Lekari pozivaju na hitnu smenu Trampa zbog kognitivnog pada

Nervirator

Džomba
VIP
Poruka
102.636
Podignuta medicinska uzbuna: Trideset šest lekara upozorilo je na Trampov kognitivni pad i pozvalo na njegovu smenu ustavnim sredstvima, navodeći vidljive poremećaje u ponašanju i rasuđivanju.

Zabrinutost zbog nuklearnog rizika: Stručnjaci su naglasili da Trampova isključiva nadležnost nad nuklearnim oružjem pojačava hitnost rešavanja njegove podobnosti za službu, predstavljajući to kao pitanje nacionalne bezbednosti.

Odgovor Bele kuće: Zvaničnici su se suprotstavili upozorenjima, prikazujući Trampa kao mentalno oštrog i u odličnom zdravstvenom stanju, a potpuna medicinska procena zakazana je za 26. maj u bolnici Volter Rid.

Reference

Doctors urge Trump's removal over cognitive decline concerns | MSN
Medical experts issue stark warning about Trump's health: analyst | Raw Story
Doctors warn Trump’s health makes him a nuclear risk | Morning Honey
Trump mental health: 30 senior US doctors declare president mentally ... | bmj.com
Medical Concerns about President Donald J. Trump and His Fitness for Office | ippnw.org
36 Medical Experts Tell Congress Trump Is Mentally Unfit | hoodline.com
Medical Experts Call For President Donald Trump's Immediate Removal ... | nader.org
Trump to undergo annual medical evaluations May 26 | UPI News

1778605479637.png


MSN je objavio ovaj članak sa napomenom da je pripremljen od strane AI. Iako su Trampovi potezi neubičajeni, za svaki postoji logičan razlog i uglavnom povoljan razvoj za SAD.
Stoga cenim da je ovakav "napad" demokrata isključivo političke prirode (da povrate vlast).
 
Pa kada je mentalno oboleo i napao najstariju civilizaciju na svetu.
Jevreji praktično vladaju amerikom. Iran se zakleo da će da sravni Izrael sa zemljom a takođe propagira smrt Americi. I sad ovi trebaju da sede i čekaju da "najstarija civilizacija ne svetu" dovoljno ojača da to i ostvari?

Ovo je preventiva, kao što je i ruska intervencija u Ukrajini preventiva.
 
Jevreji praktično vladaju amerikom. Iran se zakleo da će da sravni Izrael sa zemljom a takođe propagira smrt Americi. I sad ovi trebaju da sede i čekaju da "najstarija civilizacija ne svetu" dovoljno ojača da to i ostvari?

Ovo je preventiva, kao što je i ruska intervencija u Ukrajini preventiva.
Ruska intervencija u Ukrajini, osim toga sto je totalitarno-fasisticki napad u zelji da se kontrolise sve u Ukrajini; istovremeno je i potpuno moronska odluka FSB-a.
 
Ruska intervencija u Ukrajini, osim toga sto je totalitarno-fasisticki napad u zelji da se kontrolise sve u Ukrajini; istovremeno je i potpuno moronska odluka FSB-a.
Samo zato što koristiš bombaste reči ne čini tvoju izjavu tačnom. Rusi su imali prilike da ne daju Ukrajini da se otcepi na prvom mestu, a decenije da joj stvaraju probleme. Nije se desilo? Zašto?
 
Samo zato što koristiš bombaste reči ne čini tvoju izjavu tačnom. Rusi su imali prilike da ne daju Ukrajini da se otcepi na prvom mestu, a decenije da joj stvaraju probleme. Nije se desilo? Zašto?
Potpuno nebitne formalne stvari ostavi za poente kod nekog kod koga to moze da prodje.

KGB/FSB je kontrolisao celu Ukrajinu, bila ona formalno u USSR-u, bila ona 'nezavisna'; da li su njome vladali pro-FSB politicari, ili anti-FSB politicari, potpuno nebitno.
 
Potpuno nebitne formalne stvari ostavi za poente kod nekog kod koga to moze da prodje.

KGB/FSB je kontrolisao celu Ukrajinu, bila ona formalno u USSR-u, bila ona 'nezavisna'; da li su njome vladali pro-FSB politicari, ili anti-FSB politicari, potpuno nebitno.
Koliko je ukrajinac bilo u KGB pre razlaza, da li su ostali sa Rusima ili su pripali Ukrajini i da li su se oni momentalno penzionisali?
 
Niti jedan ukrajinski privatnik nije smeo da pisne od KGB mafijasa.

Nikad.
Na osnovu dostupnih evidencija, ne postoji precizan, javno dostupan ukupan broj etničkih Ukrajinaca koji su radili za KGB tokom njegovog postojanja. Međutim, 1987. godine u Ukrajinskoj SSR bilo je ukupno 80.864 agenata i stanovnika KGB-a, otprilike jedan na svakih 637 ljudi u tom regionu.
 

Back
Top