nemanja_moskva
Početnik
- Poruka
- 15
Dragi moji fanovi Cannibal Corpse-a....Ako vec do sad niste saznali....Zelim da vas obavestim da deathmetal bogovi odrzavaju ovde OPET koncert i to tacnije:
Wednesday 07-03-2007 Serbia SKC Beograd !!!!!!!!!!!!!!!

Wednesday 07-03-2007 Serbia SKC Beograd !!!!!!!!!!!!!!!
Ako su "mladi" i "svezi" oni koji su nastali od 95-te ti koji valjaju i koji trebaju da dolaze kod nas da odrzavaju koncerte,a ne matorci koji su osnivaci te mjuze i bogovi,onda molim lepo ja potpisujem da ne idem ni na jedan koncert 