Laža i reciklaža

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
Svaka politička organizacija /stranka, pokret, udruženje/, koja u Srbiji danas javno ne govori da Srbija mora povratiti svoj suverenitet i ne vidi da se taj povraćaj može izvršiti samo NARODNIM DOGOVOROM, odnosno konsenzusom ogromne većine građana - ili priča bajke ili NAMERNO priča bajke.

Te bajke su: ulazak u EU, strano uuuu-laganje, ili vrhunac, Cvetkova rečenica: "Bolji život za sve građane danas i odmah":eek:

Političke organizacije lažu ili zato što su organizovane oko neke samoobmane /nekadašnji SPS, pa i SRS, DSS, pa u nekoj meri i đinđićevski DS/ ili lažu kao Cvetko, koji, kao i Tadić, pa i Nikolić, odlično zna da NEMENJANJEM SISTEMA nema ništa od oporavka i razvoja, odnosno boljeg života.

A promena sistema počinje postizanjem NARODNOG DOGOVORA da se on menja.
Nastavlja se našim resursima i potrebama prilagođenim PLANOM za oporavak i razvoj.

Ovako: bude laža, pa njena reciklaža.

Sada se nalazimo pred odlukom da li će izborima nastati reciklaža već poznatih laži ili ćemo krenuti u ustanak /ne oružani, naravno/.

Laže Nikolić /nije bitno da li namerno/, kada tvrdi da su izbori rešenje.
Izbori su njemu kakva-takva prilika da dođe na vlast.
Laže Tadić kad priča o kandidaturi za EU ove godine. Vrlo važno.
To je njemu kakva takva prilika da ostane na vlasti.
 

Back
Top