Leon Kojen prelazi u Radikale!

Неко је у Скупштини угледао и уметничка дела...........и још их гледа..................." колекционарско либерално демократско" схватање власништва..............није их вратио,а није једини.
Постоји тачан списак ум.дела која још увек нису враћена...... a да ли ће.............још се не зна...........
 
Leon Kojen prelazi u Radikale!

Видео да ови болују од неизлечиве болести званој ЕУ

Диагноза је озбиљна а и зараза је преносива па човек паметно одлучио.
 
A na sam dan (5.oktobar) videli smo jos... shtoshta!

Јесмо. Неки још не виде.

Ствар је следећеа.
СРС је на председничким изборима доживела пораз, тактички, али стратешку победу.
Демократска Странка је однела победу у битци али ће изгубити рат.
Наиме, радикали су остварилистратешку победу тиме што су уништили све претенденте на место лидера опозиције и лидера патриотских снага. Коштуница, Илић и Драшковић не представљају никакве релевантне фигуре.

Тиме, СРС је остварила стратешку победу представљајући себе као једине валидне противнике демократског режима.
Прелазак или чак подршка Леона Којена, човека који нема политићки ништа са Радикалима и човека који ј ебио оснивач Демократске странке са још некима, и који је био саветник Бориса Тадића говори о почетку окупљања око СРС свих људи који мисле другачије од тадића и свих људи који имају патриотска осећања.

Ово је доказ како 47% може да значи-победу.

Радикалима ће прићи све снаге којима Србија лежи на срцу не зато што воле радикале, не зато што воле шешеља, већ зато што воле Србију.
 
uhhh stvarno ne mogu da te razumem, pored najbolje volje.
bolje da ne raspravljam o obrenu.

Pazi, ne znam ništa lično o njemu kao partijcu. Poznajem ga dosta površno iz raznih TV emisija u kojima je govorio. Bilo mi je dovoljno što je prilično kulturan i osetljiv na nacionalno pitanje. Ne znam za afere vezane za njega niti neke lopovluke. Možda nije bio dovoljno visoko ? Ili je "kraduckao" a ne krao pa nije ušao u fokus ?
Svejedno, za sada mi je drago što je u radikalima.
 
lukašenko,
samo da završimo sa obrenom, pa ćemo dalje. mada kao što rekoh tekst na osnovu kojeg je nastala ova tema je čisto n a g a dj a nj e novinara Kurira.

OBREN VOLI NEKRETNINE
i izvor kome se veruje:
http://arhiva.kurir-info.co.yu/Arhiva/2004/oktobar/13/V-02-13102004.shtml

Nije nagadjanje. Nešto od nekretnina čovek ima verovatno u naselju Braće Jerković. E,sad, da li je u pitanju kuća, stan, to već ne znam. Vozi crni mercedes, "slona", kako li zove taj model.
 

Back
Top