LAVOVI

ZAVEDITE LAVA
DA

... obavezno mu recite kako je pametan, lep i zlatan.

... uživajte u nagradama koje će Vam dati za ove komplimente. Oni umeju da prime kompliment, ali isto tako umeju i da ga uzvrate.

... pustite da on bude centar Vašeg sveta. On će uživati u njemu i ulepšati ga.

... ohrabrite njegov smisao za humor. Ukoliko to učinite, on će se truditi da Vas zabavlja svaki dan i da Vas razveseli.

... pokažite mu koliko Vam je bitan.

... budite iskreni i otvorite mu srce. On će znati kako da Vas podrži i štiti.

NE

... nemojte ga ignorisati, osim ako hoćete da ga se zauvek rešite.

... nemojte mu govoriti šta treba da radi i nemojte preuzimati kontrolu nad njim. On ne voli da se preda, i voli da radi po svome.

... nemojte mu uskraćivati pažnju. Njemu je ona potrebna svaki dan.

... nemojte dirati njegov ego i njegovu pomalo taštu prirodu. Njegov ego je veoma ranjiv, a rane traju dugo.

... nemojte ga ismevati pred drugima. Ovo je najveći prekršaj poverenja i to je nešto najgore što možete da mu uradite.

P.S.Ne zloupotrebljavajte ovo,ako vam se osoba u znaku lava stvarno ne svidja ne zavodite je,lavovi se opasno svete,ja sam lavica.;)
 
kao kraba:
pozdrav svima a i svim lavovima!
Kazu da lavovi vole da su u cemtru paznje kad se nadju u drustvu i da kad nije tako sve cine da je privuku. A sta se desava kada se nadju dva lava na istom mestu ? :)

Dele tron :-D Ja to iz iskustva!!!

A ako je jedan od lavova malo sebičniji, što inače nije slučaj - lavovi su velikodušni, do kraja njihovog susreta dolazi do urlanja koje se čuje sve do zoološkog vrta!!!

Veliki pozdrav najboljima na svetu!!!
 
Poz ljudi od josh jedne duple lavice,kojih kako vidim,ima dosta.Poshto vidim da je bilo raspitivanja koji se znakovi slazu sa lavom,ja mislim da su to skorpija,vaga i vodolija.Za skorpiju je rekao Nostradamus da je idealni znak lavu,sto je tachno iz nekih mojih iskustava,dok se vaga i vodolija slazu i po elementu(vatra-vazduh)i prilichno se dosta dopunjuju!!!
 
ja sam danas otkrila svog rođendanca :P
rođeni istog dana, lavovi, indeed! hmmm....zato kažu da je naš forumski fajt "požar u savani " :mrgreen:
evo šaljem mu jedan kiss za sve rođendane otkad se znamo, a nismo čestitali :P
 

Back
Top