Lažni azilanti iz Srbije pretnja bezviznom režimu

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Azilanti iz Srbije i Makedonije vraćeni kućama

09.02.2011
Miloš Teodorović
Zvaničnih potvrda nema ni u Briselu ni u Beogradu, ali mediji uveliko spekulišu o mogućnosti da bezvizni režim za građane Srbije bude doveden u pitanje. Ukoliko bi se to dogodilo krivci bi bili lažni azilanti, tojest oni koji pod izgovorom političke diskriminacije traže azil u državama Evropske unije.
http://www.slobodnaevropa.org/content/srbija_bezvizni_rezim_azilanti/2304212.html

Нема дилеме који су то азиланти: политички или економски.
Ако је економска криза натерала азиланте на покрет, онда отпада тврдња ове власти, да је економска ситуација сада далеко боља од оне 90-тих.
Ако су политички разлози онда не треба бринути: то су азиланти који су 90-тих, из некима познатих разлога, кренули у бели свет и још нису стигли а већ их враћају.
Можемо се шалити и спрдати до миле воље, али ове миграције треба да садашњој власти буду опомена да у овој земљи нешто не ваља.
Нешто треба мењати: Оркестар или публику.
 
... Можемо се шалити и спрдати до миле воље, али ове миграције треба да садашњој власти буду опомена да у овој земљи нешто не ваља.
Нешто треба мењати: Оркестар или публику.

већ покушавају да мењају публику, чак и овде на форуму. има их неколико који су изјавили да са оваквим народом не могу у еу.
незахвални руља, нису задовољни виртуелним платама од преко 1000 евра, реакција власти ће бити језива...
свака сличност с комунистичким причама о новом човеку је случајна :mrgreen:
 
већ покушавају да мењају публику, чак и овде на форуму. има их неколико који су изјавили да са оваквим народом не могу у еу.
незахвални руља, нису задовољни виртуелним платама од преко 1000 евра, реакција власти ће бити језива...
свака сличност с комунистичким причама о новом човеку је случајна :mrgreen:

Бојим се да би баш Србија била иницијална каписла за немире и сукобе ширих размера.
У прошлости у неколико махова је то била и заслужно јој припада прво место. Али га је и чврсто нај**ла.
 
Хахаха...Само нек` укидају. :super:

Ма како да не! То би теби итекако одговарало и твојим племенитим вођама што су нас бацили у средњи век!

Па још кад би и санкције вратили било би вам супер, као некад, у "лепа сретна времена"!

Народ вас је говњивом мотком отерао на сметлиште историје, ако затреба и опет ће, а и ове ће!
 
Пробем су шипци и роми, па нека изволи Запад то да регулише са овом килавом влашћу као испоставом, а не преко претњи о поновном увођењу виза.
У ствари ту је нејасно, ти људи су тамо тражили азил, значи азиланти, па ако им нису дали, нека поштују ту процедуру...какаве то везе има са визама.
 
Idi napisi to na pdf "Zene" :mrgreen:
Ko lud sam.Idu po Netu i traže najjeftiniji smeštaj sa doručkom.Kupuju u supermarketima i lomataju se po autobusima i lowcost avio linijama samo da bi se slikale pored nekog kontejnera u Parizu ili Beču.Seljanke,šta drugo.
P.S.Kad pročitam kakvo licemerje tamo prosipaju i koliko lažu,ne pada mi na pamet da bilo šta tamo napišem.
 
Пробем су шипци и роми, па нека изволи Запад то да регулише са овом килавом влашћу као испоставом, а не преко претњи о поновном увођењу виза.
У ствари ту је нејасно, ти људи су тамо тражили азил, значи азиланти, па ако им нису дали, нека поштују ту процедуру...какаве то везе има са визама.

Tacno je da je veliki deo sacinjen od siptara i Roma.
Problem je konkretno u broju azilanata, koji su nakod pada viza bukvalno preplavili EU. I problem je sto dobar deo njih ne trazi azil regularnim putem, nego ilegalno zive u EU. (a posto nemaju radnu dozvolu, rade na crno ili se bave jos gorim kriminalnim delima tipa dilovanje gudrom).
 
Ko lud sam.Idu po Netu i traže najjeftiniji smeštaj sa doručkom.Kupuju u supermarketima i lomataju se po autobusima i lowcost avio linijama samo da bi se slikale pored nekog kontejnera u Parizu ili Beču.Seljanke,šta drugo.
Тако је.

То је проблем васпитања и духовне затупљености. Воле људи да се диве грађевинама, а то што (правог)човека нигде видети неће, то их не дотиче.

Блејачке генерације.

ПС
@Добро дошли,
Немој ме терати да се "хвалим" глупостима, као што су еуропске земље које сам посетио у животу. Ја волим да се хвалим децом, а не блејањем по Европи.;)
Сједињене државе су много боље за посету и боравак, и ако имаш могућности, то ти препоручујем. Боље у односу на Европу.Има више квалитетнијих и толерантнијих људи.
 
Poslednja izmena:
Nije to problem nego tamo moderatorke ne poštuju pravilnik i banuju svakog ko im se ne uvlači.A mrzi me da pišem žalbe i glupavo je.Taj pdf je pravo ruglo.

Ja bas rado idem tamo i uzivam u tome kako jedna drugoj dizu "rejting" (uvek one koje se uglavnom i u RL druze), odnosno kako se napusavaju. Odmori covek mozak. :mrgreen:
Da ne bude da je sve uzas tamo, ima ponekad i neka dobra tema, a nadje se i po koje normalno celjade.
A o tim putovanjima (u shopping ili u obilazak muzeja, gistro :lol: ) je isto bilo dosta diskusija.
 
Ма наравно, у Америци можеш да живиш илегално три генерације, није проблем, али не можеш баш тако у Аустрији јер се види... :lol:

У ЕУ нека укину институт азила. Чему он уопште данас служи?
Треба увести озбиљне казне за продају пасоша у Србији ..
 
Немој ме терати да се "хвалим" глупостима, као што су еуропске земље које сам посетио у животу. Ја волим да се хвалим децом, а не блејањем по Европи.;)
Сједињене државе су много боље за посету и боравак, и ако имаш могућности, то ти препоручујем. Боље у односу на Европу.Има више квалитетнијих и толерантнијих људи.

Evo ja imam i decu, a bio sam vec i u SAD i po celoj Evropi. To da se pohvalim prvo. :lol:
A sad da se osvrnem na ovo sto si napisao: SAD sam obisao od severo-istoka do jugo-istoka, pocevsi od Vasingtona, preko Atlante, pa sve do Orlanda i Pensacola Beach-a. I ne mogu da se slozim da tim da su tamo ljudi kvalitetniji. Ljubazniji jesu, ali tu njihovu ljubaznost nisam uvek dozivljavao kao nesto sto je iskreno, nego veoma cesto kao nesto jako povrsno. E sad, to sve zavisi kakav je ko tip. Nekome leze, nekome ne. Za pogledati ima svasta, ali ne bih rekao da je po svaku cenu bolje i zanimljivije od onog sta ima u Veneciji, Rimu, Amsterdamu, Pragu... A ne bi ni bilo logicno, s´obzirom koliko je mlada ta drzava preko bare.
 
Ма наравно, у Америци можеш да живиш илегално три генерације, није проблем, али не можеш баш тако у Аустрији јер се види... :lol:

У ЕУ нека укину институт азила. Чему он уопште данас служи?
Треба увести озбиљне казне за продају пасоша у Србији ..

Velika zemlja, a relativno malo ljudi. To je tacno.
Pa ne bih bas rado video da se ukine azil, da se otvore sve moguce granice, i da pored Albanaca, Turaka EU preplave raznorazni Afrikanci itd. Mislim, ima ih i sad koliko hoces, ali je jos podnosljivo (pogotovo ako ne zivis u nekoj metropoli tipa Bec, iz koje sam se nedavno preselio)
 
Velika zemlja, a relativno malo ljudi. To je tacno.
Pa ne bih bas rado video da se ukine azil, da se otvore sve moguce granice, i da pored Albanaca, Turaka EU preplave raznorazni Afrikanci itd. Mislim, ima ih i sad koliko hoces, ali je jos podnosljivo (pogotovo ako ne zivis u nekoj metropoli tipa Bec, iz koje sam se nedavno preselio)

Не, мислио сам да се укине могућност да неко уопште тражи азил у другој држави. Да се максимално ограничи. Неки Алб. купи српски пасош, оде у Франкфурт и тражи азил јер је угрожен у Србији...ма ајде.. :lol:
 
Не, мислио сам да се укине могућност да неко уопште тражи азил у другој држави. Да се максимално ограничи. Неки Алб. купи српски пасош, оде у Франкфурт и тражи азил јер је угрожен у Србији...ма ајде.. :lol:

A to. Pa j*biga, imas stvarno ljude koje su proganjali zbog politickih stavova itd. u svojoj zemlji. Ali imas i brdo laznih azilanata. Ovi iz Nigerije uglavnom dodju bez ikakvih dokumenata, pa mogu da lupe i da se zovu Mitar Miric i da su rodjeni 30. februara (:mrgreen:), pa ti dokazi ko je on i odakle i zasto je dosao.
 

Back
Top