
Lepota muskarcu, kao ni zeni uostalom, ne moze da odmogne u zivotu, ali sama po sebi nece doprineti da on bude srecan u zivotu, ako nije ostvaren profesionalno i ako starno kuburi sa novcem.
Recimo, ako su dva muskarca zavrsila isti faks a jedan je izrazito lep dok je drugi ruzan i neugledan, pre ce zaposliti onog lepog.
Mozda ce lep pre i napredovati i sl.
Ali ako je ruzan veci strucnjak, bolji majstor i sl. a onaj lep neznalica.....moze u najboljem slucaju da se ozeni nekom kojoj ce da sluzi kao privezak ili da preko zene gradi karijeru. Sto je opet, bedno

Ne slazem se sa ovim stvarima.
 
...проклетство...

...неке жене, не мали број, не воле лепе типове уопште...нека угроженост...шта ли...
...тенденција размажености, опуштања...
...завист других...

...благодет...

...већина жена воли...
...у комбинацији са шармом и културом...сва врата отвара...
 
e, ali šta mene nervira. to što se lepo suprotstavlja ružnom i neuglednom kao da su to nepromenjive kategorije.. mislim, niko ne mora da bude izrazito ružan i neugledan. ok, mnoge od nas priroda nije obdarila apolonskom lepotom, ali ako bilo ko samo malo radi na sebi postići će barem to da ne bude neugledan i odbojan.. a to je dovoljno da ne bude odbijen na prvu loptu, nego da ta unutrašnja lepota koju eventualno poseduje stigne da dođe do izražaja.
 
e, ali šta mene nervira. to što se lepo suprotstavlja ružnom i neuglednom kao da su to nepromenjive kategorije.. mislim, niko ne mora da bude izrazito ružan i neugledan. ok, mnoge od nas priroda nije obdarila apolonskom lepotom, ali ako bilo ko samo malo radi na sebi postići će barem to da ne bude neugledan i odbojan.. a to je dovoljno da ne bude odbijen na prvu loptu, nego da ta unutrašnja lepota koju eventualno poseduje stigne da dođe do izražaja.

Slazem se..ali ne nosi mi se perika..
 
mislim da je lepota, ili pre bih rekla prijatan izgled, u lj&s-u vazniji za zenu nego muskarca
mislim da su muskarci vise vizuelni tipovi, dok kod zena izgled ne igra tako znacajnu ulogu
i iskustvo mi govori, da ce u situaciji kada su u pitanju ljudi koji neprijatno izgledaju, to u mnogim zivotnim situacijama, u mnogo vecoj meri biti smetnja zeni nego muskarcu
 

Back
Top