Quantcast

Lepota muškarca je prokletstvo ili blagodet

lyon69

Poznat
Poruka
8.862
Opet pitanje o tome.... da li je dovoljno da muskarac bude dobar i lep, a da nema skolu i da nema novca
Pa mislim Simbade, nekom je to verovatno dovoljno, ali mislim da vecini zena nije.
Lepota muskarcu, kao ni zeni uostalom, ne moze da odmogne u zivotu, ali sama po sebi nece doprineti da on bude srecan u zivotu, ako nije ostvaren profesionalno i ako starno kuburi sa novcem.
Recimo, ako su dva muskarca zavrsila isti faks a jedan je izrazito lep dok je drugi ruzan i neugledan, pre ce zaposliti onog lepog.
Mozda ce lep pre i napredovati i sl.
Ali ako je ruzan veci strucnjak, bolji majstor i sl. a onaj lep neznalica.....moze u najboljem slucaju da se ozeni nekom kojoj ce da sluzi kao privezak ili da preko zene gradi karijeru. Sto je opet, bedno

tara

Elita
Poruka
24.872
onda pishi taro... meni je pun **** lepih ljudi koji misle da je dovoljno to shto su lepi... tu mislim i na ribe-kretenushe...
oo da,dovoljno za sve...cesto imam neki cudan stav prema ljudima koji su mnoogo lepi,prosto sam ubedjena da im nesto drugo fali..ne kazem da je to ispravno i da neko ne moze imati sve te kvalitete samo mi je tako...i nije mi jasno sta imas od necije lepote,tj koje ti to zadovoljstvo u vezi donosi....ako ne mozes da pricas sa njim,smejes se i da ne nabrajam...jbg ne volim nesto preterano lepe ljude i tako...

HELENA33

Buduća legenda
Poruka
27.005
...aaaa eee onda je to druga priča....:razz:
...mada znam da me ti gotiviš....8-)
hm... kako znash? :D
lepota je u duhu ali danas je previshe praznih ljudi pa smo gotovo zaboravili kako izgleda ta lepota... a ipak se primamo na optichke varke ko mamlazi... ne ostajemo imuni na nechiji lep izgled chak i kad osecamo da iza njega nema nishta... teshko je poverovati da nema... pa kad krenemo u proveru i ustanovimo da zaista nema, uzas... :evil:

Ale kobac

Iskusan
Poruka
6.939
oo da,dovoljno za sve...cesto imam neki cudan stav prema ljudima koji su mnoogo lepi,prosto sam ubedjena da im nesto drugo fali..ne kazem da je to ispravno i da neko ne moze imati sve te kvalitete samo mi je tako...i nije mi jasno sta imas od necije lepote,tj koje ti to zadovoljstvo u vezi donosi....ako ne mozes da pricas sa njim,smejes se i da ne nabrajam...jbg ne volim nesto preterano lepe ljude i tako...
he,to je sad kad ste omatorile,i omudrale a kad ste bila mladje?trcale ste ko macke na slaninu za lepotanima,nemoj sad,:D

sinmbad

Veoma poznat
Poruka
12.180
hm... kako znash? :D
lepota je u duhu ali danas je previshe praznih ljudi pa smo gotovo zaboravili kako izgleda ta lepota... a ipak se primamo na optichke varke ko mamlazi... ne ostajemo imuni na nechiji lep izgled chak i kad osecamo da iza njega nema nishta... teshko je poverovati da nema... pa kad krenemo u proveru i ustanovimo da zaista nema, uzas... :evil:
...heeeeeee imam ja nos za to....
...eeeeee da znaš samo koliki je...
...nos naravno...