Lepi vs ružni ljudi ko je uspešniji u ljubavi i ko se ranije ženi/udaje?

Schrodinger

Poznat
Poruka
8.654
Moj utisak je da je tu korelacija obrnuta i da su ruzniji sveukupno uspesniji i u ljubavi i u seksu i zasnivanju porodice itd...
Dakle slicno kao i u drugim oblastima zivota - na primer sto manje skole i iq-a to vise love, nekretnina...

To vidimo jasno i na primerima licnosti iz javnog zivota... Na primer mnoge poznate estradne devojke koje su neudate zbog lepote ali im posao ide jer nemaju skolu...
Od muskaraca recimo maneken Abazovic koji je neozenjen i slicni

Poslednja izmena:
lepota lezi u oku posmatraca :zaljubljena:
Nije ima objektivnih kriterijuma. Npr. u mladosti je skoro svako lep sto kasnije dodje na naplatu u srednjem dobu i starosti kada nije prakticno niko (ako gledamo muskarce koji nakon 45 po definiciji ne lice ni na sta niti se trude da lice). Nebo i zemlja.
Sad ovde pricamo o razlikama u okviru istog doba.

Poslednja izmena:
Moj utisak je da je tu korelacija obrnuta i da su ruzniji sveukupno uspesniji i u ljubavi i u seksu i zasnivanju porodice itd...
Dakle slicno kao i u drugim oblastima zivota - na primer sto manje skole i iq-a to vise love, nekretnina...

To vidimo jasno i na primerima licnosti iz javnog zivota... Na primer mnoge poznate estradne devojke koje su neudate zbog lepote ali im posao ide jer nemaju skolu...
Nema logike. Mozda zato sto ruzni teze dolaze do zenskog sveta, pa se zene jer kad dodju do zenskog vise se zatreskaju?

Evo dokaz

ISTRAŽIVANJE POKAZALO: Lepi ljudi imaju manje sreće u ljubavi

Sociolozi sa Univerziteta Harvard otkrili su da privlačni ljudi često imaju poteškoće da ostanu u dugim vezama.
Za svoje istraživanje koristila je, između ostalog, srednjoškolske godišnjake u kojima su učenici bili svrstani u manje ili više privlačne. Kristina je dozvolila svom timu da istraži jesu li, i koliko dugo, kasnije bili u braku, piše Miss7.
Njihovo istraživanje dovelo je do iznenađujućeg rezultata: što je osoba bila lepša, to je njena veza bila manje „uspešna“.
https://www.prva.rs/zivot/ljubav-i-...epi-ljudi-imaju-manje-srece-u-ljubavi-2047401

Imao sam ja temu da pametni ne uzivaju u sexu,tacno tako sto vise razmisljaju ubijaju spontanost i postaju frigidni
Hm, zanimljivo.
A ja mislim da je to više do manjka fokusa u nekom momentu,
Misliš kako trebaš ovo i ono bla bla
Umnesto da si tražimo užitak jelte.

Ali evo, kad idem spavati, čim legnem momentalno zaspem. Efikasnost 100% :D

Hm, zanimljivo.
A ja mislim da je to više do manjka fokusa u nekom momentu,
Misliš kako trebaš ovo i ono bla bla
Umnesto da si tražimo užitak jelte.

Ali evo, kad idem spavati, čim legnem momentalno zaspem. Efikasnost 100% :D
Evo mene puno stvari koci sto vise znam,za razliku od pre kad nisam nista umeo srljao sam nepromisljeno

100% Tachno

Da...i ja sad tako
1702838631155.png

:malav:

Back