Leona Lewis

Lucky girl

Elita
Poruka
18.567
Dakle sta mislite o dotichnoj :) ?trenutno je aktuelna singlom Bleeding love.....Imam ceo njen album i smatram da je sasvim solidan i da se ne da uporediti sa danasnjim americkim djubretom koji izlazi sad.....devojka ima fenomenalan glas,dobru muziku,slatka je :) preporucujem u svakom slucaju :)
 
Sta mislite o muzici ove nove mlade britanske pevacice i njeom hitu Bleeding Love.I sta mislite o ova dva nova spota:
(Prva dva spota su pesme Footprints in The sand i Better in time ,a ove dve su ,Take a Bow i Run(snow patrol).)
ona dva linka bolje prekopirajte.
 
Bleeding love je bas sjajna pesma, a pogotovo njen glas koji je neverovatan. Inace ja je nisam znao od ranije dok se nije pojavila na MTV-iju sa Bleeding love. OVa dva snimka mozda pogledam neki drugi put pa ti kazem.:D
 
mrzi me da chekam na you yube za ove ostale pesme, ali ja sam chula bleeding love i pesma mi se nesvidja bash..... ali glas joj je ok.

E steta,ja bas htela da dodam i jos.Leona je stvarno EXTRA!!!Chak ju je i Withney Huston pohvalila! Evo ona kako peva uzivo I will always love you
Nije ni meni bleeding love dobra toliko ali zato ima stvarno puno dobrih pesama.
Kasnije cu napisati kratku biografiju.
 
Leona je rodjena u Londonu 3.Aprila 1985.Prvu pesmu je napisala sa 12 godina.Isla je u muzicke skoli kao i u BRIT skolu.Snimila je i album Twilight koji nikada nije bio pusten.Nije imala puno para i zato je radila brojne poslove kako bi nabavila novac da bi snimala pesme .2006 se prijavila za X factor na kome je i pobedila..Pustila je pesmu A moment like this koja je bila dowlondovana u rekordnom broju.Snimila je zatim album SPIRIT.Zatim Bleeding love itd.Sada je izdala pesme Footprints in the sand i Better in time.Izabrane su za glavne pesme Sport Relife-a.Leona je isla u Afriku da poseti decu obolelu sidom.
snf10spdgx3280449595aqe4.jpg
 
Ne mogu da verujem,devojka je moje godiste. Izgleda tako matoro... Hmmm

Anywayz, sto se tice muzike- lep glas ali totalno neoriginalno. Ima mali milion MTV pevacica koje pevaju takve pesme. S obzirom na to da je Britanka, od nje se ipak ocekuje nesto vise nego da imitira Amere.

Mada stvarno ima lep glas.Ali i ova nasa Tomasevicka evrovizijska ima lep glas.Plasim se da ne ispadne isti slucaj kao sa njom...
 
Ne mogu da verujem,devojka je moje godiste. Izgleda tako matoro... Hmmm

Anywayz, sto se tice muzike- lep glas ali totalno neoriginalno. Ima mali milion MTV pevacica koje pevaju takve pesme. S obzirom na to da je Britanka, od nje se ipak ocekuje nesto vise nego da imitira Amere.

Mada stvarno ima lep glas.Ali i ova nasa Tomasevicka evrovizijska ima lep glas.Plasim se da ne ispadne isti slucaj kao sa njom...

Pa jeste da malo kopira....Meni ne izgledo uopste puno matoro,tako je igledala samo dok je bila u Africi ,a u spotu Bleeding Love ima dosta sminke na sebi. Meni ugavnom izgleda bas simpaticno.
normal04os1.jpg
 
Meni ne izgledo uopste puno matoro,tako je igledala samo dok je bila u Africi ,a u spotu Bleeding Love ima dosta sminke na sebi. Meni ugavnom izgleda bas simpaticno.[/IMG]
Ma izgleda matoro u odnosu na mene,to sam htela da kazem.;)
Pitala sam mamu danas dok je gledala spot koliko bi joj dala. rekla je 30-35.
Super joj je kosa na toj tvojoj slici!:)
 
Ma izgleda matoro u odnosu na mene,to sam htela da kazem.;)
Pitala sam mamu danas dok je gledala spot koliko bi joj dala. rekla je 30-35.
Super joj je kosa na toj tvojoj slici!:)

Ok,razumem,i meni je izgledala ko da ima oko tridesetak godina kada sam je videla na spotu Bleeding Love da sam se cak i iznenadila kad sam procitala da ima 22 ,ali kad sam videla kako izgleda bez tolike sminke delovala mi bas simpaticno.
Ovo je pesma koju je snimila kada je imala 15 godina
 

Back
Top