...лепо сам раније писао о ЛДП-у

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
И КО СУ И ШТА СУ... основала их је пропалица комуњарска Латинка Перовић, али то није све...:hahaha::hahaha::hahaha: ПОГЛЕДАЈТЕ ОВУ ВЕСТ, срушио сам се са столице...

Udbaš u LDP!

Ponedeljak - 31.01.2011

udbas-v.jpg

General Jovo Kapičić uz Čedu Jovanovića

General Udbe Jovo Kapičić (92) podržao je prekjuče u Centru „Sava“ na sednici Glavnog odbora Liberalno-demokratsku partiju! Kapičić je posle govora predsednika LDP-a Čedomira Jovanovića izjavio da je Srbija „srećna što ima mlade ljude koji ovako govore“.
Jovo Kapičić ostao je upamćen kao upravnik logora na Golom otoku, na kojem su u krajnje nehumanim uslovima robijali „državni neprijatelji“. U SFRJ je bio na više različitih visokih funkcija, a posle raspada Jugoslavije angažovao se u političkoj borbi za nezavisnost Crne Gore. U intervjuu datom prošle godine, Kapičić, koji je bio i načelnik Udbe za Beograd, izjavio da je tada bio - bog!

- To je tada bilo kao da sam bog. Nije bilo propisa, a mogli ste da sudite i da odlučujete. Nismo imali milosti, bili smo okrutni jer smo čistili smeće… Zato Draža nije dobio grob da se ne ide na poklonjenje, pa neću ja sada da mu pravim spomenik nizašta na svetu - rekao je tada Kapičić i dodao da lokaciju Mihailovićevog groba ne bi odao „ni da mu glavu uzmu“.

Pojavljivanje Kapičića na GO LDP-a za „Alo!“ je prokomentarisao potpredsednik SPO Aleksandar Jugović.


- Mi u SPO smo prijatno iznenađeni pojavom Jove Kapičića na GO LDP-a i podrškom koju je time dao toj partiji. On je dokazani liberal, Evropejac, borac za ljudska prava, protivnik zločina, pa će takva biografija biti garancija da će njegovo angažovanje kroz politički program preokreta značajno uticati na dalju demokratizaciju Srbije. Pošto LDP insistira na istini i otkrivanju svih zločina iz prošlosti, dobro je što u svojim redovima ima Jovu Kapičića jer su zločini materija koju on odlično poznaje - poručio je Jugović u izjavi za „Alo!“.


Tako je govorio Jovo:

- Da se razumijemo: bio sam bog!
- Što se Golog otoka tiče, vjerujte mi da spavam spokojan kao beba.
- Srpska crkva se ponaša fašistički. Ona je pošast za ovu zemlju.
- Zapamtite: Srbija je jedina zemlja na planeti koja je zaslužila da je bombarduje Atlantski savez!


M. S. P.

http://www.alo.rs/politika/35209/Udbas_u_LDP
***********************************************************************************************

Шта рећи а не заплакати ...и од смеха али и од ужаса...
 
Poslednja izmena:
Kapičić nije član LDP.

Kao što nije ni labus.

Bili su gosti na odboru.

Dakle, tema je laž.

LOCK... A šta drugo....

Жутањак, не трабуњај - и не пише да је ЧЛАН та реч није употребљена а из текста се види ДА ЈЕ ДОШАО ДА ДА ПОДРШКУ УБУЉЕНОМ ПРАШКАСТОМ...
 
Ima li većih lažova od raspalih DSSovaca?:think:

Шта је теби, бре, ЈЕ Л' ИМА ОВДЕ БИЛО КОЈЕ РЕЧИ КОЈА ЈЕ ЛАЖ ИЛИ НЕИСТИНА:

General Udbe Jovo Kapičić (92) podržao je prekjuče u Centru „Sava“ na sednici Glavnog odbora Liberalno-demokratsku partiju! Kapičić je posle govora predsednika LDP-a Čedomira Jovanovića izjavio da je Srbija „srećna što ima mlade ljude koji ovako govore“.
*********************

:rotf::rotf::rotf:
 
Poslednja izmena:
Mozda nije bukvalni clan ali je ocigledno neko koga su glavni ljudi u ldpu imali razloga da ga pozovu na taj njihov vazan skup. Sramota je da stranka koja se satro gnusa nasilja,ratova i slicno kao pocasnog gosta zove coveka koji ne samo da je ubijao,mucio ljude vec se ne libi da se tim hvali u javnosti,to govori o iskrenosti celnika ldpa koji kazu da im je cast sto je kapicic bio na njihovom skupu.
Koliko god mi on odvratan bio pre svega zbog tih stavova koji i dan danas iznosi gde kaze da je bio Bog i da se ponosi mucenjem,maltretiranjem i ubistvima ljudi on ce biti na zemlji jos koji mecec,mozda godinu,mozda cak i dve,a posle? tesko njemu.
 
Мито, трула ти тема. Ем лажеш, ем се позиваш на Ало, ем фингираш вести, ем цитираш човека који је рекао истину... Да ли ти више пријају Томине лажи?

Па добро ... ја знам да вама који добијате редовно следовање од Чеде-прашка НЕ ГОДИ ОВАКВА ТЕМА, али ипак, немој ме вређати без разлога...и без икаквог основа...

1. Где лажем???
2. Где финиграм вести???
3. а што да не цитирам човека ако је рекао истину???
4. немам лепо мишљење о Томи...
 
Мито, трула ти тема. Ем лажеш, ем се позиваш на Ало, ем фингираш вести, ем цитираш човека који је рекао истину... Да ли ти више пријају Томине лажи?

Pa ovo je bilo na vestima pre neki dan,sa sve izjavom zlotvora kapicica,ne znam sta je mogao da slaze lik koji je otvorio temu ili alo.
 
Па добро ... ја знам да вама који добијате редовно следовање од Чеде-прашка НЕ ГОДИ ОВАКВА ТЕМА, али ипак, немој ме вређати без разлога...и без икаквог основа...

1. Где лажем???
2. Где финиграм вести???
3. а што да не цитирам човека ако је рекао истину???
4. немам лепо мишљење о Томи...

ne obaziri se
takvi su oni kad ih zacnes, ljubi ih Ceda u nosic beli
 
Како, напиши КОЈИМ ЈА ТО РЕЧИМА "ИНСИНУИРАМ" - ??? Или повуци ове увреде!!!

...лепо сам раније писао о ЛДП-у

основала их је пропалица комуњарска Латинка Перовић, али то није све...

General Udbe Jovo Kapičić (92) podržao je prekjuče u Centru „Sava“ na sednici Glavnog odbora Liberalno-demokratsku partiju!

Eto, čista manipulacija...

I ako je on bio sam gost, a ničim nije podržao stranku...

On contraire, on contraire...

Podržao je Srbiju...izjavio da je Srbija „srećna što ima mlade ljude koji ovako govore“
 
u normalnom drustvu on je trebao biti zatvoren
na zalost taj skot ima i sina na mestu predsednika KSS, najgoreg u istoriji



a sto si ti poleteo da nam to objasnis?
sta te grize?

Драган Капичић је већ више деценија власник огромног веома ексклузивног кафе-ресторана код Кнез Михајлове улице код Калемегдана који се зове "Галерија"... и других некретнина по Бг.......а матори још увек смрди у туђој кући на Дедињу...
 

Back
Top