Quantcast

Laže li iko više no ljudi o sexu ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Seks nam traje 15 minuta, a hteli bismo bar pola sata

BEOGRAD - Prosečan par u Srbiji vodi ljubav od četiri do šest puta nedeljno. Seks im traje u proseku 15 minuta, ali bi oni voleli da traje bar duplo duže, pokazuje istraživanje koje je predstavio docent dr Zoran Džamić sa Urološke klinike u Beogradu.

Oba pola smatraju da je najkraće prosečno trajanje seksualnog odnosa 30 minuta i da je sve ispod toga nepoželjno. Dve trećine ispitanih su sasvim zadovoljne svojim seksualnim životom, ali zadovoljstvo opada u proseku deset odsto sa svakom dekadom života. Iako im seks traje duplo kraće nego što bi želeli, ispitanici su svoj seksualni život ocenili solidnom trojkom, tačnije 3,6.

P.S. Ne pročitah odavno većih nebuloza, laži, izmišljotina, gluposti no što je o u ovom tekstu iz sutrašnjih jednih dnevnih novina?

Poslednja izmena:

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Lažu bre. Nisam ni čitao, ali ziher lažu.

šta bi ja voleo sex da traje 6 sati. voleo bi da traje 6 minuta, da ima isti efekat za mene i nju kao da smo guslali 6 sati. i da svršimo 16 puta.

lažu bre ljudi mnogo kada se o seksu priča. ovde na ljisu bar 2x više.
Šta kaže tekst, ovi prosečni se sexaju po 6 puta nedeljno, a ovi nadprosečni verovatno 150 puta garant.
Pa ja 6 puta nedeljno ne bi se sexao ni sa Kajli Minog u najboljim godinama.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Mozda 3x po 2 ili 2x po 3 ??
6x nedeljno prelazi u ritam i dosadu ....kao kad bi jeli Becku svaki dan .....gde je tu razrada maste u 15 minuta ?
Svaki sex duži od 15 minuta veze nema sa sexom, no sa tiranijom i mučenjem...
Mada zavisi sa kim, imao sam veze gde mi je bilo dovoljno 2-3 minuta, i posle ne mogu očima da je gledam.
Mada imao sam i prijtnih izuzetaka u tom smislu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.