Lazni Srbin Boris Milosevic koji je proslavljao proterivanje Srba u Kninu u velikom kriminalu

Samareli

Aktivan član
Poruka
1.043
SDSS-ov potpredsjednik vlade Boris Milošević jedno je od imena koje se spominje u velikoj aferi zbog koje je uhićen Darko Horvat
Voditelj ga je opet pitao je li Milošević predao listu firmi. "On je radio na tome da pripadnici srpske zajednice budu ravnomjerno zastupljeni", rekao je Pupovac. Upitan je još jednom: Je li Milošević predao listu s 15-ak firmi koja bi trebala dobiti sredst
----------------------------------------------------------------------------------

Svi se secate laznog Srbina Borisa Milosevica koji je isao u Knin da proslavlja sa hvratima proterivanje i ubijanje Srba. Taj je u velikom kriminalu i lopovluku. Sto se moglo ocekivati od takve osobe.
 
Svi se secate laznog Srbina Borisa Milosevica koji je isao u Knin da proslavlja sa hvratima proterivanje i ubijanje Srba. Taj je u velikom kriminalu i lopovluku. Sto se moglo ocekivati od takve osobe.

Како то мислиш "сви се сећате"?

Који ти је тај?

Зашто бисмо се сећали? Одакле да га се сећамо?

То што ти своје мисли трошиш на небитне ствари попут Бориса Милошевића, то не значи да и ми остали (99 % нормалних) треба да размишљамо о неком тамо Борису Милошевићу, па још "сви се сећате".
 
Како то мислиш "сви се сећате"?

Који ти је тај?

Зашто бисмо се сећали? Одакле да га се сећамо?

То што ти своје мисли трошиш на небитне ствари попут Бориса Милошевића, то не значи да и ми остали (99 % нормалних) треба да размишљамо о неком тамо Борису Милошевићу, па још "сви се сећате".
Све би ово било у реду да ти спадаш међу 99 одсто нормалних. А знаш и сам да си далеко од тога. Опет, Борис Милошевић се представља за званичног представника Срба који још нису протерани из НДХ и остао је познат јер је ишао да славо "Олују". То је један од оних подобних Срба, добрих момака, чији је тата ратовао на страни усташа против Срба у овом последњем рату 90их. Наравно ти га не знаш, али ти не знаш често ни сам како се зовеш, тако да опуштено, не замерамо ти.
 
Како то мислиш "сви се сећате"?

Који ти је тај?

Зашто бисмо се сећали? Одакле да га се сећамо?

То што ти своје мисли трошиш на небитне ствари попут Бориса Милошевића, то не значи да и ми остали (99 % нормалних) треба да размишљамо о неком тамо Борису Милошевићу, па још "сви се сећате".

Kolega Salter ego, mani se komisija za to je zaduzen susjed na forumu. Dodji da mi odgovoris za Raduloviceve Saturniste
 

Back
Top