Lepa ili pametna

Više želim da me neko koga privlačim izmaže šminkom po licu, više volim underground izgled i da se neko pali na mene jer sam takva kakva sam, zabole me kome sam u licu ili sisama lepa. sačuvajte te utiske za sebe.

nisam te pitala. niti od koga tražim da mu budem lepa. gledam svoja posla i vi gledajte svoja.
potvrdih ono tvoje da je sve do oka posmatraca.

njemu nijeai ovako odgovorila jel... niti sam ja kpmentarisao njegovo vidjenje ker se slazem da je do oka posmatraca.

i postujem to.

a sad cu ka tebi odgovoriti kao i ti meni kad rekoh ok preskoci me paula,

pa nisi pitala ali ovo je forum i ne treba mi tvoja dozvola za komentar na ono sto je postavljeno tj postove i teme

malopre mi u wc-u bioskopa pre projekcije Barbie jedna žena koju prvi put u životu vidim rekla 'samo malo svetlija kosa i ista Barbi'

i menjala bih to samo za kompliment od muškarca da sam ružna

kompliment od žene i uvreda od muškarca su znak da ste uspeli u životu ❤️

o ljepoti se ne komentira. nekome si ljep nekome ne. sve je to individualna percepcija.
komentariso je i onaj kojeg necu ni da pomonjem.
ali powto je on dao suprotan zakljucak nije preraslo u dramu.

ja swm komentarisao post da je sve do oka posmatraca i da se slazem. da je svako. mozda nekom lep nekpm ne. tako nisam komentarisao njegov post jer postujem njegovo vidjenje tj oko posmatraca

komentariso je i onaj kojeg necu ni da pomonjem.
ali powto je on dao suprotan zakljucak nije preraslo u dramu.

ja swm komentarisao post da je sve do oka posmatraca i da se slazem. da je svako. mozda nekom lep nekpm ne. tako nisam komentarisao njegov post jer postujem njegovo vidjenje tj oko posmatraca
izvini ali moram ti ovo reč !
možeš da kažeš meni se ne dopadaš u licu. ali da nije lepa nemožeš. nekome je lepa a nekome ne i to je OK. nije pristojno to da kažeš nisi lepa.

malopre mi u wc-u bioskopa pre projekcije Barbie jedna žena koju prvi put u životu vidim rekla 'samo malo svetlija kosa i ista Barbi'

i menjala bih to samo za kompliment od muškarca da sam ružna

kompliment od žene i uvreda od muškarca su znak da ste uspeli u životu ❤️
Draga, kome još trebaju komplimenti?
I žene umeju da se pretvaraju a i muškarci da budu slatkorečivi.
Ako misli bilo ko da ću se primiti na kompliment o izgledu ne znaju sa kim imaju posla.

Back