Lazanski: Srbija Americi trn u oku, izmisljaju afere da nas istisnu sa trzista vojne opreme i naoruzanja!

A ti to zakljucujes...po sebi?

@ tema

Jeste da Lazanski preuvelicava, ali sigurno da delic istine bar malo postoji, ne u nekakvoj konkurenciji, vec u tome sto sve vise naoruzanje kupujemo od Rusa.
C linija koda koju sam napisao je najbesmislenija C instrukcija ikada napisana u Istoriji Programiranja.

Isto kao sto je Dragan 10 besmislen, pa i ti. Mala provincijalka koja iz vukoiebine kroz online spijunku pokusava da dokuci svet. I svest.

Niste problem ti i on, problem su vama slicni koji vode drzavu Srbiju.

Primer: Lazanski. Taj covek je naqupio neki skup poluznanja iz naoruzanja, pa kada pocne raspravu sa onim Profom Dr. Raketlasem Milinovicem sa masinskog (BTW, covek zna stvari), odvaljuje takve gluposti da mi se stomak prevrce.
 
C linija koda koju sam napisao je najbesmislenija C instrukcija ikada napisana u Istoriji Programiranja.

Isto kao sto je Dragan 10 besmislen, pa i ti. Mala provincijalka koja iz vukoiebine kroz online spijunku pokusava da dokuci svet. I svest.

Niste problem ti i on, problem su vama slicni koji vode drzavu Srbiju.

Primer: Lazanski. Taj covek je naqupio neki skup poluznanja iz naoruzanja, pa kada pocne raspravu sa onim Profom Dr. Raketlasem Milinovicem sa masinskog (BTW, covek zna stvari), odvaljuje takve gluposti da mi se stomak prevrce.

Ako si ti iz te neke "vukoebine" dosao u Beograd ili otisao u svet, ne zakljucuj po sebi, ja sam iz velikog grada, a na kraju prvincija nije geografski, vec pojam stanja duha.

A sto se tice Lazanskog i sama sam rekla da preuvelicava ali da to ne znaci da nema delica istine....u kom smislu druga je stvar.
 
A ti to zakljucujes...po sebi?

@ tema

Jeste da Lazanski preuvelicava, ali sigurno da delic istine bar malo postoji, ne u nekakvoj konkurenciji, vec u tome sto sve vise naoruzanje kupujemo od Rusa.


pa od koga da kupimo kad amerikanci i ne zele da prodaju ikome na balkanu ista moderno

Pogledaj sta kupuju hrvati bugari severomakedonci

Sve krseve zaostale iz vijetnamskog rata
 
pa od koga da kupimo kad amerikanci i ne zele da prodaju ikome na balkanu ista moderno

Pogledaj sta kupuju hrvati bugari severomakedonci

Sve krseve zaostale iz vijetnamskog rata

Dobro ne razumem se toliko u oruzje, ali cinjenica je da nas "mrko" gledaju stagod i kadgod kupimo od Rusa, pa je mozda i to doprinelo u ovim aferama.
 
Dobro ne razumem se toliko u oruzje, ali cinjenica je da nas "mrko" gledaju stagod i kadgod kupimo od Rusa, pa je mozda i to doprinelo u ovim aferama.


naravno

A setimo se da je nasa vlast za vreme DS-a unistavala i ono staro naoruzanje koje smo imali - kao tenkove i rakete strela 2M

A Vuciceva vlast kupuje novo. E to smeta svim srpskim neprijateljima.

Kupovina novog naoruzanja modernizacija vojske i vracanje vojnog roka je odlican potez ove vlasti.

Srbija nema luksuz da bude nenaoruzana. Zivimo u komsiluku punom ubica lopova i neprijatealja
 
naravno

A setimo se da je nasa vlast za vreme DS-a unistavala i ono staro naoruzanje koje smo imali - kao tenkove i rakete strela 2M

A Vuciceva vlast kupuje novo. E to smeta svim srpskim neprijateljima.

Kupovina novog naoruzanja modernizacija vojske i vracanje vojnog roka je odlican potez ove vlasti.

Srbija nema luksuz da bude nenaoruzana. Zivimo u komsiluku punom ubica lopova i neprijatealja
Slazem se da je dobro sto sad imamo kakvo takvo naoruzanje u odnosu na ranije i da to jeste trn u oku, ali ima tu jos jedna stvar, pored tog "trna u oku", postoji i Vucicevo vec duze sedenje na 2 stolice odnosno verujem da oni tako poimaju njegovu politku i da ih to iritira, pa tako on dodatno stvara zabunu, umesto da se opredeli na jednu stranu, (narocito sada kad nas vec i otvoreno odbacuju iz EU, a samo na papiru kao podrzavaju).
 
Dinam'ka:

Vučić želi da se priča o Lešnjaku, da se ne bi pričalo o Jovanjici.

Tihi želi da se priča o Americi, da se ne bi pričalo o Vučiću.
a sto tebi toliko smeta VUCIC ? Jel zato sto je uvek na strani PUTINA I RUSIJE......?
Eeee, a nekad covek nije mogao da vas prokuza. Sve ste radili super tajno , pedantno i neprimetno. A danas, cim zinete, sami se otkrijete.

DAKLEM, PRIZNAJES DA VI RUSITE VUCICA ZATO STO VODI SRBIJU KA RUSIJI ?
Kud ces bolji ARGUMENT za da VUCIC dobije 80 posto glasova na sledecim izborima. (onih 20 posto su crnogorci u Beogradu).
 
Slazem se da je dobro sto sad imamo kakvo takvo naoruzanje u odnosu na ranije i da to jeste trn u oku, ali ima tu jos jedna stvar, pored tog "trna u oku", postoji i Vucicevo vec duze sedenje na 2 stolice odnosno verujem da oni tako poimaju njegovu politku i da ih to iritira, pa tako on dodatno stvara zabunu, umesto da se opredeli na jednu stranu, (narocito sada kad nas vec i otvoreno odbacuju iz EU, a samo na papiru kao podrzavaju).
VUCIC samo sledi naredjenja iz RUSIJE. Radi tacno onako kako mu PUTIN kaze.
A mi srbi bas ne razumemo rusku logiku...................al vazan je krajnji rezultat KOJI JE UVEK POZITIVAN ZA RUSIJU I NJENE SAVEZNIKE.
 
Oni ne da loopaju, pricaju izmisljotine, ja vise ni sam ne znam veruju li oni sami u neke stvari, u to sto pricaju ili ne? Pa oni o tim letecim automobilima, raketlama, o najmodernijoj tehnologiji, oruzju, pricaju kao da je to iza svakog ugla u Srbiji, kao da svaki skolarac to ume da napravi... A ne umeju da naprave fabriku sibica, tehnologija stara 200 godina. Da ne pricam o upaljacima, ni ne znaju koliko operacija treba da se napravi upaljac?!

Neverovatno je kada bolesna goveda, alava, zvalava i balava, postavis na rukovodece funkcije, kakva su sve sranja oni sposobni da urade???

Gledam to sve u Srbiji, a ljudi mi kazu da se, dajuci svoja objektivna misljenja, izivljavam nad eSeNeSeSom i narodom?! Kao, nipodastavam ih... Kako ja mogu da nipodastavam polupismene ljude, koji ne razumeju osnove funkcionisanja ljudskog drustva? Za mene su oni po defaultu retardi, tako da odavno znam sa kime imam posla, zasto bih se ja izivljavao nad takvima? Ono, pokusavas da debilizmu podidjes, ali ni ja vise nemam stomak za ordinarno divljacko ponasanje.

Jednostavno, Srbiji nema spasa. Ne mozes ti rogobatan narod, koji misli da je najpametniji na svetu, da prevaspitas da budu korisni clanovi svetske zajednice. Jer oni hoce da direktoruju, a ne umeju ni da pisu, ni da citaju/koriste kako treba maternji Srpski!
dok ima ovaca...biće šišanja...vune...a postoji masa sitnih lopuža koji su uhlebljeni u JP, pastali su botovi i stranački vojnici...koji se nadaju nekom unapređenju, gde bi od sitnih jajara, postali krupne lopovčine...veliki broj zdravomislećih ljudi je otišao...da ne kažem POBEGAO iz Srbije...još kada bi Srbima dali pravo zaposlenja u toj EU, to bi bio kraj za srpski narod
 
Poslednja izmena:
Cim vidim ko propagira na forumu ove afere oko Krusika - tj komsija i Starks92 jasno je da 100% iza svega stoji CIA tj Amerika

Komsija i Starks92 su CIA operativci zaduzeni za propagandu na internet forumima....
jedan bosnjo srbijanac, a drugi rvat , mislim da tu treba traziti njihovu propagandu. jadna li je CIA ako su ovakvi zaduzeni za promociju amerike i njene vrednosti. ali opet sta znas, imaju sve manje mogucnosti pa uzimaju po principu DAJ STA DAS
 
Lazanski: Srbija Americi trn u oku, izmišljaju afere samo sa jednim CILJEM DA NAS ISTISNU SA TRZISTA VOJNE OPREME I NAORUZANJA!

Miroslav Lazanski, iz pozicije nekadašnjeg vojno-političkog komentatora i dugogodišnjeg poznavaoca svetskih tokova trgovine naoružanjem i vojnom opremom, govori o prljavoj kampanji koja se već duže vreme vodi protiv srpske vojne industrije.
- Sve što Srbija radi vezano za trgovinu oružjem i vojnom opremom je potpuno legalno i jedna smo od pet zemalja u svetu po transparentnosti u ovoj oblasti - kaže Lazanski uz opasku da ga uprkos tome ni malo ne čudi kampanja protiv srpske vojne industrije.

1740855_miroslav-lazanski-foto-marina-lopicic_ls.jpg


Lazanski ističe da je srpska vojna industrija u velikom usponu poslednjih godina i da je upravo zato postala meta.
- Ne prodajemo mi više samo metke i čaure, već postajemo ozbiljan igrač jer na svetsko tržište oružja sada plasiramo moderne složene sisteme naoružanja. Takva srpska vojna industrija postaje trn u oku konkurenciji, ne samo u regionu nego i u svetu - kaže Lazanski i dodaje:
- Otuda razlozi za sve žešću kampanju, izmišljene optužbe i afere, sa samo jednim ciljem - da se naša vojna industrija potisne na tržištu, proglasi crnom ovcom, kako bi neki druge kompanije iz regiona, koje nude slične prozvode, zauzeli njenu poziciju.

Lazanski napominje da i američke komanije koje se bave proizvodnjom i prodajom naoružanja isti interes, je Srbija ima daleko lakši prolaz kod zemalja članica pokreta Nesvrstanih, još iz perioda bivše SFRJ.
Govoreći o delu opozicije koji fabrikuje afere u vezi sa trgovinom oružjem, Lazanski smatra da je reč o još jednom pokušaju da se izazove haos u zemlji.
- Njima očigledno ide u prilog da domaće vojne fabrike propadnu, da radnici ostanu bez posla i eto ti haosa. Zato koriste svaku priliku pa i trenutno stanje u svetu oblasti trgovine oružjem - uveren je Lazanski.
Kod nas je opozicija podigla frku oko prodaje našeg oružja Avganistanu. Ta država nije ni pod kakvim sankcijama, naglašava naš sagovornik.

https://www.kurir.rs/vesti/politika...-u-oku-izmisljaju-afere-samo-sa-jednim-ciljem

Otkriva se polako sta je razlog afere "Krusik" . Da se nase fabrike vojnog naoruzanja zatvore da radnici zavrse na ulici a da nam trziste preuzmu Hrvati i Amerikanci...


Све тачно наведено. Можда се управо из истих разлога "СФР Југославија морала распасти".
 
Lazanski: Srbija Americi trn u oku, izmišljaju afere samo sa jednim CILJEM DA NAS ISTISNU SA TRZISTA VOJNE OPREME I NAORUZANJA!

Miroslav Lazanski, iz pozicije nekadašnjeg vojno-političkog komentatora i dugogodišnjeg poznavaoca svetskih tokova trgovine naoružanjem i vojnom opremom, govori o prljavoj kampanji koja se već duže vreme vodi protiv srpske vojne industrije.
- Sve što Srbija radi vezano za trgovinu oružjem i vojnom opremom je potpuno legalno i jedna smo od pet zemalja u svetu po transparentnosti u ovoj oblasti - kaže Lazanski uz opasku da ga uprkos tome ni malo ne čudi kampanja protiv srpske vojne industrije.

1740855_miroslav-lazanski-foto-marina-lopicic_ls.jpg


Lazanski ističe da je srpska vojna industrija u velikom usponu poslednjih godina i da je upravo zato postala meta.
- Ne prodajemo mi više samo metke i čaure, već postajemo ozbiljan igrač jer na svetsko tržište oružja sada plasiramo moderne složene sisteme naoružanja. Takva srpska vojna industrija postaje trn u oku konkurenciji, ne samo u regionu nego i u svetu - kaže Lazanski i dodaje:
- Otuda razlozi za sve žešću kampanju, izmišljene optužbe i afere, sa samo jednim ciljem - da se naša vojna industrija potisne na tržištu, proglasi crnom ovcom, kako bi neki druge kompanije iz regiona, koje nude slične prozvode, zauzeli njenu poziciju.

Lazanski napominje da i američke komanije koje se bave proizvodnjom i prodajom naoružanja isti interes, je Srbija ima daleko lakši prolaz kod zemalja članica pokreta Nesvrstanih, još iz perioda bivše SFRJ.
Govoreći o delu opozicije koji fabrikuje afere u vezi sa trgovinom oružjem, Lazanski smatra da je reč o još jednom pokušaju da se izazove haos u zemlji.
- Njima očigledno ide u prilog da domaće vojne fabrike propadnu, da radnici ostanu bez posla i eto ti haosa. Zato koriste svaku priliku pa i trenutno stanje u svetu oblasti trgovine oružjem - uveren je Lazanski.
Kod nas je opozicija podigla frku oko prodaje našeg oružja Avganistanu. Ta država nije ni pod kakvim sankcijama, naglašava naš sagovornik.

https://www.kurir.rs/vesti/politika...-u-oku-izmisljaju-afere-samo-sa-jednim-ciljem

Otkriva se polako sta je razlog afere "Krusik" . Da se nase fabrike vojnog naoruzanja zatvore da radnici zavrse na ulici a da nam trziste preuzmu Hrvati i Amerikanci...
Hrvati da preuzmu trziste:mrgreen:
Pa oni su jadniji i od nas.
Vojno razvijene drzave vrte stotine milijarde na trzisu naruzanja a mi smo sitna riba,malo municija,lovacko naoruzanje,ostalo je to sve slabo.Koga uopste briga za Srbiju.Afera je bila potreba ovima na zapadu ne zbog naseg naoruzanja nego zbog upozoravanja Vucica da mora da se zna ko je gazda i da naredjenja mora da se slusaju i ispostuju.
Ovo je los pokusaj Lazanskog a i ostalih patuljaka da zamazu oci prosecnim sns idiotima od glasaca,sto ce najverovatnije i da postignu posto jos nisu savladali kako se koriste pokretne stepenice...
 
pa od koga da kupimo kad amerikanci i ne zele da prodaju ikome na balkanu ista moderno

Pogledaj sta kupuju hrvati bugari severomakedonci

Sve krseve zaostale iz vijetnamskog rata

Priča se da Bugari kupuju neke F-16 ispod čekića, i još će, ako se ne varam, da ih skupo plate sa PDV-om.
 
za sad je svr samo na prici

Do sada su efwktivno kupovali samo zaostalo americko otpadno gvozdje iz vijetnamdkog i prvog zalivskog rata po basnoslovnim cenama

Koliko sam upoznat, Bugari nisu kupili skoro ništa bitno. Malo streljačkog oružja, kamione od Nemačke, neke PVO raketice za brodove.

Skoro sve što imaju ili prave sami, ili je sovjetsko.

Prva velika i ozbiljna kupovina će biti ti F-16.

A ovi ostali kupuju za onoliko za koliko para imaju...
 
Забранили напредњаци државној фирми да извози оружје и стиче профит да би се то исто оружје продавало приватницима блиским режиму да га они извозе,богате се,и тим новцем финансирају странку.И сад криви американци...
 

Back
Top