LEPA ŽENA - NEMIR U KUĆI

Grof Vronski

Legenda
Poruka
60.495
Često sam kao adolescent slušao starije,
iskusne ljude šta pričaju. Posebno su bile zanimljive one "škakljive" priče
o muvanju,švaleraciji i seksu.Bilo je tu svakakvih priča,od slatkog provoda do
dramatičnih susreta sa prevarenim muževima - oči u oči........

Ali,ostade mi u sećanju prilično pesimističan zaključak tih "švalera-veterana",
a on glasi:
"Ako ti je cilj da imaš ženu samo za sebe,nikako se ne ženi lepom i atraktivnom.Sigurno je da neće biti samo tvoja.Shvatićeš to kad-tad....."

Koje je vaše mišljenje o tome ? Jeli tako ili "stara garda" preteruje ?
:think:
 
Često sam kao adolescent slušao starije,
iskusne ljude šta pričaju. Posebno su bile zanimljive one "škakljive" priče
o muvanju,švaleraciji i seksu.Bilo je tu svakakvih priča,od slatkog provoda do
dramatičnih susreta sa prevarenim muževima - oči u oči........

Ali,ostade mi u sećanju prilično pesimističan zaključak tih "švalera-veterana",
a on glasi:
"Ako ti je cilj da imaš ženu samo za sebe,nikako se ne ženi lepom i atraktivnom.Sigurno je da neće biti samo tvoja.Shvatićeš to kad-tad....."

Koje je vaše mišljenje o tome ? Jeli tako ili "stara garda" preteruje ?
:think:

tako nešto može da izjavi samo neko ko nema dovoljno samopouzdanja.:aha:
 
Često sam kao adolescent slušao starije,
iskusne ljude šta pričaju. Posebno su bile zanimljive one "škakljive" priče
o muvanju,švaleraciji i seksu.Bilo je tu svakakvih priča,od slatkog provoda do
dramatičnih susreta sa prevarenim muževima - oči u oči........

Ali,ostade mi u sećanju prilično pesimističan zaključak tih "švalera-veterana",
a on glasi:
"Ako ti je cilj da imaš ženu samo za sebe,nikako se ne ženi lepom i atraktivnom.Sigurno je da neće biti samo tvoja.Shvatićeš to kad-tad....."

Koje je vaše mišljenje o tome ? Jeli tako ili "stara garda" preteruje ?
:think:

Zavisi od karaktera, ako je dobra, nema frke...a pre bih rekla da će ružnija biti sklona, s obzirom na moguću iskompleksiranost :think:
 
Ruski fatalni ljubavnik a razmislja o ovome....:lol:

Da.Hoću da spoznam prirodnu pojavu.
I to koliko je grešaka u samo jednoj ženidbi !?
I,da li se neka od grešaka mogla izbeći ?
I,ako jeste - zašto nije ?
Zar zbog žudnje da bude dobar sex i vesela kuća......?
Ni sanjati ne možeš da se činom ženidbe stvara pozicija
da usrećiš još nekoga....!
Milion je tu pitanja,a škrti odgovori.
 
Da.Hoću da spoznam prirodnu pojavu.
I to koliko je grešaka u samo jednoj ženidbi !?
I,da li se neka od grešaka mogla izbeći ?
I,ako jeste - zašto nije ?
Zar zbog žudnje da bude dobar sex i vesela kuća......?
Ni sanjati ne možeš da se činom ženidbe stvara pozicija
da usrećiš još nekoga....!
Milion je tu pitanja,a škrti odgovori.

Sve ovo sto si napisao nema veze sa lepotom vec sa karakterom osobe..
Lepota je samo zacin u svemu tome..
a greske u zenidbi..o tome se razmislja pre zenidbe..
jer posle ebanja nema kajanja..tjj..preispitivanja..
ako pocnes da se preispitujes onda ili ostajes u tom braku ili izlazis iz njega
sredine nema..
 
kad znam kakve nazovi zene su varale muzeve, au brrate, nit lepe nit zgodne, nista.......
a jedno je vazno- ako dobro karrate zenu, ako ste van seksa maksimalno pazljivi i puni razumevanja, ako ste odani, lojalni i okrenuti porodici, tesko da ce zena da vas vara. bilo ruzna ili lepa.
daklen, problem je u vama, ne u zenama.
zena koja je lose tretirana, lose jebbana, nepostovana itd itd, trazi lepe trenutke sa drugim, afkors:)
 
Sve ovo sto si napisao nema veze sa lepotom vec sa karakterom osobe..
Lepota je samo zacin u svemu tome..
a greske u zenidbi..o tome se razmislja pre zenidbe..
jer posle ebanja nema kajanja..tjj..preispitivanja..
ako pocnes da se preispitujes onda ili ostajes u tom braku ili izlazis iz njega
sredine nema..

Šta će motivisati nasrtljivca,
slobodnog strelca ?
Karakter ili lepota !?

Greške u ženidbi ?
To tumačiti kao pojam iz teme.
Svaka čast poštenim ženama,koje su pritom i lepe....
 

Back
Top