Lazna osecanja

LastGentleman

Primećen član
Poruka
905
Cao svima,kao sto se zna kad se udje u vezu
najvise se vremena provodi sa voljenom osobom i potrosi se puno novca na poklone,izgovore se
raznorazne slatke reci,bla bla bla i tako deluje kao da se nikada nece rastari :)
i onda posle:sad2: kad se rastanu zaborave sve sto su rekli,znaci li da su sve te stvari bile lazne

Kako neko moze da laze za svoja osecanja ?? :sad2:

To te neko prevario da se trosi puno novca kad si u dugoj vezi . Tada cak mozes da ustedis
posto ne moras da lutas kao gluva psina .Ako je djevojka u blizini onda je idealno .
Ako se veza raspala , ne znaci da su osjecaji bili lazni . Jednostavno , nestane emocija
i mijenja se situacija .

To te neko prevario da se trosi puno novca kad si u dugoj vezi . Tada cak mozes da ustedis
posto ne moras da lutas kao gluva psina .Ako je djevojka u blizini onda je idealno .
Ako se veza raspala , ne znaci da su osjecaji bili lazni . Jednostavno , nestane emocija
i mijenja se situacija .

Nestane :P pa ako tako lako nestane znaci da je nije ni bilo

Ma nije novac u pitanje nisam ja alav B) nego nezz sto mora da se laze onda bolje biti iskren u vezi sam sa tobom samo da te *****

To što se desi da se ugase emocije, ne znači da ih nije bilo i da se lagalo od početka. Ljudi se menjaju. Ako ti je neko odgovarao i voleo si ga jer je bio recimo živahan sportski tip, pa se vremenom ulenjio i sve ga mrzi na primer, osim da sedi i čita novine, a ti si i dalje takav, normalno da se razilazite, da sve manje vremena provodite zajedno, i da se na kraju ugase i emocije koje su nekada postojale. Eto samo jedan primer.

Cao svima,kao sto se zna kad se udje u vezu
najvise se vremena provodi sa voljenom osobom i potrosi se puno novca na poklone,izgovore se
raznorazne slatke reci,bla bla bla i tako deluje kao da se nikada nece rastari :)
i onda posle:sad2: kad se rastanu zaborave sve sto su rekli,znaci li da su sve te stvari bile lazne

Kako neko moze da laze za svoja osecanja ?? :sad2:

pa znas kako... dakle, znas... osecanja su ti kao kada osecas da osecanja su nesto sto ti osecas i to nije lazno ako osecas da si nja nja nja nja nja nja... e sad, osecanja ako su prava a ne kupljena kod kineza, onda mogu da se zalepe nekim lepkom made in turska ali i tajvan moze
osecanja su ti kao da osecas nesto

Ја нисам куповао у почетку везе поклоне :mrgreen: ни сд баш често, мало сам шкртица :prstic:

Па не знам, мени је то све безвезе. Разумем те скроз, али то је само заљубљеност, није то нека љубав. Да је љубав, она би трајала заувек. А заљубљеност има мало и везе са себичношћу. Сви ти лептирићи у стомаку, све је то пролазно стање. Љубав је нешто друго.
А сви ти поклони и паре, мислим то не значи тако пуно.

Ја нисам куповао у почетку везе поклоне :mrgreen: ни сд баш често, мало сам шкртица :prstic:

Па не знам, мени је то све безвезе. Разумем те скроз, али то је само заљубљеност, није то нека љубав. Да је љубав, она би трајала заувек. А заљубљеност има мало и везе са себичношћу. Сви ти лептирићи у стомаку, све је то пролазно стање. Љубав је нешто друго.
А сви ти поклони и паре, мислим то не значи тако пуно.

ma naravno ne znaci :( ali ispadne da je uzalud recimo kupim nesto kao znak paznje a tamo sutra moze da proda ono sto sam ja njoj dao od srca za ko zna kakvu glupost i uvek ja naderem kad udjem u vezu :\

kada kazem ljubav iz korisoljublja podrazumeva se da mislim na laznu povrsnu ljubav koja ustvari nepostoji
Pa kakvo je to koristoljublje ako je površna ljubav u pitanju kako si je nazvao bez cilja da se dodje do neke dobiti? Ne razumem zaista.

Inače, muškarci kad dodju do nekih para, uglavnom ispadnu glupi ili su stvarno glupi, pošto često vidim gomilu glupaka za koje mi baš nije najjasnije kako su uspeli da zarade uopšte pare sa tako pilećim mozgom. Valjda podmetanjem glave gde niko nije hteo ni nogu. Medjutim, uglavnom znaju da se radi o sponzoruši, samo se prave da ne znaju ili lažu sebe da to nije tako, a sve u cilju da prošetaju neku full ribu pred ostalim mužjacima, još samo im fali natpis na majici: Ovo ja jjebem, crkni! (ili bar misli da samo on to jjebe). Tako da uopšte nisu za žaljenje što ih je iskoristila neka koja bi leba bez motike.

Back