Legalna prodaja kanabisa ide lošije nego što se očekivalo?!

Evo vas koji volite marihuanu, mozda jos niste postigli bas ovaj nivo, ali ima vremena
A NE! Mi čekamo LEGALIZACIJU! Rađe ćemo puniti BUDŽET Srbije nego džepove mafijaša!

smjeh1.png
 
Kakva zloupotreba? Pa ja, koliko god se trudio, ne mogu da popushim više pd DVE kutije cigareta dnevno! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
Jel vi znate da i od kafe mozes da se otrujes?
Mislim da je neka druga sredina, ne bih ovo ni pitao, ali posto je ovaj forum, i svi sve znaju, mora da pitam...
Simptomi trovanja kafom uopste nisu slatki ni sitni.
I da, moze da se umre od tog trovanja.
I naravno neko zna nekog ko pije 20 kafa dnevno, neko zna i nekog da pije 30 kafa dnevno , a eto ja ne znam koliko treba da bi se neko otrovao kafom...
 
Jel vi znate da i od kafe mozes da se otrujes?
Mislim da je neka druga sredina, ne bih ovo ni pitao, ali posto je ovaj forum, i svi sve znaju, mora da pitam...
Simptomi trovanja kafom uopste nisu slatki ni sitni.
I da, moze da se umre od tog trovanja.
I naravno neko zna nekog ko pije 20 kafa dnevno, neko zna i nekog da pije 30 kafa dnevno , a eto ja ne znam koliko treba da bi se neko otrovao kafom...
Bla, bla... Ja se npr. davim u namazu od kikirikija, neko drugi će umreti od toga! :super:
 
Da nisu legalizovali razne opijate, to bi bila obična vukohebina u koju bi navratili samo oni koji su zalutali! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:

Ziveo sam tamo jedno vreme pre 20g i bio mi je cool grad, kakav je danas nemam pojma.
To je bilo vreme pre nego su poceli da naseljavaju zapad sa plemenima iz zemalja 3ceg sveta.
Ako šipci drmaju Svicom, moguce da je i Amsterdam otis'o u K.
 
Amsterdam, legalizovana droga, a da nema šiptara u blizini? Ozbiljno pitaš?:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Nisam pitao za sipce u Amsterdamu, vec kazem da je moguce da je i taj grad otisao u K sa raznim surinamcima i marokancima, kao Svica sa sipcima.

Svi veci i ozbiljniji zapadni centri su otisli u K, jer su dovukli roblje iz zemalja treceg sveta da obore cenu rada i unistili su srednju klasu.
Globalizacija je povrh toga iskoristena da se dovuku i bogatasi iz istih zemalja pa su nekretnine povecane nekoliko puta.
Lokalno stanovnistvo je tako dobilo udar na primanja, a cene svega su poskupile, sto je kao rezultat prouzrokovalo pad standarda.
 
Poslednja izmena:
Nisam pitao za sipce u Amsterdamu, vec kazem da je moguce da je i taj grad otisao u K sa raznim surinamcima i marokancima, kao Svica sa sipcima.

Svi veci i ozbiljniji zapadni centri su otisli u K, jer su dovukli roblje iz zemalja treceg sveta da obore cenu rada i unistili su srednju klasu.
Globalizacija je povrh toga iskoristena da se dovuku i bogatasi iz istih zemalja pa su nekretnine povecane nekoliko puta.
Lokalno stanovnistvo je tako dobilo udar na primanja, a cene svega su poskupile, sto je kao rezultat prouzrokovalo pad standarda.
?? Koji klinac rade šipci u Švici? A da Švica to dozvoljava? Pa njih nije mogao da okupira i podjarmi ni Hitler ( ili nije ni hteo, iako je to (bilo) Jevrejsko leglo? :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:)?
 
Poslednja izmena:
https://en.wikipedia.org/wiki/Switzerland#Languages

Sto znaci da ih ima oko 300,000 u Svici.

Ne mislim da su svi krimosi, ali oni drustvu mogu da daruju nekog naucnika koliko i Ceceni.
Odlično! Nadam se da će i preostali kosovski šipci konačno shvatiti da je ono bravarsko kopile koje im je od 60-tih godina titralo jajca CRKLO i da nema više 'lezi lebe da te jedem' privilegija pa će većina njih ODHEBATI u brišućem letu prema Evropi! KOJI ***** ČEKAJU? DA RAZNI TALIBANI POPUNE EVROPU? Što kasnije krenu, to će biti teži i skuplji uslovi u Evropi! :super:
 

Back
Top