Quantcast

Lazne teme

Poruka
6.640
Kad neko koga ne zanima samo pitanje postavi to pitanje u vidu teme na ovom forumu, taj neko laze zato sto ima prikrivene interese kao sto je naprimer nivo aktivnosti na forumu. Ljudi se navlace da daju odgovore a cesto se i sputava traganje za pravim odgovorim jer retko kome je u interesu da se forumsko dopisivanje zavrsi. Otud problemi u drustvu. Umesto da saradjuju, ljudi se svadjaju.

Kosta2

Legenda
Poruka
57.110
Kad neko koga ne zanima samo pitanje postavi to pitanje u vidu teme na ovom forumu, taj neko laze zato sto ima prikrivene interese kao sto je naprimer nivo aktivnosti na forumu. Ljudi se navlace da daju odgovore a cesto se i sputava traganje za pravim odgovorim jer retko kome je u interesu da se forumsko dopisivanje zavrsi. Otud problemi u drustvu. Umesto da saradjuju, ljudi se svadjaju.

Meni nijedna tema na Krstarici ne smeta. Ako ocenim da je interesantna, učestvujem. Ako ocenim da nije, zaobiđem.

PREZIREM LJUDE KOJI SE JAVE U TEMU DA ISTU POPLJUJU.
MORE MRŠŠŠŠ BRE, GOVNETO. AKO TI SE NE SVIĐA, ZAOBIĐI.

Kosta2

Legenda
Poruka
57.110

Mene smeta nešto drugo.
Smeta me kad kružok sastavljen od par ljudi (najčešće bezveznjaka posvađanih s zdravom pameću) otvori temu i ko god uđe na temu i ne slaže s njihovim mišljenjem bude isprva na finjaka, a ako bude uporan i najprljavije i grubo izvređan.

Takvima bi opštio s ustima. :mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.