LAŽNA DRŽAVA PRED BANKROTOM! Panika u Prištini

Sve to nije argument ... oni su de jure deo Srbije ... tako im je kako im je

NAravno da je argument. Ako ne priznajes nezavonost drzave za koju smatras da je tvoja pokrajna onda lepo kada neko pokusa da predje granicu sa pasosem te iste nepostojece drzave jedino sta smes da kazes je da ulaz na teritoriju Srbije nije dozvoljen. Sta je tu tesko za razumeti?
 
NAravno da je argument. Ako ne priznajes nezavonost drzave za koju smatras da je tvoja pokrajna onda lepo kada neko pokusa da predje granicu sa pasosem te iste nepostojece drzave jedino sta smes da kazes je da ulaz na teritoriju Srbije nije dozvoljen. Sta je tu tesko za razumeti?
Хех - МОЖДА СИ ТИ У СТВАРИ У ПРАВУ !!!
 
Њима држава не треба, они савршено функционишу без државе, уствари они знају да је држава гомила лопова, као и код нас, и толеришу колико се може, живе на паралелном колосеку.
А ми чекамо да нам Вучић удели милостињу..
 
Nikad oni neće bankrotirati. Uvijek će kapati u budzet od prodaje narkotika i sex trafikinga Neće nikad ni postati ni Singapur jer zato treba,poseban geo položaj,radinost i kreativnost. Albanski narod je skroman,dovoljno im za doručak jedna kozerva,malo pite za ručak i alva za desert. Uprže brašno i šećer,naprave čaj i to je to. Malo bubnjeva malo zurni i svi srećni da im je plata i 50 evra.
Srbi su navikli na luksuz,naše žene hoće u Grčku na more,hoće skupe stvari,hoće na skijanje,volimo da dobro da pojedemo,a oni su totalna suprotnost od nas. Ne treba im nit more nit planina. Ko je vidio ikad albanske turiste po Budvi,Makarskoj ili Dubrovniku ? Nije vala niko. Pametno oni rade to sam ja davno skonto. Prve pare što zarade grunu zid oko kuće,omeđe svoje a Srbi sade živu ogradu i cvijeće siju. Kupuju zemlju od Srba i na silu se rađaju iako nemaju mogućnosti da hrane i dvoje djece.
 
Kvazidržava ne može da opstane: Kosovo pred bankrotom

Ako ne bude usvojen budžet za 2020., Kosovo će bankrotirati, upozorio je danas odlazeći kosovski premijer Ramuš Haradinaj.


Prošlogodišnji budžet, rekao je Haradinaj, može da se koristi do marta, a ako novi ne bude usvojen, od aprila neće postojati drugi pravni instrumenti za funkcionisanje privremenih prištinskih institucija.

“Bez odobrenja budžeta za ovu godinu, država će bakrotirati”, rekao je Haradinaj na konferenciji za novinare posle sjednice vlade, preneo je prištinski Zeri.

Haradinaj je rekao da nema prepreka za funkcionisanje institucija u januaru i februaru.

Ali, prema njegovim riječima, ako se isto nastavi u drugoj polovini februara, tada će institucije ući u funkcionalni rizik.

„Od 1. aprila ne postoje drugi pravni instrumenti za funkcionisanje države u finansijskom smislu i ne samo da ćemo bankrotirati, već ćemo potuno da propadnemo”, upozorio je Haradinaj.


https://www.srbijadanas.com/vesti/kosovo/lazna-drzava-pred-bankrotom-panika-u-pristini-2020-01-10

*******ija na aparatima. Mezimce im prdnulo u cabar
Шта било, опада промет наркотицима? :sad2:
 
Nije pred bankrotom zbog novca vec sto nema vladu, Inace evo jedan podtak za poredjenje , BGD aerodrom ima 6 m.putnika a Pristina 2,3 miliona , Vise nego stanovnika, Mozete da zamislite koje su doznake od gastarbajtera iz sveta.Ko ima toliku imigraciju moze da funkcionise i bez privrede.

Lupas

Da su doznake velike ne bi siptari radili za 5e dnevno ili 150e mesecno
 
NAravno da je argument. Ako ne priznajes nezavonost drzave za koju smatras da je tvoja pokrajna onda lepo kada neko pokusa da predje granicu sa pasosem te iste nepostojece drzave jedino sta smes da kazes je da ulaz na teritoriju Srbije nije dozvoljen. Sta je tu tesko za razumeti?

I šta ti pokušavaš da nam kažeš - kako mi njih kao priznajemo

Pa ne priznajemo ih ... kretanje ljudi ne spada u priznanje .. oni su građani naše države .

Šta je ovo, opet neki sa ofucanom pričom o priznavanju realnosti , a baš su se bili ućutali .
 
Nikad oni neće bankrotirati. Uvijek će kapati u budzet od prodaje narkotika i sex trafikinga Neće nikad ni postati ni Singapur jer zato treba,poseban geo položaj,radinost i kreativnost. Albanski narod je skroman,dovoljno im za doručak jedna kozerva,malo pite za ručak i alva za desert. Uprže brašno i šećer,naprave čaj i to je to. Malo bubnjeva malo zurni i svi srećni da im je plata i 50 evra.
Srbi su navikli na luksuz,naše žene hoće u Grčku na more,hoće skupe stvari,hoće na skijanje,volimo da dobro da pojedemo,a oni su totalna suprotnost od nas. Ne treba im nit more nit planina. Ko je vidio ikad albanske turiste po Budvi,Makarskoj ili Dubrovniku ? Nije vala niko. Pametno oni rade to sam ja davno skonto. Prve pare što zarade grunu zid oko kuće,omeđe svoje a Srbi sade živu ogradu i cvijeće siju. Kupuju zemlju od Srba i na silu se rađaju iako nemaju mogućnosti da hrane i dvoje djece.
Да, али када се отворе врата на тим тврђавама/кућама и када измиле толико наказа у животу ниси могао да видиш. Једна рука краћа, милион деформитета, ваљда што у своје време због крвне освете нису могли да се размножавају отворено. Моје искуство је из деведесетих, вероватно је то сада нешто другачије.
 
I šta ti pokušavaš da nam kažeš - kako mi njih kao priznajemo

Pa ne priznajemo ih ... kretanje ljudi ne spada u priznanje .. oni su građani naše države .

Šta je ovo, opet neki sa ofucanom pričom o priznavanju realnosti , a baš su se bili ućutali .

Da mozes da razmislis ne bi bilo tesko.

Da li mozes da odes u recimo madjarsku sa pasosem drzave koju si ti osmislio, koju niko ne priznaje. Naravno da ne.

Da su gradjani nase drzave, tj Srbije imali bi nase tablice a ne tablice drzave koju ne priznajemo, da su gradjani nase drzave granicu bi prelazili nasim pasosem a ne pasosem drzave Kosovo koju Srbija zvanicno nije priznala. SAmim tim, sto dozvoljamo da udju na teritoriju Srbije takvim dokumentom dajemo legitimnost nezavisnosti Kosova.

Da si dovoljno pametna to bi razumela a ne lupetala ovde.
 
Da mozes da razmislis ne bi bilo tesko.

Da li mozes da odes u recimo madjarsku sa pasosem drzave koju si ti osmislio, koju niko ne priznaje. Naravno da ne.

Da su gradjani nase drzave, tj Srbije imali bi nase tablice a ne tablice drzave koju ne priznajemo, da su gradjani nase drzave granicu bi prelazili nasim pasosem a ne pasosem drzave Kosovo koju Srbija zvanicno nije priznala. SAmim tim, sto dozvoljamo da udju na teritoriju Srbije takvim dokumentom dajemo legitimnost nezavisnosti Kosova.

Da si dovoljno pametna to bi razumela a ne lupetala ovde.

Razumem ja tebi šta ti hoćeš reći , i šta je tvoj cilj

Da nam ne sedi neko za vratom 30 godina (koga je neko uveo ovde ) taj pasoš ne bi ni postojao

Tako da strpljivo čekamo čas kad će to nestati , pa nekada pravimo kompromise

A sada jedan nedamski postupak - Mrš sa svojom teorijom jajaro .
 
Да, али када се отворе врата на тим тврђавама/кућама и када измиле толико наказа у животу ниси могао да видиш. Једна рука краћа, милион деформитета, ваљда што у своје време због крвне освете нису могли да се размножавају отворено. Моје искуство је из деведесетих, вероватно је то сада нешто другачије.
Ja što sam ih sretao po Sarajevu,i inostranstvu nikad grđeg naroda nisam vidio. Čast izuzecima,ko da su onako usput pravljeni,ko za ručni rad.
 
Razumem ja tebi šta ti hoćeš reći , i šta je tvoj cilj

Da nam ne sedi neko za vratom 30 godina (koga je neko uveo ovde ) taj pasoš ne bi ni postojao

Tako da strpljivo čekamo čas kad će to nestati , pa nekada pravimo kompromise

A sada jedan nedamski postupak - Mrš sa svojom teorijom jajaro .

Nista ti curice nisi u stanju da razumes a pogotovo sta je moj cilj!! Ej pazi moj cilj, stvari si komedija :)

Taj pasos ne bi postojao da je debeli Jozef poslusao Rankovica i pregazio tu gamad tamo kada su se prvi put poceli da kenjaju, al jbg Jozef je imao drugacije planove.

Sta da cekamo? O cemu ti lupetas i kakve kompromise da pravimo sa delom drzave!!! Ej pazi kompromise, jbt politicki stav!!

Moja teorija je za razliku od tvog luptanja savrsena. I ja se ponosim mojim velikim plodnim jajima. Hajde idi peri ves curice...
 
Kolega je apsolutno u pravu. Takva vozila nikad ne bi smela da udju u Srbiju, da izadju iz Srbije, ili da se voze po Srbiji da je Srbija prava drzava. Lepo kolega napisa, probaj ti da vozis sa nekim izmisljenim tablicama.

Rusija, Spanija i ostale drzave koje ne priznaju Kosovo automatski ne priznaju ni pasos Kosova, samim tim nije moguce uci u te drzave osim u retkim slucajevima. A mi ovde pametujemo, nase jajare na vlasti kenjaju kako nece nikada priznati Kosovo a ovamo dozvoljavaju da se po drzxavi voze kola sa tablicama drzave koju i dalje smatramo nasom pokrajnom. Sramota....
 
Rusija, Spanija i ostale drzave koje ne priznaju Kosovo automatski ne priznaju ni pasos Kosova, samim tim nije moguce uci u te drzave osim u retkim slucajevima. A mi ovde pametujemo, nase jajare na vlasti kenjaju kako nece nikada priznati Kosovo a ovamo dozvoljavaju da se po drzxavi voze kola sa tablicama drzave koju i dalje smatramo nasom pokrajnom. Sramota....

Potpuno se slazem. Zato i jesmo banana drzava.

Da ne pominjemo sad kako su Amerikanci reagovali na napad na njihovu ambasadu, a nama ubijaju ljude na KiM a mi ne smemo da pisnemo. Bolje da cutim da vam ne dizem pritisak...
 
Rusija, Spanija i ostale drzave koje ne priznaju Kosovo automatski ne priznaju ni pasos Kosova, samim tim nije moguce uci u te drzave osim u retkim slucajevima. A mi ovde pametujemo, nase jajare na vlasti kenjaju kako nece nikada priznati Kosovo a ovamo dozvoljavaju da se po drzxavi voze kola sa tablicama drzave koju i dalje smatramo nasom pokrajnom. Sramota....
Evo da im zabraniš te tablice da vozaju po Srbiji. Onda oni zabrane srpske tablice da ulaze na Kosovo,a dobar dio ljudi ima familiju u Zvečanu,K. Mitrovici... Kosovski Srbi bi bili odsječeni totalno.
 
Nije pred bankrotom zbog novca vec sto nema vladu, Inace evo jedan podtak za poredjenje , BGD aerodrom ima 6 m.putnika a Pristina 2,3 miliona , Vise nego stanovnika, Mozete da zamislite koje su doznake od gastarbajtera iz sveta.Ko ima toliku imigraciju moze da funkcionise i bez privrede.

A od njih je DVA milona onih koji idu u Bosnu, pa prema Evropi! Ne misliš valjda da stotine iljada migranata pešaći iljade kilometara do Bosne???? :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
 
Nista ti curice nisi u stanju da razumes a pogotovo sta je moj cilj!! Ej pazi moj cilj, stvari si komedija :)

Taj pasos ne bi postojao da je debeli Jozef poslusao Rankovica i pregazio tu gamad tamo kada su se prvi put poceli da kenjaju, al jbg Jozef je imao drugacije planove.

Sta da cekamo? O cemu ti lupetas i kakve kompromise da pravimo sa delom drzave!!! Ej pazi kompromise, jbt politicki stav!!

Moja teorija je za razliku od tvog luptanja savrsena. I ja se ponosim mojim velikim plodnim jajima. Hajde idi peri ves curice...

Super... pošto imaš drugih poslova ovde ne prosipaj svoje mudrolije , već radi kad imaš , kako kažeš, sredstvo za rad.
 

Back
Top