LDF

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moguce je da cu na izborima glasati za LDP,iako ne verujem u njih nesto posebno. Ne verujem u buducnost ove drzave. Verujem da su Srbi narod koji stvarno izumire...i to najvise svojom krivicom.
Tako da za SRS,SPS,DSS,G17...i slicne stranke ne bih glasao u zivotu. Pa mozda ni za sadasnji DS.
Mislim...nadam se da fizicki necu da budem u Srbiji za vreme izbora,a onda ce da me boli ****!

Heheheh! On mene?!
Pa kad bude cuo kako pevam chetnichke pesme...nema shanse! Slusaj...

Oj lepa srpska vilo
da li bi ti tesko bilo
da potrazis grob neznani
sto su srpski zli dusmani
sto su davno jedne noci
u osveti i nemoci
ubili nam srpskog bana
div junaka sa balkana

Beograde, da li smijes
chicha drazu da otkrijes
otkri nama tu istinu
o velikom srpskom sinu...

...ajde Chicha...reci jel valja?

Ovoj temi privukli su me neki moji prijatelji, sa drugih tema. S apaznjom sam citao ovih dvadesetak listova, ali, zacudo, nigde, gotovo ni reci, o programu nove partije. Dakle, gospodo draga, sta je to za sta se zalaze Liberalno-demokratska Partija? Sam program, ili metode njegovog sporovodjenjua, u stilu "Srbiji se zuri".

commodore:
neomascen... moze i duddov...

evo me marlo... gde su doopeglawtzi...?
Zvao sam te jer si ti expert za nedojebane. Ima jedna, bombona studentkinja liberal 100%, tvoj tip. Mene ne gotivi, a ti znas da ja volim iskusnije. Ajde obradi je i preobrati, pa ako treba i chichu da zovemo ako joj se osladi.... :lol: :lol: :lol:

Srbiji se zuri da ispuni sve zahteve finansijera LDP... kako to nisi ukapirao do sad...? :roll: to bi bilo pragmaticno i progresivno. zar to ne znas? Srbiji se zuri da postane kolnonija potpuno... ali onda ce elita da konacno ima status koji im pripada... kako to nisi znao...
sljam.
svi od reda.
i kad tad ima da omaste kolac.

Marlone i Commodore, samo dajete motiv drugima da šiznu na vaše pošalice... Kako da izađem na kraj s tim onda....
Inače duhovito...

furtvengler:
Ovoj temi privukli su me neki moji prijatelji, sa drugih tema. S apaznjom sam citao ovih dvadesetak listova, ali, zacudo, nigde, gotovo ni reci, o programu nove partije. Dakle, gospodo draga, sta je to za sta se zalaze Liberalno-demokratska Partija? Sam program, ili metode njegovog sporovodjenjua, u stilu "Srbiji se zuri".

Ovde imas program,pa citaj...
http://www.cedajovanovic.com

commodore:
ufff psd... covece... LDP... pa gde njih... uuuu mozes i za demokratski savez Kosova onda isto... :roll:
Veruj mi da nije isto. Ipak sam ja Srbin!
A u DSK nece da me puste zbog pesama koje pevam u slobodno vreme. :lol:
A ja sam uvek simpatisao ljude koje svi mrze. Za mene je u Srbiji pravilo...koga mrze taj je dobar,jer Srbi najvise mrze onoga ko je bolji od njih...a nemocni smo.
Pazi ...rekao sam da je MOGUCE da cu za njih da glasam.
Jel treba jos da pevam? :lol:
Da vidim jel ima neki ultra srpski nacionalista koji cetnickim pesmama moze da parira...meni...potencijalnom sipmatizeru LDP...
Ili hocete da vam pevam navijacke pesme? :lol:

Cekaj bre, jos uvek citam jevandjelje po Cedi...
posle cemo da pevamo..

@ marlon
kako se bre tako preko reda ubacujes majstore?... :lol:
****** moram i ja sebi da kupim jedan forum i da ga nazovem komodara.com :roll:
onda cu i ja da se ubacujem preko reda... :roll: :lol:

A... sad nisi preko reda... :cool: :nauci i mene kako se to radi:
nemam pojma nego da odgovorim seki iz libera... :lol:
da ne ispadnem tunjevina u tako finom i elitnom drustvu....
:wink:

Znaci procit'o sam... i zakljucio... da ja njoj necu nista da objasnjavam...

...
(i nakon intervencije mog druga moderatora...)
...
svak nek misli sta mu je volja... ovo je demokratska drzava u kojoj se zna red i poredak.

p.s.
Liberalka, 'odi mi gore na seks i perverzije podforum da ti objasnim neke stvari... :cool:

@ marlon

Brate, ne bi ja to... Znas kako.. nije ni moj novi i apsolutno prelepi Peugeot cc za bas svaku (ruzna rec 6 slova - zena lakog morala, kolokvijalno... ima i ptica istog imena... kao caplja... samo droplja... ups...) ... nekad treba i preskociti... a ... i .. posteno da ti kazem... nekako su mi te (pogrdna rec 8 slova, oznacava zene koje pate za muskim polnim organom. isti je tu nazvan krajnje kolokvijalno) iz LDP... odvratne brate... k'o da (pogrdna rec za polni odnos, nije ona najgora, nego ona druga sto asocira na paljenje vatre) Natasu Kandiq ili ne daj boze Borku Paviqeviq... Znas? Meni oni svi nekako ko klonovi...
Tako da... ako oces da je (pogrdna rec - glagol.. sinonim za ostar seksualni odnos... uz prefiks ZA) 100% - ja bi da je damo Mihajlu... Ili onom dedi iz Amerike... pa nek ide zivot... Sta kazes?

PLESsitnihDEMONA:
Veruj mi da nije isto. Ipak sam ja Srbin!
A u DSK nece da me puste zbog pesama koje pevam u slobodno vreme. :lol:
A ja sam uvek simpatisao ljude koje svi mrze. Za mene je u Srbiji pravilo...koga mrze taj je dobar,jer Srbi najvise mrze onoga ko je bolji od njih...a nemocni smo.
Pazi ...rekao sam da je MOGUCE da cu za njih da glasam.
Jel treba jos da pevam? :lol:
Da vidim jel ima neki ultra srpski nacionalista koji cetnickim pesmama moze da parira...meni...potencijalnom sipmatizeru LDP...
Ili hocete da vam pevam navijacke pesme? :lol:

'ајде отпевај нам ону На планини, на Јелици... :razz:

commodore:
@ marlon

Brate, ne bi ja to... Znas kako.. nije ni cc za bas svaku droplju... nekad treba i preskociti... a ... i .. posteno da ti kazem... nekako su mi te kuropate iz LDP... odvratne brate... k'o da kresem Natasu Kandiq ili ne daj boze Borku Paviqeviq... Znas? Meni oni svi nekako ko klonovi...
Tako da... ako oces da je zayebemo 100% - ja bi da je damo Mihajlu... Ili onom dedi iz Amerike... pa nek ide zivot... Sta kazes?

Hhahahahahahahahahahahaha... :lol: :lol: :lol:
Pa,vi ste divni... :roll:
Iz svakog posta prosto zraci cist primitivizam...How very typical!
Vidis,sad mozemo da udjemo u on line svadju,ali necemo,jer neki od nas imaju svoj zivot i nemaju vremena da se iz petnih zila trude da budu pametni...
Hasta pronto!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back