Lažni prorok i vođa je spreman !!!!!!!!

Ovde se ne radi o tome da li verovati ili ne verovati ovom čoveku.radi se o tome da novi svetski poredak sprema novog svetskog duhovnog vođu kojeg će pokušati da stave na svetski presto.
Šta će sve izazvati u svetu ovaj potez ostaje da vidimo.
Inače zanimljivo je da je dolazak lažnog mesije opisan i u bibliji i da je to poslednji predznak početka sve opšte katastrofe.

Ma znamo mi to da on treba da dođe i da će biti sveopšta katastrofa,ali mi ovde pokušavamao da pronađemo ko je antihrist.
 
hm, i onaj mun je sumnjiv, zamisli da ti on upadne na gajbu da te prosvetli
To su sve ljudi sa jakom psihološkom spremljenošću koji bi lako ubedili svakoga...Čak i ovaj slepac kog sam pomenuo...Misim realno teško je poverovati da čovek koji nema nikakvih veza,iz siromašne porodice,čovek koji ne može 50% stvari da radi bez tuđe pomoći,osnuje kult,organizuje ubistva nabavi oružje za masovno uništenje...
 
Ja se nadam da je ova priča tačna.Ide ovako.
Pre možda godinu dana sam na satelitskoj gledao jednu rusku emisiju o antihristu.Rađena je po tumačenje nekih teologa i svetih otaca.Ima i na jutjubu isto nešto slično(verovatno je po tome i rađeno).
Prvo će biti III svetski rat u kojem će poginuti skoro 2/3 ljudi.E,u sred rata će se pojaviti neki mirotvorac(on je antihrist) koji će to sve zaustaviti i narod će mu biti neizmerno zahvalan,diviće mu se,jednostavno steće poštovanje čitavog sveta(onog što preživi).On će se pojaviti prvi put sa 30 godina(to je kad zaustavi svetski rat) i posle 3.5 godina će se doći na vlast kao predsdnik ujedinjenih nacija,predsednik jedinstvene svetske vlade i tako to.I posle tog će vladati još 3.5 godine i onda je kraj.
E,sad ono zanimljivije.Neposredno pre rođenja antihrista po želji Gospoda će vaskrsnuti sveti Serafim,ruski svetac čije se mošti čuvaju u jednom manastiru u Rusiji.On će pozivati ljude da se vrate veri,da se pokaju i on će "živeti" 30 godina,znači nestaće pre nego što se antihrist pojavi.Takođe,antihrist će se roditi kad Rusija bude imala 180 miliona stanovnika(trenutno ima 141 milion).
I kaže se još da će antihrist imati vlast nad čitavim svetom sem nad Rusijom koja će okupiti pravoslavne zemlje.Kažu da će sa Rusijom biti narod sa Balkana koji mnogo stradao.To smo verovatno mi Srbi.Bili smo 500 godina pod turcima,onda su bili Balkanski ratovi gde smo mnogo stradali,pa I i II svetski rat,pa građanski rat u Jugi pa rat za Kosovo i istovremeno bombardovanje.To znači da ćemo biti zajedno sa Rusima van antihristove vladavine.
 
Poslednja izmena:
Ne bih postavio temu da ne mislim da je to već očigledno da je to ovaj MAITREJA kome su počele da se vrte reklame na kablovskim mrežama kao najava njegovog dolaska.

Ja ipak mislim da on nije taj.Ipak još nije sve pripremljeno.Sve se radi po Luciferovim naredjenjima,a ako je njegov plan da se antihrist pojavi na pola spremanja pnda je Lucifer zaista glup.
 
Najavljen od Znamen 'zvezde', Maitreja, Učitelj sveta dao je Svoj prvi intervju na američkoj televiziji. Milioni su Ga čuli da govori posredstvom televizije i interneta.

Njegova javna misija je otpočela.
On nije najavljen kao Maitreja, učitelj sveta i glava duhovne hijerarhije, već prosto kao običan čovek, jedan od nas. Na taj način "obezbeđuje da Ga ljudi slede i podržavaju zbog istine i zbog ideja koje zastupa a ne zbog Njegovog položaja".

Govorio je iskreno o potrebi mira, koji se može postići jedino stvaranjem pravde i pravednom raspodelom resursa sveta.

Ovo je samo prvi od mnogih takvih intervjua koji će biti dati u SAD, Japanu, Evropi i drugde, koji će svetu doneti Njegovu poruku nade.

(Bendžamin Krem, 14. januar 2010).

Ostale podatke i planove sataninog izaslanika možete pratiti na ovom sajtu...

.............
Antihrist će doći uskoro i ništa više neće biti kao pre.
Svet koga znamo će biti prošlost.
Za njega znaju samo odabrani i isčekuju njegov dolazak već hiljadu godina.
 
Jel' zna neko ko je ispisao ceo Bgd posebno novi bgd sa grafitima o Babi pre par godina...Ono što je interesantno je da su svi grafiti pisani ćirilicom čak ''tradicionalnom'' ćirilicom, kakvu recimo koriste u svojim Grafitima Obrazovci ili 1389??? Dugo nisam mogao da napravim razliku između ovih grafita:eek:
http://www.meherbabasrbija.com/

auuu jbt pa ovo sam vidjala svuda, po nbgd i zemunu... meher baba i ... ne mogu da se setim. ali bilo je svuda. i da da, cirilicna slova. ja sam kontala da je neka zahebancija, a ono sektasi :dash:
 

Back
Top