Lazanski: Srbija Americi trn u oku, izmisljaju afere da nas istisnu sa trzista vojne opreme i naoruzanja!

Нису сви против нас него је свако против свакога. Сви се боре за превласт, или барем део тржишта. Има пуно произвођача оружја у свету, велика конкуренција захтева ударце испод појаса.
Mnogo krokodila,a bara mala.tesna za sve.Neko ce morati nekome,da odgrize rep.!!!
 
I tako,sta da vam kazem,bilo je lepo oralno zadovoljstvo (izgleda da su sva zadovoljstva,jedino dobra
ako su oralne orijentacije).Jedino sto moze da mi pomuti sva zadovoljstva,to je momenat,kada vidim sliku onog Lazanskog (valjda od reci Lazanje).
Ne volim nista od tih pasta...
Pa, ako smem da primetim... Nije stvar u slici nego u vestini oralnog zadovoljenja. Mozda bi Lazanskom trebalo da das sansu. Mozda te ne razocara. :smeker:
 
Danas je Amerika nase firme koje prodaju vojnu opremu stavila na crnu listu i uvela im sankcije

Stoka fasisticka

Isto su uveli sankcije firmama koje izvode Severni Tok 2 i Turski Tok

Amerika nas mrzi zeli nam zlo ta fasisticka tvorevina

Nema razlike između tih amerikanaca i naprednjaka koji prodaju oružje Ukrajincima. Krvav novac kako god okreneš.
 
Pa, ako smem da primetim... Nije stvar u slici nego u vestini oralnog zadovoljenja. Mozda bi Lazanskom trebalo da das sansu. Mozda te ne razocara. :smeker:
Na zalost,potpuno si promasio smisao mog posta.Uopste nisi nista shvatio,sta sam rekao u postu.a sta je receno izmedju redova.Sta se moze.
Neko shvata brze,neko sporije a neko....nikada.To je najgora varijanta...
 
Lazanski: Srbija Americi trn u oku, izmišljaju afere samo sa jednim CILJEM DA NAS ISTISNU SA TRZISTA VOJNE OPREME I NAORUZANJA!

Miroslav Lazanski, iz pozicije nekadašnjeg vojno-političkog komentatora i dugogodišnjeg poznavaoca svetskih tokova trgovine naoružanjem i vojnom opremom, govori o prljavoj kampanji koja se već duže vreme vodi protiv srpske vojne industrije.
- Sve što Srbija radi vezano za trgovinu oružjem i vojnom opremom je potpuno legalno i jedna smo od pet zemalja u svetu po transparentnosti u ovoj oblasti - kaže Lazanski uz opasku da ga uprkos tome ni malo ne čudi kampanja protiv srpske vojne industrije.

1740855_miroslav-lazanski-foto-marina-lopicic_ls.jpg


Lazanski ističe da je srpska vojna industrija u velikom usponu poslednjih godina i da je upravo zato postala meta.
- Ne prodajemo mi više samo metke i čaure, već postajemo ozbiljan igrač jer na svetsko tržište oružja sada plasiramo moderne složene sisteme naoružanja. Takva srpska vojna industrija postaje trn u oku konkurenciji, ne samo u regionu nego i u svetu - kaže Lazanski i dodaje:
- Otuda razlozi za sve žešću kampanju, izmišljene optužbe i afere, sa samo jednim ciljem - da se naša vojna industrija potisne na tržištu, proglasi crnom ovcom, kako bi neki druge kompanije iz regiona, koje nude slične prozvode, zauzeli njenu poziciju.

Lazanski napominje da i američke komanije koje se bave proizvodnjom i prodajom naoružanja isti interes, je Srbija ima daleko lakši prolaz kod zemalja članica pokreta Nesvrstanih, još iz perioda bivše SFRJ.
Govoreći o delu opozicije koji fabrikuje afere u vezi sa trgovinom oružjem, Lazanski smatra da je reč o još jednom pokušaju da se izazove haos u zemlji.
- Njima očigledno ide u prilog da domaće vojne fabrike propadnu, da radnici ostanu bez posla i eto ti haosa. Zato koriste svaku priliku pa i trenutno stanje u svetu oblasti trgovine oružjem - uveren je Lazanski.
Kod nas je opozicija podigla frku oko prodaje našeg oružja Avganistanu. Ta država nije ni pod kakvim sankcijama, naglašava naš sagovornik.

https://www.kurir.rs/vesti/politika...-u-oku-izmisljaju-afere-samo-sa-jednim-ciljem

Otkriva se polako sta je razlog afere "Krusik" . Da se nase fabrike vojnog naoruzanja zatvore da radnici zavrse na ulici a da nam trziste preuzmu Hrvati i Amerikanci...
Ambasador da se bavi svojim poslom, ne da njake okolo
 
Стварно је то спрдња.
Слобошевић је правилно схватао значај амбасадорског места у Москви, без обзира на руску слабост 90их.
И тамо није слао било ког, већ свог рођеног брата.
А ми тамо шаљемо индијанце и избор-за-мис-мајсторе
 
ZlatkoO1 - Zlatko,reci ti se pozlatile.Taj lik je vec postao dosadan,sa svojim ofucanim frazama,koje plasira kao sveznajuci....da ne kazem vise nista...
da li se sećaš, da je xxx puta bio član žirija za razna mis takmičenja...taj je živeo punim plućima, o tuđem trošku
 
Стварно је то спрдња.
Слобошевић је правилно схватао значај амбасадорског места у Москви, без обзира на руску слабост 90их.
И тамо није слао било ког, већ свог рођеног брата.
А ми тамо шаљемо индијанце и избор-за-мис-мајсторе
kakav god, da je bio slobodan milošević...za ovu ološ posle njega, bio je tata...uvek je bio obučen u odelo, kravata, cipele...nije mnogo pričao, nije vikao, nije pretio...nije spasavao decu iz snega...a Bogami, da budem iskren...nije baš često ni gostovao na televiziji
 
kakav god, da je bio slobodan milošević...za ovu ološ posle njega, bio je tata...uvek je bio obučen u odelo, kravata, cipele...nije mnogo pričao, nije vikao, nije pretio...nije spasavao decu iz snega...a Bogami, da budem iskren...nije baš često ni gostovao na televiziji
Gospodin COBE
 
imam loše mišljenje o Slobi, ali nas nije davio od jutra, pa do večeri...ovi se ne skidaju sa TV-a...non-stop nešto lupetaju...uglavnom lažu i pričaju nebuloze
Oni ne da loopaju, pricaju izmisljotine, ja vise ni sam ne znam veruju li oni sami u neke stvari, u to sto pricaju ili ne? Pa oni o tim letecim automobilima, raketlama, o najmodernijoj tehnologiji, oruzju, pricaju kao da je to iza svakog ugla u Srbiji, kao da svaki skolarac to ume da napravi... A ne umeju da naprave fabriku sibica, tehnologija stara 200 godina. Da ne pricam o upaljacima, ni ne znaju koliko operacija treba da se napravi upaljac?!

Neverovatno je kada bolesna goveda, alava, zvalava i balava, postavis na rukovodece funkcije, kakva su sve sranja oni sposobni da urade???

Gledam to sve u Srbiji, a ljudi mi kazu da se, dajuci svoja objektivna misljenja, izivljavam nad eSeNeSeSom i narodom?! Kao, nipodastavam ih... Kako ja mogu da nipodastavam polupismene ljude, koji ne razumeju osnove funkcionisanja ljudskog drustva? Za mene su oni po defaultu retardi, tako da odavno znam sa kime imam posla, zasto bih se ja izivljavao nad takvima? Ono, pokusavas da debilizmu podidjes, ali ni ja vise nemam stomak za ordinarno divljacko ponasanje.

Jednostavno, Srbiji nema spasa. Ne mozes ti rogobatan narod, koji misli da je najpametniji na svetu, da prevaspitas da budu korisni clanovi svetske zajednice. Jer oni hoce da direktoruju, a ne umeju ni da pisu, ni da citaju/koriste kako treba maternji Srpski!
 

Back
Top