Quantcast

Legalna prodaja kanabisa ide lošije nego što se očekivalo?!

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
31.918
Pa sta mislis zasto se bunim za marihuanu??? Zato sto zivim tu gde je legalna i naveliko se pusi. Pusilo se puno pre legalizacije, a sada jos vise! Svaka budala smrdi na marihuanu. Odvratno... to u Srbiji nije tako, ali bice kako vidim posto radite na tome. Ne vidite koji ste klosari... sve ce vas tako eliminisati, ovde ljudi propadaju na ulicama kao beskucnici, ogroman je socijalni problem
Ljudi propadaju jer će se možda legalizovati marinuana? NE KAKI! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:

Ejbisidi

Ističe se
Poruka
2.317
OK! Ali to je sasvim druga problematika! Alkohol NIJE kriminalizovan, pa ipak NISU SVI ALKOHOLIČARI!
Да је ово друштво коректно и алкохол би био забрањен, али како полако сваки морал пропада, само је питање момента када ће све бити легалне па ако хоћеш да се убијеш имаш пуно опција. Тако је било и са чедоморством, када га убијеш у стомаку онда је то твоје право, а када га убијеш ван стомака онда си монструм! Како људи могу да падну толико ниско не знам.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.464
Ја стварно не знам у чему је проблем. У цивилизованим земљама марихуана је легализована или декриминализова. Биће да смо ми далеко од цивилизације. Тешко дивљаштво, говорити тако погрдно о дивној и корисној биљци.
Ne postoje civilizovane zemlje!!!!!!!!!
Zloupotreba tog pojma je stetnija i od alkohola i od marihuane...

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
31.918
Да је ово друштво коректно и алкохол би био забрањен, али како полако сваки морал пропада, само је питање момента када ће све бити легалне па ако хоћеш да се убијеш имаш пуно опција. Тако је било и са чедоморством, када га убијеш у стомаку онда је то твоје право, а када га убијеш ван стомака онда си монструм! Како људи могу да падну толико ниско не знам.
Ne PRETERUJ! Da li je grožđe zdravo? Kako ćeš sve to zdravo iz grožđa da čuvaš tokom cele godine? Hoćeš li da dobar ručak 'zaliješ' suvim bobicama grožđa? Ili ćeš da popiješ dve čaše hlorisane vode iz neke obližnje žabokrečine koju su proglasili vodocrpilištem? :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.464
Evo nije, gde si ti čuo za takve slučajeve? Čak i da uspeš da pomeneš neki, to po brojnosti ne može čak ni da počne da se upoređuje sa alkoholom.
Cuo sam video sam, ali se vodi kao prestanak rada srca. Tako da, te price cuo sam se nikad ne koriste, jer su uvek u sluzbi nekog trend lobija...Citaj krstaricu, gomila clanaka kako je kafa zdrava i lekovita...

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
Cuo sam video sam, ali se vodi kao prestanak rada srca. Tako da, te price cuo sam se nikad ne koriste, jer su uvek u sluzbi nekog trend lobija...Citaj krstaricu, gomila clanaka kako je kafa zdrava i lekovita...
Ja to nisam video, a nisam ni čuo, tako da mi spekulacije oko uzroka smrti kod pojedinaca nisu pouzdane. Znaš, sumnjam da ovde ima bilo koga da je to konzumirao više od mene, a ja i dalje razbijam basket, skijam, imam jače od sto kila i zarađujem duplo više od ovdašnjeg proseka. Izvini, ali ću pre suditi na osnovu sopstvenog iskustva.

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
31.918

frootsman

Elita
Poruka
24.542
Ja to nisam video, a nisam ni čuo, tako da mi spekulacije oko uzroka smrti kod pojedinaca nisu pouzdane. Znaš, sumnjam da ovde ima bilo koga da je to konzumirao više od mene, a ja i dalje razbijam basket, skijam, imam jače od sto kila i zarađujem duplo više od ovdašnjeg proseka. Izvini, ali ću pre suditi na osnovu sopstvenog iskustva.
Лажеш! Сви који смо пушили марихуану завршили смо на улици и извршили самоубиство!

buudala

Legenda
Poruka
56.472
Ovde u lokalnoj srednjoj skoli imaju ucitelje i ucionice posvecene narkomanima! Deca od 12 godina drogirani u skoli. Moj stariji sin je krenuo u tu skolu i prestravio se od toga. Jednom je pri izlasku iz skole preskakao telo nekog deteta koji je lezao nesvestan na zemlji.
Nije to uopste mali problem i nema veze ni sa secerom, ni sa alkoholom.
Ima veze sa zapuštanjem .

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.