ЛАЖИ КАО ПОВОД ЗА БОМБАРДОВАЊЕ СРЈ - НЕМАЧКИ ДОКУМЕНТАРАЦ

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Ево зашто ПРЕЗИРЕМ НЕМЦЕ !!! И оне који су лагали о разлозима бомбардовања али и оне који су као бајаги направили документарац О ИСТИНИ - АЛИ НИКО - НИКО НИЈЕ НИШТА УЧИНИО ДА СЕ ИСТИНА САЗНА а прави злочинци ОСУДЕ !!!!!!!!!!!

>>Ево зашто ПРЕЗИРЕМ НЕМЦЕ !!! И оне који су лагали о разлозима бомбардовања али и оне који су као бајаги направили документарац О ИСТИНИ - АЛИ НИКО - НИКО НИЈЕ НИШТА УЧИНИО ДА СЕ ИСТИНА САЗНА а прави злочинци ОСУДЕ !!!!!!!!!!!<<

Ja ovaj video vidim na drugi način. Jedan od retkih na nemačkim ekranima koji su bili objektivni i OSUDILI bombardovanje.
Zbog ovoga videa je urednik emisije izgubio posao, čini mi se da 10 godina niko ga nije hteo zbog simpatija sa Srbo-mesarima Balkana.
a što se tiče >>НИКО НИЈЕ НИШТА УЧИНИО ДА СЕ ИСТИНА САЗНА а прави злочинци ОСУДЕ<<, Nemci su poslednji u Evropi kojima ide u prilog da se istina sazna. Nisu oni NAMA ZABORAVILI prvi svetski rat, a vode još uvek politiku Bizmarka koji reče ..."der balkan ist nicht die knochen eines einzigen pommerschen grenadiers wert" (Balkan nije vredan da primi kosti jednog pomeranskog grenadira.)
Kad pogledam nema velike razlike između Bizmarka i Sobarice Merkel.
"Domaći zadatak" kad je došla u Srbiju,dala je lično Tadiću (ako se ne varam posetila je na prvu Ružicu Đinđić),naš BoTa je lično bio stenografista.Jawohl Frau Bundeskanclerin,jawohl

E moja Srbijo kud ideš? Teško nama od "prijatelja i saveznika" putem Nemačke a i od Borisa Tadića
koji izgleda ima ambicija na titulu nemački konjušar

Back