LDF

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@ liberalka 100%
(a koliko je posto ono drugo - ne znamo)

ja stvarno ne znam ciji si ti post citirala u svom odgovoru meni, ali ja, to, sto kod tebe stoji nikada ranije nisam video. Ja sam jedino zeleo da na ovom podforumu reklamiram svoj novi, prelepi i apsolutno savrseni PEUGEOT CC... kakav u Beogradu jos nisam video... sa svom pratecom opremom... sportski, zar sam to zaboravio da kazem... :roll:

Ode liberalka a nije sarmu probala........ :lol: :lol: :lol:

@comm
ne zna ni ona sta je htela....mozda da pokaze da je gledala Schwartzenegera :lol: :lol: :lol: ...a mozda ti se ipak nabacuje...proveri ti to onim..znas...kanalima :lol:

Ali kad ih cujem, a u svakoj drugoj recenici po fraza/frazica/rec na engleskom, tako me podsecaju na ove poturice/balije/muslimane kojima je tako par izraza iz arapskog ostalo i do danas...
...
brate, janicari... samo tako...
...
zato i jesu za turke u srebrenici a ne za nas... :roll:

Znaci kokosko, sto se mene tice to tvoje "hau veri tipikal" je isto ko kad mudza kaze "selam alejkum"... znas? Da ga razume gospodar... Ja nemam gospodara, ali iz taktickih razloga govorim neke neprijateljske jezike... pa ti evo... na jeziku tvojih prijatelja i saveznika... a mojih neprijatelja...sikter more!

commodore:
Ali kad ih cujem, a u svakoj drugoj recenici po fraza/frazica/rec na engleskom, tako me podsecaju na ove poturice/balije/muslimane kojima je tako par izraza iz arapskog ostalo i do danas...
...
brate, janicari... samo tako...
...
zato i jesu za turke u srebrenici a ne za nas... :roll:

Znaci kokosko, sto se mene tice to tvoje "hau veri tipikal" je isto ko kad mudza kaze "selam alejkum"... znas? Da ga razume gospodar... Ja nemam gospodara, ali iz taktickih razloga govorim neke neprijateljske jezike... pa ti evo... na jeziku tvojih prijatelja i saveznika... a mojih neprijatelja...sikter more!

:razz: :razz: :razz:
:razz: :razz:
:razz:

Оде Либеристица 100%... код Чеде... ено плаче... па све шмрче ли шмрче 100%

Zasto da stalno mislimo da ce nam strana pamet doneti bolje sutra?

Izaberimo jednom ljude od nase pameti...

Valjda ja znam bolje nego stranci sta je bolje za mene

Ali opet nas pritiskaju dupeglavci koji rade za stranog gazdu...

Necu bre da mi niko gospodari...

p.s.
pronadjite poklon za liberalku... :wink:

Valjda cemo da dobijemo kredit?

...
alo, bula100%, ti si vidim dobra sa ovim sheicima iz emirata... ajde iskamchi za nas koju kintu da platimo precasnom g. Veksli tantijeme za koriscenje intelektualne svojine...
...
Nego, marlo, kako sam te ono naucio... ste se desi devojcici koja se druzi sa mladicima? :lol:

Fotomis papasorte la kalafurija, kum furum, kurafte dzafte, sotjarek, amange mindja... :lol:

... i ovo, naravno, sasvim u duhu tolerancije i multikulturalnosti, slobode javnog govora i prava manjina... (HeBem li ga - ja navijam za Zvezdu... ovo mi je prakticno maternji jezik)
... i opet, izvesno u politickom kontekstu.

eremita:
'ајде отпевај нам ону На планини, на Јелици... :razz:

Moze...! Ja inace, samo da kazem svim gostima,a posebno ovim naoruzanima u cosku,hehehehe, da ja nemam nista protiv LDP-a,hehehehe! Idemo... svi zajedno!!!

Na planiniiiii
na Jeliciiii
sastali se svi cetnici
sastali se,pa govore
petokraku da obore
petokraku,jer ne valja
ona nece Petra kralja
ona ne da srpskom rodu
ljuCko pravo i slobodu
Oj cetnici Ravne gore
zbijajte se u redove
zbijaj te se brat do brata
da skinemo jaram s vrataaaaaa....a mogli bi i onaj sa prozora u WCu.

Dakle, ovde je tema LDP - a ne cetnici...
oni nemaju nikakve veze sa Chedom... zasto ih spominjes...
...
mada...
cetnici su ratovali protiv partizana, jel tako?
i bili su pravoslavni monarhisti?
A patizani su bili komunisti?
Isto kao ruski komunisti?
Koji su ratovali u svojoj Revoluciji protiv svojih nacionalistickih monarhista... A?
Koji se nisu zvali cetnici... jel tako?
Nego Belogardejci...
Bela Garda...
Aha, belo...
izvini, PSD... ipak ima veze sa Cedom... samo nastavi...

Ovo je strasno ....Pa ljudi mi ovdje napisasmo 27. strana o nekom kriminalcu,narkomanu,izdajniku,sve u svemu NEBITNOM liku ,umjesto da se bavimo jedninim vaznim u ovom trenutku-borbom za Kosova spas!

E Srbi,Srbi...

Комодоре, додај још једну песму на албум "Боли ме паче...":
"Боли ме паче за Чедине гласаче".

goocha:
Ovo je strasno ....Pa ljudi mi ovdje napisasmo 27. strana o nekom kriminalcu,narkomanu,izdajniku,sve u svemu NEBITNOM liku ,umjesto da se bavimo jedninim vaznim u ovom trenutku-borbom za Kosova spas!

E Srbi,Srbi...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

ajde...
spasi kosovo leba ti...
o ovome pricham marlone...
o ponovnom gubljenju izgubljenih bitaka...

a ovo gore je kleveda brale, nishta nije dokazano...

goocha:

E Srbi,Srbi...

Гоша, имамо тему или чак и две о Космету... сви смо веома забринути... али уједно схватамо да нам једино остаје ДА ЧЕКАМО...

... а што се ове теме тиче... то је чисто зезање... да нам прође време у ишчекивању неких вести... :razz:

crow:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

ajde...
spasi kosovo leba ti...
o ovome pricham marlone...
o ponovnom gubljenju izgubljenih bitaka...

a ovo gore je kleveda brale, nishta nije dokazano...

Odgovorio eremita za mene. A za ovo drugo...ako se secas kad sam postovao onog engleza koji je pisao o ubistvu Zike Petrovica i ko je odgovoran. Bilo dve strane smajlija, svi se smejali a pre par meseci u Hagu pocelo da se krajnje ozbiljno prica o tome i iznose se dokazi. Sad svi ti ovde cute i prave se ludi.

LDP je buducnost Srbije.
Konacno mora da se stane na put nacionalistickom i populistickom sljamu.

Pozdrav za Liberal 100%.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back