Quantcast

Lepota i komplimenti

gost 330596

Ističe se
Poruka
2.871
Meni je bitna :lakše nadjem posao ,lepše se ophode prema meni bilo gde da sam i retko,baš retko susrećem neljubazne ljude(mada sam ja nasmejana i kulturna)
A komplimenti od strane muškaraca-u njih ne verujem,jednostavno ne verujem,verujem sebi,a kompliment od strane žena:mislim da su dobronamerni i njih više cenim.

Mada,ne tražim ih i ne želim da ih slušam,neću da ništa laska mojoj sujeti.Iskreno.
Jel lažeš sebe ili nas?Žene su uglavnom ljubomorne jedna na drugu,većina daje jedna drugoj laskav komentar koji nema veze sa realnošću,otiđi na DVD3 i biće ti sve jasno:hahaha:,eto to navodim kao primjer jer možeš najbrže da provjeriš,dok ja znam milion primjera mimo toga u životu da je to zaista tako.Dakle nemoj da se lažemo.Komplimenti muškaraca su mnogo iskreniji,ima i njih koji laskaju ali je dosta manji broj...

gost 330596

Ističe se
Poruka
2.871
Koliko je zenama bitna sopstvena lepota, tj. fizicki izgled i zasto?

Primetio sam, mada mozda gresim, da uglavnom kada zene dobiju komplimente na racun lepote od muskaraca, a posebno drugih zena, da im taj kompliment o fizickoj lepoti posebno prija.
Jedno je ono, "bas si fina, super si osoba, dusa si od coveka" ali kada se kaze "lepa si, ili prelepa si" to pogadja pravo u centar.

Ima li istine u tome, i ako ima, zasto je to tako?
Bitno im je itekako jer pomoću ljepote znaju da će privući muškarce koje žele,ako već imaju nekog onda to rade zbog okoline,mislim svako voli da bude lijep i mi i one:Isto tako im je bitan fizički izgled muškaraca samo što to većina ne priznaje,kad god sam se dopao nekoj fizički mogao sam da budem ne znam kakav mutavko i ćutuk,apsolutno bez ikakve priče a njima je to bilo dovoljno da me "napadnu" ako joj se fizički dopadnem,to je tako,da se ne lažemo...znači gledaju izgled kako svoj tako i partnerov...

branquinha

Primećen član
Poruka
515
Videh ovo na netu juce, bas je interesantno:
"Kad bi se žene oglednule u ogledalu samo svake pete godine, mnoge bi presvisle od bola. Ima divan starogrčki epigram jedne kurtizane: "Ja, čiji je drski smeh ispunjavao Grčku, ja, Laida, koja je doskora imala na pragu čitava jata ljubavnika, posvećujem ovo ogledalo Afroditi, jer neću da sebe gledam ovakvu kakva sam, a onakvu kakva sam bila juče, ne mogu." Za žene izgubiti lepotu, znači kao tvrdici izgubiti svoj novac, ili kao vojniku svoj mač i slavu, ili građaninu svoj ugled."
Jovan Ducic

Ima istine u ovome, bar u mom slucaju. Volim komplimente i prijaju mi. Ne samo na racun fizickog izgleda nego i ove ostale (manje bitne :malav: ). Najvise volim kada kompliment dodje neocekivano, iz vedra neba pa u rebra. Tipa kada sam ujutro nenasminkana i cupava a on mi kaze da sam lepa. :heart: Ili pre neki dan kada dobih kompliment da imam veliki talenat za strane jezike. Jednom sam bila u semi sa nekim tipom koji je bio vrlo skrt na komplimentima. Tada sam shvatila koliko mi ta vrsta paznje nedostaje. Skroz bezveze osecaj kada je trud da se lepo izgleda potpuno ignorisan. :neutral:

gost 159591

Poznat
Poruka
8.252
Katarina, da te pohvalim,.... koliko primecujem pametna si.
A za lepotu, ne mogu ti nista reci, nisam te video.
Posalji sliku na pp. :mrgreen:
Prijatan dan. Uzivaj. Poz ;) :bye:

Au, sta bi ovo sad?
Pa mi smo prijatelji 100 godina, znas da ne postavljam slike, ne upoznajem se licno, da sam samo sjena na forumu. :) I nesto mi bas svejedno da li forumasi i forumasice misle da sam lepa ili ne. Veoma samudata, imam cetiri banke, troje dece pa mi kompliment o lepoti dodje kao da supa posle obilnog obroka.

A za ovo da sam pametna hvala puno. Znaci mi takav kompliment od onih koje cenim a ti si svakako jedan od njih. :heart:

gost 107590

Buduća legenda
Poruka
42.249
Au, sta bi ovo sad?
Pa mi smo prijatelji 100 godina, znas da ne postavljam slike, ne upoznajem se licno, da sam samo sjena na forumu. :) I nesto mi bas svejedno da li forumasi i forumasice misle da sam lepa ili ne. Veoma sam udata, imam cetiri banke, troje dece pa mi kompliment o lepoti dodje kao da supa posle obilnog obroka.

A za ovo da sam pametna hvala puno. Znaci mi takav kompliment od onih koje cenim a ti si svakako jedan od njih. :heart:
:eek:
Kajo, rekao bi da osim mene flertujes i sa drugim forumasima... :( Tako mi i treba kad muvam piletinu. :dash: :rida:

Arianna

Buduća legenda
Banovan
Poruka
46.590
Koliko je zenama bitna sopstvena lepota, tj. fizicki izgled i zasto?

Primetio sam, mada mozda gresim, da uglavnom kada zene dobiju komplimente na racun lepote od muskaraca, a posebno drugih zena, da im taj kompliment o fizickoj lepoti posebno prija.
Jedno je ono, "bas si fina, super si osoba, dusa si od coveka" ali kada se kaze "lepa si, ili prelepa si" to pogadja pravo u centar.

Ima li istine u tome, i ako ima, zasto je to tako?
Bitno mi je u razumnoj meri...

Ja ljude vrednujemo po onome sta jesu
a ambalaza je jedan deo toga samo

Komplimenti prijaju ako su iskreni
a ukusi se razlikuju
i normalno je da volim da sam lepa osobama koje mi se svidjaju
koje vrednujem
a meni prijaju komplimenti tipa pametna si dobra itd...
vise nego lepa si

nebitno mi je da svima budem lepa ako si to mislio

- - - - - - - - - -

ne postoje ljudi koji ce se svima svideti

Poslednja izmena:

gost 159591

Poznat
Poruka
8.252
:eek:
Kajo, rekao bi da osim mene flertujes i sa drugim forumasima... :( Tako mi i treba kad muvam piletinu. :dash: :rida:
Daco, daco, kakve su to neosnovane optuzbe, sram te bilo? Cartmanland je moj prijatelj sa politike. Procitaj post jos jednom ti povrsni, ljubomorni decko. Znam, mladost, ludost, burne reakcije, jake emocije ali ne reaguj na prvu. Zivot tek pred tobom, moras nauciti kako stvari funkcionisu u svetu odraslih.
A osim toga, ti znas da si mi jedini za ocijukanje na forumu, svi drugi su samo prijatelji ili istomisljenici a to je nista u poredjenju s tobom. :)

A kad smo vec kod flerta i nevere... U lepljivoj basti dezuras na ulazu i delis komplimente kao stranke balone deci pred izbore pa jesam li ti ista ikad rekla. Progutam, precutim i nadam se da ce te proci kad malo odrastes. To se zove ljubav. :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.