Lenjin - Staljin - Pobeda!

  • Začetnik teme Začetnik teme SSSR_
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SSSR_

Ističe se
Poruka
2.056
Lenjin - Staljin - Pobeda!

Izvor: http://kprf.ru/actions/84324.html

Malo nas ima hahahahaha….:hahaha:

84324100.jpg



U Moskvi nepregledan broj crvenih demonstranata

7. novembra u Moskvi na svečanosti organizovanoj od strane Komunističke Partije Ruske Federacije i njihovih saveznika bilo je prisutno više od 50. 000 ljudi.Ovo su samo preleminarni podaci s obzirom na to da na glavnom gradskom trgu na kome je skup organizovan nije bilo mesta za sve one koji su želeli da prisustvuju događaju.

Demonstranti su marširali glavnom ulicom Tver.U njihovim rukama su se mogle naći parole : ’’Lenjin-Staljin-Pobeda’’ , ’’Velika Oktobarska Revolucija – hvala zbog toga!’’ , ’’Za jedinstvo naroda i radničku solidarnost’’, ’’Živela Socijalistička Revolucija’’.

Učesnicima mitinga na Teatar skveru obratio se vođa Komunističke Partije Ruske Federacije Genadi Zjuganov.

-Dragi prijatelji,dragi drugovi! Marš Velikog Oktobra se širi celom planetom.Ideje slobode,bratstva,jedinstva i pravde,poštovanja radnih ljudi uveliko kucaju na svim vratima.Razlog ovome je kriza kapitalističkog sistema,koji je doživeo svoju eksploziju baš u svom uporištu – Wall Street-u!I danas nakon toliko godina suočavamo se sa agonijom.

-Dve prethodne ekonomske krize završile su se ratovima donevši nam neprocenjivu štetu.Ali mi trebamo biti ponosni uz podsećanje da je crvena zastava Oktobarske Revolucije posledica tih kriza.

U svom govoru Genadi Zjuganov dao je detaljnu analizu situacije u zemlji i svetu govoreći o nesposobnim i neodgovornim političarima aktuelne ruske vlade.

- Naša Partija u 20 veku vadila je državu iz teške situacije u kojoj se našla,a u 21 veku komunisti će pod crvenom zastavom Velike Oktobarske Revolucije obezbediti novi proboj u budućnost!

:worth:
 
Lenjin - Staljin - Pobeda!

Izvor: http://kprf.ru/actions/84324.html

Malo nas ima hahahahaha….:hahaha:

84324100.jpg



U Moskvi nepregledan broj crvenih demonstranata

7. novembra u Moskvi na svečanosti organizovanoj od strane Komunističke Partije Ruske Federacije i njihovih saveznika bilo je prisutno više od 50. 000 ljudi.Ovo su samo preleminarni podaci s obzirom na to da na glavnom gradskom trgu na kome je skup organizovan nije bilo mesta za sve one koji su želeli da prisustvuju događaju.

Demonstranti su marširali glavnom ulicom Tver.U njihovim rukama su se mogle naći parole : ’’Lenjin-Staljin-Pobeda’’ , ’’Velika Oktobarska Revolucija – hvala zbog toga!’’ , ’’Za jedinstvo naroda i radničku solidarnost’’, ’’Živela Socijalistička Revolucija’’.

Učesnicima mitinga na Teatar skveru obratio se vođa Komunističke Partije Ruske Federacije Genadi Zjuganov.

-Dragi prijatelji,dragi drugovi! Marš Velikog Oktobra se širi celom planetom.Ideje slobode,bratstva,jedinstva i pravde,poštovanja radnih ljudi uveliko kucaju na svim vratima.Razlog ovome je kriza kapitalističkog sistema,koji je doživeo svoju eksploziju baš u svom uporištu – Wall Street-u!I danas nakon toliko godina suočavamo se sa agonijom.

-Dve prethodne ekonomske krize završile su se ratovima donevši nam neprocenjivu štetu.Ali mi trebamo biti ponosni uz podsećanje da je crvena zastava Oktobarske Revolucije posledica tih kriza.

U svom govoru Genadi Zjuganov dao je detaljnu analizu situacije u zemlji i svetu govoreći o nesposobnim i neodgovornim političarima aktuelne ruske vlade.

- Naša Partija u 20 veku vadila je državu iz teške situacije u kojoj se našla,a u 21 veku komunisti će pod crvenom zastavom Velike Oktobarske Revolucije obezbediti novi proboj u budućnost!

:worth:
:worth::worth::ok::ok::super::super:
 
Стаљин је статистички највећи убица у историји. Директно и индиректно је одговоран за смрт преко 42 000 000 људи. Највише њих је убио глађу одузимајући им имовину, а добар део је убио и у логорима.
 
Стаљин је статистички највећи убица у историји. Директно и индиректно је одговоран за смрт преко 42 000 000 људи. Највише њих је убио глађу одузимајући им имовину, а добар део је убио и у логорима.

Trebao je i onog ko je tebe stvorio! :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top