Quantcast

LAVOVI

Nestasna Ameba

Iskusan
Poruka
5.001
Uuu, antipode, ovo je bas bilo brutalno. Mene sad bas interesuju dobre strane ovog znaka jer ih ti nagrdi apsolutno.

Inace, moja oba roditelja su Lavovi i uopste nisu takvi (doduse, ne znam kakvi su bili u mladosti). Otac u pojedinim trenucima naginje materijalizmu, ali to smatram pre odlikom muskaraca nego znaka jer znam i oceve nekih svojih prijatelja i prijateljica koji su tu identicni njemu, ali nije im zameriti kad zive u ovo nesrecno doba u nesrecnoj zemlji ;)
Majka je cista umetnicka dusa i veoma sposobna zena da stekne i da ostvari svoj plan ma koliko dugo trajalo to ostvarivanje.
Pored svega toga, izuzetno su posteni i to cesto na svoju stetu (sto im nije mana, naravno), veoma su dobri organizatori, a najbolji kad rade njih dvoje kao tim.

Naravno, poznajem i Lavove koji su vrlo slicni tvom gornjem opisu, na srecu, malo ih je.

Mogu stoga zakljuciti da je gore opisan nizi tip Lava.

zaja57

Početnik
Poruka
1
Onaj ANTIPOD mora da je imao neke probleme sa lavovima. Zna li bre on ko su sve lavovi (osim mene,naravno)? Napoleon, Alexandar makedonski, doduse i Mussolini, Halle Berry, Ben Affleck, Madonna, Jennifer Lopez itd. itd. a da ne spominjemo Zorana Djindjica i (hm) Milosevica. E pa sad, da strpamo ovog zadnjeg i Mussolinija u vrecu i bacimo, zar ne ostaju sjajni ljudski primerci?!

antipod

Obećava
Poruka
58
Zajo i da nisi napisao da si Lav, to se uopste ne bi dovelo u pitanje :D

Znas Lavovi upravo iz ljubavi prema pozornici su sjajni zabavljaci...voe da se prikazuju i ta potreba se mozda i najbolje zadovoljava kod ljudi koji se posvete da zabavljaju siroke narodne mase nekom vrstom talenta.Lav koji nema priliku da se pokaze i dokaze, da ponudi na uvid svoje talente(naravno ako su nesto vise od pukog samohvalisanja) je zaista nesrecan

.Halli mi je ljubimica, zena kakvu bih izabrao za sebe, ali ona ima jak uticaj Raka...za tako lepu i talentovanu zenu, jos Lavicu, suvise je nesrecna u ljubavi.Jedna Lavica nikad ne bi trpela toliko dugo jednog nevernog tipa, a ona je sa njim pokusavala da se miri na sve nacine, sto jos jednom potvrdjuje jaku vezanost tipicnu Raka

Lavovi vladari i nisu bili nesto mudri.Bili su pre svega osvajaci, suvise uvereni u svoju moc.Alexandar je svoju vojsku mrcvario do iznemoglosti godinama samo da bi zadovoljio svoje osvajacke apetite.Napoleon isto tako.Mussolini manija velicine, Milosevic inadzija tipa "sam protiv svih", kao i Kastro.Klinton koji je poznat po svojoj svojevoljnoj politici isto je Lav.Jednom recju vise su se proslavili svojim megalomanskim potezima, nego sto su nesto zaista dobro ucinili za sopstveni narod.

Amebo naravno da je pisano antipodno...za nizi tip :D Drago mi je da tvoji roditelji tu ne spadaju.

TOMAX

Poznat
Poruka
7.737
Nagradna igrica za naše Lafove u srcu! :D
Izbacite uljeza: :wink:

a) B.Musolini,
b) S.Milošević,
c) Napoleon B.,
d) A.Makedonski

Laficu koja tačno odgovori - vodim na nagradnu večericu u jedan mnooogo lepi restorančić hotelčić motelčić..... :wink:
a ako se nađe neki pametni Laf..... :roll: eeeee.....
e njega će da vodi u krevet..... :D .......
Antipod :lol: JEEEEEEEEE...........

MirjaMN

Zainteresovan član
Poruka
301
Kako koji znak telefonira
L A V

Zvace vas kada to najmanje ocekujete i sa mesta sa koga to ne ocekujete Ako je resio da vas pronadje, naterace vas telefon da zazvoni, pa makar ga vi i iskljucili iz uticnice! Zaljubljeni Lav zvace vas kada oseti potrebu da vas cuje, bez obzira koliko je sati u tom trenutku. Zvace vas i kada zna da spavate, jer on je kralj, a njemu je sve dozvoljeno… Tako to izgleda kada vam telefonira kralj dzungle, velika macka, sarmantni i neodoljivi Lav. Zbog njih je izmisljen mobilni telefon, da bi im omogucio da telefoniraju kad god i odakle god to pozele…

KAKO KOJI ZNAK JEDE ČOKOLADU
Lav želi svu čokoladu za sebe.

POSLE SEXA
Lav: "Zar nisam bio fantastican?"

jaca70

Početnik
Poruka
15
Cao svim LAVOVIMA i LAVICAMA od jos jedne LAVICE. Ma nek' pricaju sta hoce, lavovi su uvijek bili najbolji prijatelji i najsavjesniji radnici. A to da smo pompezni, nije da nismo. Ali sta bi svi bez nas?!

Jugoslovenka

Primećen član
Poruka
687
MirjaMN:
I ja volim LAVIĆE!!!!!!!
Ima jedna Lavica i na forumu........Jugiška.....(to joj ja tepam!).......

Lavovi su drugarčine.......

Zanimljivost:
Regulus...fiksna zvezda....29 stepen Lava!!!!!
Gle??? Setila se mene moja drugarica... :)
Samanta je rekla da lavovi vole samo sebe...ČISTA GLUPOST................ :)
Ja polazim od svog ličnog primera...ja nisam samoživa, ne gledam samo sebe...ja sam vrlo verna kao prijatelj, i uvek gledam da onaj ko je pored mene bude sretan i zadovoljan, pa tek onda mislim na sebe...
Ne volim to pljuvanje po lavovima...ja sam ponosna što sam lavica i pravi sam predstavnik svog znaka...
Dakle prestanite da pljujete po nečemu o čemu pojma nemate...

MirjaMN

Zainteresovan član
Poruka
301
Mokosi:
Све нас је више! Поздрав од још једне лавице! ;)
Dok nisam pokrenula "citiraj" mislila sam da si betmen u horoskopu.......mislim stvarno, ta žuta slova!!!! :shock: .........a sad vidim da si Lav!!!!!! Pa ću ti prećutati! Slaba sam na Lavove...i muške i ženske i u podznaku! :-D

Betty

Elita
Poruka
21.483
Samantha Jouns:
Lavovi su dosta samoljubivi,..vole sebe i zaljubljeni su u sebe,...i niko nije savrsen samo su oni THE BEST
eeeiii...pokvari temu o samoobožavanju Lavova, lično i međusobno! :mrgreen:
Bikovi, najkraće putuju do mog srca....:D

ali: htedoh da kažćem da Lavovi NISU sitničari :P Pored njih ljudi daju najboje od sebe! :D
Talenat...da se stremi više, brže, bolje....i da se u to uključi okolina :)

Halina

Početnik
Poruka
40
meni uopste ne smeta sto on voli da dominira,samo se nekako uvek potrudim da mu nabacim da sam ipak malo obrazovanija ili da znam bolje............e onda on potpuno zanemi i cini mi se da bi mi najradije okrenuo ledja.....cini mi se da je on pravi pretstavnik lava.jak dominantan ambiciozan i pomalo zaljubljen u sebi :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.