ЛДП и компанија

Poruka
5.892
Е, баш сам се слатко насмејао гледајући извештај БК телевизије о данашњем "хепенингу" и "ивенту" у организацији подмлатка ФК "ЛДП". Деца се заиграла, па покупила неки мртвачки сандук и као, сви скрушено и уз "сућут" стоје око њега...Деца су против рата (лепо, само не знам ко је позвао на рат), они би да путују (и тата би сине), а кривац им је наша власт (зна се!).Боже ме сачувај оваквих "акција".

Баш ме интересује ко им је "координатор" оваквих и сличних наступа...
 
opanak:
CEDA J. u taj sanduk stavio Kosovo i M, sluzi se decom, na koga ti to lici, na one kojima KiM poklanja,.....................

Опанак, свака част на поређењу...Мада, мислим да је Чеди и његовим "громадама" у странци испод части да смрзавају дупета по улицама. Па, ваљда су они прерасли улицу, зато и гурају оне клинце - анонимусе, да мало осете "барут"...Смешно!
 
Arhangel NS:
Е, баш сам се слатко насмејао гледајући извештај БК телевизије о данашњем "хепенингу" и "ивенту" у организацији подмлатка ФК "ЛДП". Деца се заиграла, па покупила неки мртвачки сандук и као, сви скрушено и уз "сућут" стоје око њега...Деца су против рата (лепо, само не знам ко је позвао на рат), они би да путују (и тата би сине), а кривац им је наша власт (зна се!).Боже ме сачувај оваквих "акција".

Баш ме интересује ко им је "координатор" оваквих и сличних наступа...

Па шта си друго очекивао од неталентованог и удуваног назови "драматурга"... :roll:

п.с. а где су сада дежурне чавке из НВО да протествују због "злоупотребе деце у политичке сврхе"... :razz: :razz: :razz:
 
eremita:
Па шта си друго очекивао од неталентованог и удуваног назови "драматурга"... :roll:

п.с. а где су сада дежурне чавке из НВО да протествују због "злоупотребе деце у политичке сврхе"... :razz: :razz: :razz:
Listom su sve na prijemu u zgradi Vlade.
 
Господин Лидер је слажем се, рекао праву ствар. Коришћене деце у политици је законом забрањено али то изгледа Господину Јовановићу није познато. Али њему на душу. А бирачима у памет.
 
sta znam,tako je bilo i sa slobom...prvo raspisao nekakav referendum da natovari narodu odgovornost za bedu koja je nasutpila usled njegove promasene politike...onda uleteo u rat sa NATO paktom,koji ludak...sad i ovi nesto muljaju oko referenduma,sta je sledece? da kazu narodu,pa dobro,vi ste tako odlucili,sad ginite...
 

Back
Top