LEGA CALCIO, PREMIER LEAGUE, BUNDESLIGA, PRIMERA, LIGUE 1

Vash tim?

  • Inter

  • Milan

  • Lazio

  • Roma

  • Napoli

  • Sampdoria

  • Juventus

  • Torino

  • Fiorentina

  • Neki drugi, ybg svetu se ne moze ugoditi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

El Caballero

Aktivan član
Poruka
1.661
serie_a_600.jpg


Jes da je ostalo josh jedno kolo do kraja, ali mozda tema i zazivi pochetak sledece sezone! Ovde bi mogli da piskaramo o deshavanjima vezanim za sve zabarske klubove, prognozama, rezultatima itd itd.
Poshto imamo vvishe tema vezanim za klubove iz Italije pojedinachno, koje nisu bash najposecenije (izuzev Milana), mislim da je ovo bolji nachin za sve nas koji pratimo Kalcho da se ovde okupimo!

Poslednje kolo:

17.05
Sampdoria - Juventus

18.05
Atalanta - Genoa
Catania - Roma
Cagliari - Reggina
Empoli - Livorno
Lazio - Napoli
Milan - Udinese
Parma - Inter
Siena - Palermo
Torino - Fiorentina
 
Moju podrsku imas...vidjecemo koliko se slazu tab i jeka kao moderatori;)
Mislim da svaka jaka liga zasluzuje svoju temu...ne mogu da budu objedinjene u jednoj temi nikako...izgleda ruzno i uopste nije prakticno...ja u mom postu pricam o Salkeu a ispod mene lik o Sportingu...neke stvari moraju da se podijele i forum mora izgledati ozbiljnije...ne svidja se svim ljudima Premijer liga...niti svima Primera...ukusi su razliciti...i samim tim te Lige ne mozemo staviti u isti kos...Mislim da je to bila velika greska Chargera(Maraudera)

Ja pratim sve vece lige...
Italijanska liga je imala svoju ljepotu...polako je vraca...
Najvise mi se svidja Sampdorija tako da se i tu slazemo Caballero;)
A pricao sam vec da volim da gledam Udineze jer isto igraju lijep fudbal...i naravno moje postovanje ima Kaka:D

Odmah u subotu derbi protiv Juvea i ocekujem pobjedu Kasana i drustva;)
 
ne svidja mi se ta liga, zbog nezanimljivosti site. mislim da sam to dovoljno prodiskutovala sa johnnyjem :)
onako, simpa mi je roma jer igra vucinic mada cim on ode bice mi gadni...vec su mi se zgadili.i onako iz rima su.
ipak je juventus najveci klub iz italije :) i imam nevjerovatno postovanje za njih,ali sam posle kalcopolija postala ravnodusna
inter mrzim iz dna dushe
milan isto ne volim.
fjorentina...eto...KONACNO...prema njima nisam ravnodusna
ostali timovi...pih...svejedno mi je.
Ne volim kakav se fudbal tamo fura (prije je bilo dobro a sad-katastrofa), zbog Kalcopolija,huligana ...
osvaja Inter najvjerovantije ,toliko su namjestali ove godine da je bilo muka za gledati.
 
Neizvesno je na vrhu, ali nadam se da ce skudeto ipak otici u Rim jer Roma zaista igra najkvalitetniji fudbal ove sezone. Malo ih je poremetila povreda Totija ali oni su dokazali da su velika ekipa nastavivsi da pobedjuju i bez njega. Da li treba pominjati koliko Roma ima manji budzet o Intera...Svim srcem sam uz njih :)

Borba za ligu sampiona je takodje veoma napeta. Mozda ce ovo zvucati neverovatno jer izlazi iz mojih usta ali: Milan ni cim nije zasluzio ucesce vise od preporodjene Viole kojoj zelim sve najbolje i da dogura sto dalje u Evropi :)

Na dnu slicna situacija...2 putnika u nizi rang znamo to su Empoli i Livorno i trazimo treceg izmedju Parme i Katanije koja ima 2 boda vise. Zanimljivo je da Parma i Katanija igramu sa Interom i Romom ;)

MA LUDNICA, Kalco je LUDnica ;) !
 
shvatam , ali meni je Jeka zakljucala temu" Bundesliga"
Pa trazi da se otkljuca ... 4 najjace lige treba da imaju svoju temu (Bundes, Kalco, Premier i Primera) gde ce se komentasrisati svako kolo, lista strelaca, najbolji igraci, treneri ... Ovako kad pocne nesto da se komentarise u okviru teme jednog kluba to se nekad prenese na celu ligu (i onda opominju da se drzimo teme) a teema Evropske lige je veoma sirok pojam ... Neko pocne o kalcu, a sledeci nastavi o nekoj drugoj ... Bundes je jaka liga, sa sjajnim klubovima i igracima i svakako zasluzuje posebnu temu ...
 
danas tje biti bash interesantno.....nadam se da tje milan pobediti,a da tje inter osvojiti calcio jer ipak su bili najbolji tokom cele godine....

grijesis kompa,grijesis.
inter je igrao prosijecno ove godine,a sudije su im mnogo pomogle.
sjecam se ...bila je neka tabela na polusezoni gdje je pisalo,da je sve bilo regularno juventus bi bio prvi,roma druga,inter treci,fjorentina cetvrta...nesto tako
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top