Legalizacija marihuane u Srbiji?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.169
Kakav je stav oko toga u Srbiji? U Hrvatskoj sam prozvao Premijera na tu temu! Kada 'moji' dođu na vlast, svi koji su protiv prirodinih prerparata, a u korist svojih hemijskih proizvoda, završiće u konc. logoru ( Hail Hiter):

fb-307.png

Baad_Boy

Veoma poznat
Poruka
12.130
Ja sam za legalizaciju ali nznm kako da kazem, nisam za zloupotrebu nego za upotrebu u manjim kolicinama, thc - u izuzetno malim kolicinama mislim da je zdravo. Ali i alkohol je zdrav pa vidimo ljude koji se unistavaju ispred prodavnica i diskonta pica. Nznm, mislim da ovim treba da se pozabave uceni ljudi, oni bolje znaju, psiholozi, psihijatri.

Dodatak, kod nas drzava proizvodi i distribuira marihuanu, slucaj jovanjica, ukucaj na yt search. Mada to se znalo i pre jovanjice ko radi, to je kao javna tajna.

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
37.169
Ja sam za legalizaciju ali nznm kako da kazem, nisam za zloupotrebu nego za upotrebu u manjim kolicinama, thc - u izuzetno malim kolicinama mislim da je zdravo. Ali i alkohol je zdrav pa vidimo ljude koji se unistavaju ispred prodavnica i diskonta pica. Nznm, mislim da ovim treba da se pozabave uceni ljudi, oni bolje znaju, psiholozi, psihijatri.

Dodatak, kod nas drzava proizvodi i distribuira marihuanu, slucaj jovanjica, ukucaj na yt search. Mada to se znalo i pre jovanjice ko radi, to je kao javna tajna.
Probao sam i alkohol i marihuanu! Alkohol je opasniji! Kada si ćuo da je neko 'drogiran' bio učesnik u nekom saobraćajnom udesu?

Baad_Boy

Veoma poznat
Poruka
12.130
Probao sam i alkohol i marihuanu! Alkohol je opasniji! Kada si ćuo da je neko 'drogiran' bio učesnik u nekom saobraćajnom udesu?
Znam to. Mozda jos bolji primer kada si cuo da naduvan lik prebije zenu. I da ga smara zena bilo bi fazon daj zeno pusti me kvaris mi trenutak i ode u drugu sobu da gleda film ili slusa muziku. 🤣🤣🤣

Poruka
16.426
Apsolutno za (kao i za jos neke droge), ali ne od toga raditi agresivnu pro kampanju kao sto to rade Amerikanci, da stonere uzdizu u nebesa.
Spanjolski model je idealan, smijes saditi u svom dvoristu i ne smije napustiti tvoja cetiri zida.
Goste doma uvijek mozes pocastiti.
Ako te uhvate vani, prekrsajna kazna na licu mjesta.
Ukoliko ti nije do uzgajanja, odes u Cannabis Social Club i tamo u miru zapalis.
Nikakvo agresivno reklamiranje.

buudala

Legenda
Poruka
66.233
Dabome da se legalizuje.

Ne daje pandurska mafija da uživamo ko ljudi.

Hebo ih šiptarski skank i otvoreni Balkan...
U okolnim zemljama je legalna.

Licno ne uzivam ,ali znam da pomaze kod mnogih zdravstvenih problema.

Od dede sam slusao da je odlicna da bez pesticida ocisti njivu od korova i da stoka voli da jede zelenu masu.

Seme se ne kupuje vec moze da se seje proslogodisnje, a ne zahteva neka Velika ulaganja po hektaru.

buudala

Legenda
Poruka
66.233
Apsolutno za (kao i za jos neke droge), ali ne od toga raditi agresivnu pro kampanju kao sto to rade Amerikanci, da stonere uzdizu u nebesa.
Spanjolski model je idealan, smijes saditi u svom dvoristu i ne smije napustiti tvoja cetiri zida.
Goste doma uvijek mozes pocastiti.
Ako te uhvate vani, prekrsajna kazna na licu mjesta.
Ukoliko ti nije do uzgajanja, odes u Cannabis Social Club i tamo u miru zapalis.
Nikakvo agresivno reklamiranje.
Kakvo crno dvoriste?

Hektari su u planu.
Za industrijsku preradu .
Za ishranu stoke
Za biomasu za ogrev.

Fring

Aktivan član
Poruka
1.900
Ti pricas o industrijskoj konoplji (ruderalis) koja je legalna.
Kako mislis psihoaktivnom konopljom hraniti zivotinje?
Davati im cvjetove da jedu?
Zasto?
Znas li za koje novce bi to mogao prodati?

Konoplja je konoplja mislim da nema tu nekih posebnih sorti jedina razlika je kolicina thc psihoaktivne supstance

U Svajcarskoj je legalna moze da se kupi na svakom cosku kao i razni proizvodi od nje u posebnim shopovima jedina mana je sto ima manji udio thc

ticinello-cbd-locarno-1646482432595.jpeg

Poruka
16.426
Konoplja je konoplja mislim da nema tu nekih posebnih sorti jedina razlika je kolicina thc psihoaktivne supstance

U Svajcarskoj je legalna moze da se kupi na svakom cosku kao i razni proizvodi od nje u posebnim shopovima jedina mana je sto ima manji udio thc

ticinello-cbd-locarno-1646482432595.jpeg
Varas se.
Imas tri osnovne vrste - industrijsku (zanemariva kolicina THC-a), pri cemu biljka nije fotoperiodicna, tzv. indice (koje vise rastu u sirinu neko duzinu) sadrze visok udio THC-a, fotoperiodicne su, rastu u umjerenim podnebljima i tzv. sative (idu u visinu), sadrze visok udio THC-a, fotoperiodicne su, rastu u toplim krajevima i pomalo pjeskovitom tlu.
To su osnovne podjele.

Postoje jos tzv. automatici tj. hibrid industrijske i indice, odnosno industrijske i sative, ali ne zelim sada ici previse u sirinu.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.