Legenda o blagu popa Martina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo i ja da se ukljucim.KOnkretno ne interesuje me nikakvo zakopano blago i slicne price ali jedna informacija sa pocetka teme:Selo UMAGUSKA postoji i danas samo se drugacije zove,naime to je stari naziv za sadasnje seloCRVENA JABUKA ili selo STRELAC koja se nalaze desno u planini od puta Babusnica -Zvonce i navodno su mu sami turci promenili naziv(neznam razlog).Do STRELCA postoji asvaltni put(dotle sam isao kolima i nije los ako se to moze reci za nase puteve) a iznad njega u planini se nalasi selo CRVENA JABUKA (tamo nisam isao).Po prici mestana jedno od ta dva sela se nekad zvalo "umaguska"ali ja ne mogu da se setim tacno koje bese.Ovo treba da bude proverena informacija jer sam to cuo od zenine rodbine(zena mi je iz tog kraja.Kad ste vec razvezali pricu o popu martinu ajde da vas isprovociram na pricu o GROZDINOM GROBU mislim da se u nekim delovima cak i preplicu. Pozdrav
 
Jas sum Rudi od Makedonija , prv pat se se oklucuvam na toj forum , mnogu e interesen. Vi se izvinuvam sto vi pisuvam na makedonski , jer mi je polesno. Site tie prikazni mi se mnogu poznati , poseduvam i mnogu tocni podatoci za vo Srbija Bugarija i Makedonija , no kade sto sum bil ili znacite ne postojat ili rabotata e veke zavrsena , no se nadevam so vasa i moja pomos za vas ke dojdeme do nesto vistinsko. Mnogu pozdrav do ancika , svaka i cast , ima golemo poznavanje i bi sakal licno da razgovaram so nea , ali kako ?
 
Bio sam u tom manastiru... To je od Niša prema Zaječaru.. Ima putokaz.. Skreće se sa glavnog puta i nije teško da se dođe do njega..

Kupio sam tamo narukvicu - brojanicu, čuvam je i dan danas... Crno belu , kao "partizan" :)..

Imaju neki mali bazen - ribnjak u kome gaje neke ribe...

Da sam Ratko Mladić, tu bi se krio...
 
Jas sum Rudi od Makedonija , prv pat se se oklucuvam na toj forum , mnogu e interesen. Vi se izvinuvam sto vi pisuvam na makedonski , jer mi je polesno. Site tie prikazni mi se mnogu poznati , poseduvam i mnogu tocni podatoci za vo Srbija Bugarija i Makedonija , no kade sto sum bil ili znacite ne postojat ili rabotata e veke zavrsena , no se nadevam so vasa i moja pomos za vas ke dojdeme do nesto vistinsko. Mnogu pozdrav do ancika , svaka i cast , ima golemo poznavanje i bi sakal licno da razgovaram so nea , ali kako ?

Poslala sam ti privatnu poruku.
 
moj veci sin je student trecu god. po informatiku, a drugi je cetvrtu god. gimnaziju ,za mene nema red da sednem na kompjuter, po nekad kradem po malo.
hvala anciki sto se javila, ai tebe isto Rade hvala ti puno za kontakt . imate moji brojevi pa ako treba cucemo se. nemoj mi zameriti sto odma ne vracam na poruke. pozdrav....Rudi.
 
Bio sam u tom manastiru... To je od Niša prema Zaječaru.. Ima putokaz.. Skreće se sa glavnog puta i nije teško da se dođe do njega..

Kupio sam tamo narukvicu - brojanicu, čuvam je i dan danas... Crno belu , kao "partizan" :)..

Imaju neki mali bazen - ribnjak u kome gaje neke ribe...

Da sam Ratko Mladić, tu bi se krio...



ti si onda bio na nekom drugom mestu , pozzzzz
 
citamj vec dugo nemacke forume, ali sam pre neki dan naleteo i na ovaj, sto prvo nisam mogao da verujem da ljudi ovako slobodno pricaju o takvim stvarima i da to vec godinama traje. vidim da poznajete ovu temu, pa bih zeleo da stupim u kontakt sa vama, jer sam ja rodom iz tog kraja. (iz okoline nisa) ako imate vremena bilo bi mi jako drago da odgovorite na moju porukui da stupite u kontakt sa mnom. pozdrav, mica
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top