Lazarevo

B

Bucko

Gost
Imali neko ziv u tom lazarevu-pozdrav lelu stanicu,gavricu,mindjaru i svom osoblju restorana park u Beskoj naravno i svim Lazarevcanima-Zrenjanincima pa i onima sa salasa Zlatica-pozdrav Tuljanu iz ovog belog sveta-naravno i Evici Kostin iz Radojeva.
 
фигхтер:
ово изгледа ко жеље слушалаца... :wink:[/quote -----Tamo goge iznad 45 paralele dali ti muzicku zelju nikada niko nije poslao ili su nadosle podzemne vodepa ti usla u usi pa ti patke brbocu po glavi-mirko
 
фигхтер:
Anonymous:
фигхтер:
ово изгледа ко жеље слушалаца... :wink:
Sto ti sinko ne odes na Hilandar,tamo svi pisu i citaju cirilicu....

а што ти лепо мало не завијеш тај твој дугачак језик да ти неко други не би завио... :twisted:
--a ti ako oces da ga zavijes nadjemo se na zitni trg u kafe MM kod mastila-Bucko.
 
Anonymous:
фигхтер:
Anonymous:
фигхтер:
ово изгледа ко жеље слушалаца... :wink:
Sto ti sinko ne odes na Hilandar,tamo svi pisu i citaju cirilicu....

а што ти лепо мало не завијеш тај твој дугачак језик да ти неко други не би завио... :twisted:
Ti mora da si sisao tatu kada si bio malo manji?

питај то своју сестру... :wink:
 
фигхтер:
Anonymous:
фигхтер:
Anonymous:
фигхтер:
ово изгледа ко жеље слушалаца... :wink:
Sto ti sinko ne odes na Hilandar,tamo svi pisu i citaju cirilicu....

а што ти лепо мало не завијеш тај твој дугачак језик да ти неко други не би завио... :twisted:
Ti mora da si sisao tatu kada si bio malo manji?

питај то своју сестру... :wink:
----tebi izgleda da je ostao samo jezik jos zdrav dok ti ga neko neiscupa--Bucko :!: [/b]
 
Anonymous:
фигхтер:
Anonymous:
фигхтер:
Anonymous:
фигхтер:
ово изгледа ко жеље слушалаца... :wink:
Sto ti sinko ne odes na Hilandar,tamo svi pisu i citaju cirilicu....

а што ти лепо мало не завијеш тај твој дугачак језик да ти неко други не би завио... :twisted:
Ti mora da si sisao tatu kada si bio malo manji?

питај то своју сестру... :wink:
----tebi izgleda da je ostao samo jezik jos zdrav dok ti ga neko neiscupa--Bucko :!: [/b]

па бар имам нешто што је здраво...док ми га неко (или нека) не изчупа.
аре јоу хаппу нов? 8)
 
фигхтер:
Anonymous:
фигхтер:
Anonymous:
фигхтер:
Anonymous:
фигхтер:
ово изгледа ко жеље слушалаца... :wink:
Sto ti sinko ne odes na Hilandar,tamo svi pisu i citaju cirilicu....

а што ти лепо мало не завијеш тај твој дугачак језик да ти неко други не би завио... :twisted:
Ti mora da si sisao tatu kada si bio malo manji?

питај то своју сестру... :wink:
----tebi izgleda da je ostao samo jezik jos zdrav dok ti ga neko neiscupa--Bucko :!: [/b]

па бар имам нешто што је здраво...док ми га неко (или нека) не изчупа.
аре јоу хаппу нов? 8)
----DANMARK-MARKO-E djeste Zrenjaninke i Zrenjaninci ja ovako rano iz kafane u02 ikusur e sjeti se jednog mog borca Pavla Pavlovica zajedno smo ratovali u Vukovaru pozdrav za Pavla dok nas ne oteraju u Den Hag ko i ostale a ovaj iz Lazareva pozdrav i za njega on je bar uljepsavo ili krasio naslovne i srednje stranice mnogi novinski kuca u vreme devedeseti godina.
 
Anonymous:
фигхтер:
Anonymous:
фигхтер:
ово изгледа ко жеље слушалаца... :wink:
Sto ti sinko ne odes na Hilandar,tamo svi pisu i citaju cirilicu....

а што ти лепо мало не завијеш тај твој дугачак језик да ти неко други не би завио... :twisted:
--a ti ako oces da ga zavijes nadjemo se na zitni trg u kafe MM kod mastila-Bucko.
bravo jeste bas ta tamar kekic,kazi joj da je pozdravlja njena drugarica goga iz svajcarske.pozdrav i za tebe Bucko
 
Anonymous:
Anonymous:
фигхтер:
Anonymous:
фигхтер:
ово изгледа ко жеље слушалаца... :wink:
Sto ti sinko ne odes na Hilandar,tamo svi pisu i citaju cirilicu....

а што ти лепо мало не завијеш тај твој дугачак језик да ти неко други не би завио... :twisted:
--a ti ako oces da ga zavijes nadjemo se na zitni trg u kafe MM kod mastila-Bucko.
bravo jeste bas ta tamar kekic,kazi joj da je pozdravlja njena drugarica goga iz svajcarske.pozdrav i za tebe Bucko
---Ja nemogu da je pozdravim dok nedodjem na Zlaticu jer ja sam blize tvojoj svajcarskoj nego Zlatici zivim u Danskoj ja neznam broj telefona znam kako se zvao njen pokojni otac Veljko pozivni za Zrenjanin je 00381-23 za zlaticu prva tri broja 898 ostalo pitaj sama bezimena damo ja sam odrastao u kombinaciji Lazarevo Zlatica pozdrav za tebe od Bucka iz Danske.
 
Hvala Bucko,ja reko ti si u jugi,pa da mi pozdravis drugaricu.Ja i Tamara smo zajedno isle u skolu i mnogo je dobra drugarica.A kako je u Danskoj jel ti dosadna.Pozdrav od Gordane
 
Anonymous:
Hvala Bucko,ja reko ti si u jugi,pa da mi pozdravis drugaricu.Ja i Tamara smo zajedno isle u skolu i mnogo je dobra drugarica.A kako je u Danskoj jel ti dosadna.Pozdrav od Gordane
--Ggrdana nebi samo tebi odgovorio lil te upitao nama sa juga bas necvetaju i ne mirisu ruze kao kod nas ali sta je tuje kad odem dole tuga me muci za Danskom ili obrnuto ja zivim dugo godina u Danskoj nije to nas sistem zivota bez obzira sto je ovde velika sloboda Danci su hladan narod nemaju onu toplinu kao mi iz Srbije sto imamo-e ja zaboravi skoro sam bio u Bazelu poslovno od 22 oktobra do 01 novembra-spavao sam u hotelu Pristina nedaleko od zeljeznicke stanice i tromedje Francuske-Nemacke i Svajcarske.pozdrav od Bucka iz Danske.
 
Hvala na pozdravu,ja ti imam vremana koliko hoces.Ja sam ovdje turista pa nemam obaveza.Pa se tako malo dosdjujem po internetu trazim zrtvu za dopisivanje.
 

Back
Top