Lavrov i Medvedev u poseti Beogradu

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Bio Rumun - zaglavili Novi Beograd, "Brankov most" i "Gazelu"

Dolazili NBA igrači - stanovnici okolnih zgrada oko hale sportova morali da navlače roletne i zatvaraju prozore a vazduh u stanovima proizvodili pomoću hlorofila iz biljaka u stanovima.

Danas došli Lavrov i Medvedev (vlasnik Gasprom-a i potencijalni predsednik Rusije) da pričaju o Kosovu i gasu. Za sada su obišli samo postrojenje u Pančevu. Verujem da će posle da obidju i Kosovo. A uostalom, mogli su da obilaze noću buduću imovinu a ne da ljudi i ptice peške idu...

Pa se nešto pitam kad ću ja da prošetam po Beogradu a ono da bude kolaps?
 
Ja zam na Gazeli video po jednog obichnog pandura na svakih 50 metara..nishta specijalno od obezbedjenja.Kolaps je svaki dan jer su teshki kamioni opet pocheli i preko dana da se kretju starim gradom a to im je do popravke starog savskog zabranjeno.
Jedino ako Lavrov i Medvedev nisu monster truck fanovi?
 
sporazum-v.jpg
 
Да не буде толико забуне. Такође, данас је ЛДП правио контрамитинг, колико имам информације. Како су наложили мурију да су им претили, поучени искуством шта све може да се деси у немирима, ови затворили пола града. Шта мислите о томе?
 
Bio Rumun - zaglavili Novi Beograd, "Brankov most" i "Gazelu"

Dolazili NBA igrači - stanovnici okolnih zgrada oko hale sportova morali da navlače roletne i zatvaraju prozore a vazduh u stanovima proizvodili pomoću hlorofila iz biljaka u stanovima.

Danas došli Lavrov i Medvedev (vlasnik Gasprom-a i potencijalni predsednik Rusije) da pričaju o Kosovu i gasu. Za sada su obišli samo postrojenje u Pančevu. Verujem da će posle da obidju i Kosovo. A uostalom, mogli su da obilaze noću buduću imovinu a ne da ljudi i ptice peške idu...

Pa se nešto pitam kad ću ja da prošetam po Beogradu a ono da bude kolaps?

Ју,ју,ју.... шта ти нама наприча... па овде на Врачару је годинама био колапс код католичке цркве у Интернационалних бригада где је манекенова жена доводила децу у обданиште, долазила са џипом и још неколико возила обезбеђења, а улица уска - станари почели да се селе, јер онда остану ови из обезбеђења у аутомобилима као да чувају децу и људи до предвече не могу да се паркирају испред своје куће... па нико ни да зуцне...
 

Back
Top