Legalna prodaja kanabisa ide lošije nego što se očekivalo?!

Najgore je što je ovaj ološ na vlasti toliko ogrezao u ne čak ni kriminal, nego nemoral u najgorem smislu te reči. Toliko da, kad su makar svesni da su oni ti koji kontrolišu promet marihuane u Srbiji, ne mogu da zažmure na neke druge stvari koje im i ne idu na štetu, nego pritiskaju zato što su bahati. Režim 'ladno hapsi ljude koji su se dovoljno ponizili time što moraju da švercuju kanabisovo ulje iz nekakvih Amsterdama, jer im je to poslednja šansa da spasu nekoga ko boluje na primer od raka. Ni njih ne mogu da puste da prođu, a ovamo prodaju sve redom. Ne samo travu, nego i spid, kokain, heroin, ekstazi i uopšte sve što može da se zamisli i što je ovdašnjem standardu dostupno. Sloba svojevremeno švercovao naftu i cigarete, a ovi danas švercuju gudru i oružje, pakao...
Stari udbasi i njihov nakot, mamicu im crvenu.
 
Ja sam strucnjak za sve: od politike do botanike! :aha2:
:hahaha:
baron_minhauzen_vv.jpg
 
Mene sigurno nece videti! Kako vas nije sramota nemam pojma... Sve supstance koje izazivaju zavisnost su pogubne za coveka i njegovu slobodu!
Ja jos nisam cuo da se neko navuk'o na travu i postao zavisnik, ali dobro.
To ne znaci da bi je preporucio, ali prvo zabraniti alkohol i cigarete pa tek onda da se diskutuje o stetnim efektima kanabisa.
Stetniji je kivi od kanabisa.
 
Ja jos nisam cuo da se neko navuk'o na travu i postao zavisnik, ali dobro.
To ne znaci da bi je preporucio, ali prvo zabraniti alkohol i cigarete pa tek onda da se diskutuje o stetnim efektima kanabisa.
Stetniji je kivi od kanabisa.
Jao molim te, marihuana je droga koja menja coveku percepciju i mnogi ljudi su umrli od nje, izgubili posao ili porodicu... batali te price o kiviju, meni je opasan i avokado jer sam alergicna, nemoj da mesas babe i ...
 
Jao molim te, marihuana je droga koja menja coveku percepciju i mnogi ljudi su umrli od nje, izgubili posao ili porodicu... batali te price o kiviju, meni je opasan i avokado jer sam alergicna, nemoj da mesas babe i ...

Ko je umro od marihuane i kako/zasto ?
Ja koliko znam ne postoji ni jedan slucaj da je neko umro od marihuane.

Sto se tice posla, moguce ako je profesionalni vozac bio pod dejstvom marihuane, ali isto je i sa alkoholom i jos opasnije.

Ja ne kazem da treba duvati, ali naroljati se rakije ili bilo koje vrste alkohola je mnogo mnoooogoo stetnije i opasnije (kako za pojedinca tako i za okolinu) od toga da neko povuce par dimova ili popusi joint.
Cigarete necu ni da spominjem, to je otrov kao i alkohol.
Mara je u toj prici na nivou vitamina C.
 
Ko je umro od marihuane i kako/zasto ?
Ja koliko znam ne postoji ni jedan slucaj da je neko umro od marihuane.

Sto se tice posla, moguce ako je profesionalni vozac bio pod dejstvom marihuane, ali isto je i sa alkoholom i jos opasnije.

Ja ne kazem da treba duvati, ali naroljati se rakije ili bilo koje vrste alkohola je mnogo mnoooogoo stetnije i opasnije (kako za pojedinca tako i za okolinu) od toga da neko povuce par dimova ili popusi joint.
Cigarete necu ni da spominjem, to je otrov kao i alkohol.
Mara je u toj prici na nivou vitamina C.
Ti si ocigledno veliki promoter i pravis se lud. Ne pricam o alkoholu sada, nemoj da bauljas po temama. Sto se mene tice i alkohol bi trebalo izbaciti. Alkohol je manje opasan od marihuane u smislu promene percepcije, ali je i on opasan. Svakako nije vise stetan, ali za njega niko ne laze da je panaceja.
 
Ti si ocigledno veliki promoter i pravis se lud. Ne pricam o alkoholu sada, nemoj da bauljas po temama. Sto se mene tice i alkohol bi trebalo izbaciti. Alkohol je manje opasan od marihuane u smislu promene percepcije, ali je i on opasan. Svakako nije vise stetan, ali za njega niko ne laze da je panaceja.
Stetniji je alkohol. MNOGO!
 
Malo prilagodi recnik mestu gde se nalazis....

KOLIKO ljudi umire od alkohola i njegovih posledica, a koliko od marihuane???
Kad prebrojis razmisli sta je stetnije....
Ne moram nista da brojim sada... videcemo za par decenija. Vidim samo koliko je ljudi high svaki dan, zombiji, ubice se kad tad. To je i cilj, zar ne?
Inace, nemam nikakvo postovanje prema ljudima koji zastupaju zombifikaciju putem droga. Samo je pitanje kad ce se legalizovati i druge droge.
 
Ne moram nista da brojim sada... videcemo za par decenija. Vidim samo koliko je ljudi high svaki dan, zombiji, ubice se kad tad. To je i cilj, zar ne?

Ne postoje takvi slučajevi, kao što ne postoje ni slučajevi zločina počinjenih pod dejstvom marihuane, ali i te kako postoje zločini pod dejstvom alkohola, slušamo o njima svakog dana. I rekao si malopre da alkohol manje menja percepciju od trave, jesi li ti normalan?
 
Ti si ocigledno veliki promoter i pravis se lud. Ne pricam o alkoholu sada, nemoj da bauljas po temama. Sto se mene tice i alkohol bi trebalo izbaciti. Alkohol je manje opasan od marihuane u smislu promene percepcije, ali je i on opasan. Svakako nije vise stetan, ali za njega niko ne laze da je panaceja.

Kako ti mozes da pricas nesto sto nisi probala ?

Nisam ja promoter, ko hoce da duva duvace bez obzira jel legalizovano ili ne.
Koksi i heroin nisu legalni, pa se ljudi bodu ko se odluci za to.

To podvuceno sto si napisala je dokaz da ne znas efekte marihuane.
Kad vec pricamo o "promeni percepcije", koliko ljudi napravi nesrecu vozeci pijan a koliko naduvan ?
Brojke su neuporedive, smesno je i pricati o tome, prema tome toliko o promeni percepcije.

Negativni efekti alkohola na zdravlje su jednaki ako ne i gori od cigareta.
Ima ovde lekara na forumu pa se raspitaj za strucno misljenje.
 
Ne postoje takvi slučajevi, kao što ne postoje ni slučajevi zločina počinjenih pod dejstvom marihuane, ali i te kako postoje zločini pod dejstvom alkohola, slušamo o njima svakog dana. I rekao si malopre da alkohol manje menja percepciju od trave, jesi li ti normalan?
Da, prilicno sam normalna. Mozda nisam bila dovoljno detaljna u svojim odgovorima, ali nemam vremena da se ubedjujem. Nikad nisam rekla da alkohol nije stetan, a rekla sam i da to nije trenutno tema. Meni se dopada ideja da alkohol izadje iz legalne prodaje, ali opet to nije tema.
 

Back
Top