- Poruka
- 257.088
Smešno je kako se primate na priče Sergeja Lažova kao saučešće. Smešno je i tvoje nepoznavanje činjenica da u Crnoj Gori još dosta Rusa ima i niko im ništa ne brani osim operacija koje služe za finansiranje Putinove zločinačke agresije (za sada samo) na Ukrajinu.Šta je smešno @dlugomir
Evo Crna Gora uvela sankcije Rusiji i šta su dobili?
Dobili su gubitak stotine hiljada ruskih turista
Dobili su zabranu pristupa ruskom tržištu usled su crnogorske Plantaže izgubile stotine miliona evra prihoda i postali su gubitaš
Jel ima EU poslala nove turiste ili možda kupuje vina?
Ne zabole ih patka
Ne znam koliko imaš godina i da li se sećaš kako je Crna Gora nekad spram nas bila bedak, a sad su ispred i tek će da budu.




