Quantcast

Lazete li da ste srecni?

kambodza

Elita
Poruka
15.726
Jesam li zdrava-jesam!
Jesu li moji najblizi-jesu!
Srecna sam!
Nerviraju me prokleti, cangrizavi i razmazeni ljudi...nikada nece biti srecni oni koji u osmehu prijatelja ne vide zadovoljstvo, koji su slepci na tudje nesrece, egocentrici bez duha, bez duse....i uvek ce za svoju nesrecu kriviti nekog drugog...a stara, jednostavna misao je da je sreca u nama...na nama je izbor...

...........udaj se za mene ....................:lol:

*Mihal*

Domaćin
Poruka
4.181
Nisamo zanali da smo srecni bili... u procentima ne znam koliko bi to bilo tada, a sada negde oko 70% ... opet u poredjenju na ciju crecu?

Pa naravno da sam srecan, a da mi naidje jos neka srecna srodna dusa, bila bi to sreca X2.

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.319
uglavnom se trudim da budem srecna jer ja volim i znam da uzivam u malim stvarima,sitnicama koje zivot znace...naravno nekad mi dodje dan kad pomislim da sam nesrecna i mogu ja da ubedim druge da sam srecna iako nisam al kad ostanem sama sa sobom,znam pravu istinu:roll:...meni bude lakse kad se rastuzim da to sa nekim podelim a ne da se pravim kako je sve ok:wink:

Peta W.

Poznat
Poruka
9.788
Mozda sam imala taj tekst tri godine ali tek sam pocela da ga iscitavam bas onih dana kad mi je bio 18. rodjendan. Nalepila sam ga bila na zid. Imam ga jos uvek. Evo ga jedan odlomak za tebe: "Kada se osvrnem na to kako sam izgledala i delovala, sta sam rekla i uradila, neki moji delovi mogu da mi se ucine kao neodgovarajuci. Mogu da zanemarim to sto ne odgovara i zadrzim ono sto se pokazalo odgovarajuce, pa da izmislim nesto novo umesto onoga sto sam odbacila"

:shock: Majko mila!!!! Imash na zidu zalepljen text Virdzinije Satir : "Moja deklaracija o samoposhtovanju"????? Ja ga godinama imam na vratima od sobe!!
E tachno sad idem da uzmem pishtolj i da se obesim.... :(
Kuda ide ovaj svet,Peta... :roll:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.