Quantcast

leopard gekon

Rin@

Aktivan član
Poruka
1.293
koliko kosta?ja sam cula oko 25evra, a neki ljudi mi pricaju po 50 evra mladi?
Ja sma htela da kupim par, ali se nesto isprecilo, i na kraju nisam.
Neko mi kaze da im treeba UV lampa, a neki kazu da moze i obicna sijalica. Sta je od toga tacno?

Rin@

Aktivan član
Poruka
1.293
e pa super. To su mnogo slatke zivotinjice,kad budem imala terarijum u skorijoj buducnosti, uzecu prvo njih, jer nisu teske za odrzavanje, a kasnije mozda agamu ili neku tarantulu, videcu.

rey mysterio1

Početnik
Poruka
45
nista se ti nebrini moj nije teo da jede 5 dana pa je onda jeo. cime ga hranis?
niposto mu nedaj voce i povrce kao i ostale semenke dase nebi udavio.
dali ga drzis sa lampom ili bez? ako je s lampom tojest obicnom sijalicom nesme to jer moze da mu pokvari vid.
ovo ti govorim iz iskustva s gmizavcima jer imam bradatu agamu i leopard gekona
preporucujem ti da ga hranis tenebrijama i cvrčcima.:!::!::!::!::!::!::!::!::!:;-)

Angelinag

Početnik
Poruka
3
Hvala na odgovoru, sad mi je lakse.
Hranim ih nekim brasnavim crvima koje mi je dao prodavac. Sta su to tenebrije, i gde da nabavim cvrcke?
Ja sam im stavila obicnu sijalicu. Reci mi koju da im stavim da ne bi pokvarili vid? Kakvi su to podni grejaci?

rey mysterio1

Početnik
Poruka
45
e ovako sijalica nije preporucljiva a podni grejac je obicno kamen koji je nepotreban
a pesak se preporucuje gekonima starijim od 1 god posto su mali i glupi pa da nebi pojeli pesak a u najgorem slucaju udavili:ok::!:

filip98r

Početnik
Poruka
1
cao voleo bih da kupim leopard gekone jer sam ih zavoleo jos od prvog dana kada sam ih video na internetu znam sve o njima i posedujem veliki broj egzoticnih zivotinjica ali ne mogu da nadjem da kupim gekona jer ne zivim u SRBIJI nego u raspadu od drzave crnoj gori.molim vas da mi date neki kontakt broj prodavca jer ovaj link http://www.gekkogecko.co.yu meni ne radi

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.