Lepa ili pametna

Draga, kome još trebaju komplimenti?
I žene umeju da se pretvaraju a i muškarci da budu slatkorečivi.
Ako misli bilo ko da ću se primiti na kompliment o izgledu ne znaju sa kim imaju posla.
tacno

komplimenti su cesto precica do raspicja tj ciljana olaksica do medjunozja u glavi mnogih tutubana koji ih za to koriste

ja kad kazem dq mi je neka lijepa to je prosta konstacija... nista ja tu ne planiram nit mutim cista konstatacija

tacno

komplimenti su cesto precica do raspicja tj ciljana olaksica do medjunozja u glavi mnogih tutubana koji ih za to koriste

ja kad kazem dq mi je neka lijepa to je prosta konstacija... nista ja tu ne planiram nit mutim cista konstatacija
tako se ponaša kad nekog želiš da biješ a sa ženama je drugačije. svakoj prija kompliment ma šta ona rekla. a što se tiče međunožja pa nije li to glavni cilj svakog muškarca kod žene ?

ovo dron ebote
200.gif

na drugoj temi uvazeni kolega je napravio kiborg idealnu zenu i od nekih forumasica je pozajmljivao delove tela a od drugih mentalne sposobnosti pa me je to navelo na pitanje
sta dame vise vole?
da se dive njihovo lepoti ili pameti?
ili i dalje vazi ona cuvena muvacka - lepoj zeni kazi da je pametna a ruznoj da je lepa :mrgreen:
Та мувачка иначе гласи нешто мало другачије: „Лијепој жени кажи да је паметна, а паметној да је лијепа.” :lol:

Табе, да ти ниси онај једини који је у анкети прије 20-ак година на питање: „Знате ли шта је то сајбер секс?” умјесто: „Какав секс?” (што су сви остали анкетирани питали) упитао: „Сајбер шта?” :rotf:

a ti sve znas jbt

istu mantru pricas za sve anti srpske klonove i nikove ovde

kad si je pre upoznala i videla kad je sto bi se reklo juce ispilila....
nije se juce ispilila, ali svaki nik ima pravo na svoj zivot.
To sam napisala yato sto cesto nabacujete nesto, insinuacije, a da uopte ne znate ko stoji iza nekog nika.

To govori najmanje dve stvari: drskost, ali i nepoznavanje potforuma Ljubav i sex.
Toliko o tome.

na drugoj temi uvazeni kolega je napravio kiborg idealnu zenu i od nekih forumasica je pozajmljivao delove tela a od drugih mentalne sposobnosti pa me je to navelo na pitanje

sta dame vise vole?

da se dive njihovo lepoti ili pameti?

ili i dalje vazi ona cuvena muvacka - lepoj zeni kazi da je pametna a ruznoj da je lepa :mrgreen:
Шта год да каже знам да лаже :lol:

Back