Grof Vronski
Legenda
- Poruka
- 60.495
Često sam kao adolescent slušao starije,
iskusne ljude šta pričaju. Posebno su bile zanimljive one "škakljive" priče
o muvanju,švaleraciji i seksu.Bilo je tu svakakvih priča,od slatkog provoda do
dramatičnih susreta sa prevarenim muževima - oči u oči........
Ali,ostade mi u sećanju prilično pesimističan zaključak tih "švalera-veterana",
a on glasi:
"Ako ti je cilj da imaš ženu samo za sebe,nikako se ne ženi lepom i atraktivnom.Sigurno je da neće biti samo tvoja.Shvatićeš to kad-tad....."
Koje je vaše mišljenje o tome ? Jeli tako ili "stara garda" preteruje ?

iskusne ljude šta pričaju. Posebno su bile zanimljive one "škakljive" priče
o muvanju,švaleraciji i seksu.Bilo je tu svakakvih priča,od slatkog provoda do
dramatičnih susreta sa prevarenim muževima - oči u oči........
Ali,ostade mi u sećanju prilično pesimističan zaključak tih "švalera-veterana",
a on glasi:
"Ako ti je cilj da imaš ženu samo za sebe,nikako se ne ženi lepom i atraktivnom.Sigurno je da neće biti samo tvoja.Shvatićeš to kad-tad....."
Koje je vaše mišljenje o tome ? Jeli tako ili "stara garda" preteruje ?







