Lepi muskarci su uvek u pravu

Poruka
4.292
Pitanje za zene zasto neizmerno veruju lepim muskarcima? Na primer ako je neko lep onda njemu zene veruju bez obzira da li je ubica, manijak, siledzija, mafijas i slicno. A osim toga sa lepim muskarcem je zena spremna da stupi i u vezu i seksualni cin cak i onda ako zna da je manijak, siledzija, los covek.

Kako psiholozi objasnjavaju ovu cinjenicu? To ide toliko da su spremne da budu sa lepim muskarcem u vezi cak i ako postoji mogucnost da ce im on ugroziti i zivot jer je recimo ubica i imao je kriminalnu proslost. Znaci cak i opasnost po zivot nije dovoljan da ih spreci u tome..

Iako je nagon za samoodrzanje i za zivot najaci kod ljudi ipak je nagon da se bude sa lepim muskarcem jaci od nagona za zivot kod zena.

Da li je to nesto u psihi zene iskonsko, genetski ili sta?? Zasto zene i po cenu smrti su spremne da imaju potomstvo sa lepim muskarcem??? Zasto je nagonski zenama toliko bitan zigled muskarca, da li je to opravdano za opstanak ljudske vrste? Cak i inteligencija, snaga, snalazljivost kao osobine muskarca padaju u vodu ukoliko je ruzan iako logicno bi te osobine trebalo da budu bitnije od samog izgleda za produzetak vrste. Kako to objasnjavaju psiholozi?
 
Poslednja izmena:
a muškarci u većini slučajeva kao fol ne bi bili s lepom a iskonski lošom ženskom osobom
jedan pogled na tesne farmerke i velike sesi i ništa drugo nije bitno, tako je valjda i sa ženama ,
a postoji tu i drugi faktor, lepi muškarci obično uz tu bogomdanu lepotu imaju još neki upečatljiv kvalitet koji prevagne nad tim lošim osobinama ili kriminalnom prošlošću.
a možda su žene slabe na stvarno lepe muškarce jer je objektivno to tooliko retka sorta danas. pa ako ih čini srećnim makar na kratko, ne može biti toliko loše.
 
Pitanje za zene zasto neizmerno veruju lepim muskarcima? Na primer ako je neko lep onda njemu zene veruju bez obzira da li je ubica, manijak, siledzija, mafijas i slicno. A osim toga sa lepim muskarcem je zena spremna da stupi i u vezu i seksualni cin cak i onda ako zna da je manijak, siledzija, los covek.

Kako psiholozi objasnjavaju ovu cinjenicu? To ide toliko da su spremne da budu sa lepim muskarcem u vezi cak i ako postoji mogucnost da ce im on ugroziti i zivot jer je recimo ubica i imao je kriminalnu proslost. Znaci cak i opasnost po zivot nije dovoljan da ih spreci u tome..

Iako je nagon za samoodrzanje i za zivot najaci kod ljudi ipak je nagon da se bude sa lepim muskarcem jaci od nagona za zivot kod zena.

Da li je to nesto u psihi zene iskonsko, genetski ili sta?? Zasto zene i po cenu smrti su spremne da imaju potomstvo sa lepim muskarcem??? Zasto je nagonski zenama toliko bitan zigled muskarca, da li je to opravdano za opstanak ljudske vrste? Cak i inteligencija, snaga, snalazljivost kao osobine muskarca padaju u vodu ukoliko je ruzan iako logicno bi te osobine trebalo da budu bitnije od samog izgleda za produzetak vrste. Kako to objasnjavaju psiholozi?

Zenama nije toliko bitan fizicki izgled. Zenama je najvazniji drustveni status i naravno materijalni status, koji obicno, mada ne nuzno, ide ruku pod ruku sa njim. Fizicki izgled je naizgled bitan samo jako mladim devojkama, najcesce srednjoskolskog uzrasta, jer momci koji su im tad dostupni ne mogu da se izdignu iznad svojih vrsnjaka statusom (karijerom, novcem), vec pre svega mogu da se isticu fizickim izgledom, sportskim uspesima, muzevnoscu, u odnosu na one manje muzevne momke koji logicno imaju i manje samopouzdanja u toj fazi. U tim godinama su im interesantni momci koji dobro izgledaju jer se isticu na neki nacin i zbog toga su popularni. Popularnost, a ne sam fizicki izgled je ono sto privlaci devojke. Dakle, sve zene odabiraju muskarce zbog njihovog statusa odnosno moci i ugleda, jedino sto se u mladjim godistima taj status ogleda u fizickicom izgledu i muzevnosti sportskih tipova ili opasnih buntovnika.
U svetu odraslih, bogati muskarci su uvek u pravu i uvek su dobri u krevetu. :D
 
Zenama nije toliko bitan fizicki izgled. Zenama je najvazniji drustveni status i naravno materijalni status, koji obicno, mada ne nuzno, ide ruku pod ruku sa njim. Fizicki izgled je naizgled bitan samo jako mladim devojkama, najcesce srednjoskolskog uzrasta, jer momci koji su im tad dostupni ne mogu da se izdignu iznad svojih vrsnjaka statusom (karijerom, novcem), vec pre svega mogu da se isticu fizickim izgledom, sportskim uspesima, muzevnoscu, u odnosu na one manje muzevne momke koji logicno imaju i manje samopouzdanja u toj fazi. U tim godinama su im interesantni momci koji dobro izgledaju jer se isticu na neki nacin i zbog toga su popularni. Popularnost, a ne sam fizicki izgled je ono sto privlaci devojke. Dakle, sve zene odabiraju muskarce zbog njihovog statusa odnosno moci i ugleda, jedino sto se u mladjim godistima taj status ogleda u fizickicom izgledu i muzevnosti sportskih tipova ili opasnih buntovnika.
U svetu odraslih, bogati muskarci su uvek u pravu i uvek su dobri u krevetu. :D

cenim da nisi u pravu
ženama jeste važan fizički izgled
možda ne presudan, ali važan svakako jeste
 
e to citirano od strane zmije...
pa naravno da će žena da se prepusti slučaju 999.999/milion da bude sa lepim muškarcem
uz rizik od
1/milion da je taj lep muškarac manijak
jehbte to je skroz nerealno da se desi, malecna šansa
Meni je logičnije da su ružni muškarci psihopate i da od njih vreba veća opasnost, naročito ako im je mala kita :)
 

Back
Top