Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Latinoameričke serije

• Začetnik teme Fensi ribe
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alexandra9

Ističe se
Poruka
2.529
Ne podnosim spanske serije...
Ili placu ili se smeju, nema nista izmedju...

Odgledala sam nekoliko epizoda sa drugaricom, i na osnovu toga mogu reci- u svakoj seriji stave sve stvari koje se mogu desiti u zivotu.

Ako se slucajno desi nesto lepo u jednoj epizodi, u istoj ce se desiti neko ubistvo ili ce neko dete saznati da je usvojeno...

OCAJNO :cry:

xenia

Zainteresovan član
Poruka
139
Spanske serije zatupljuju ljude. A zamislite kada se neko ugleda na lika iz spanske serije i pocne da imitira njegovo ponasanje,tj.fanovi spanskih serija.
To je idijotluk. Ima nekoliko zaludjenika u mom razredu koji nikad ne propustaju spanske serije i koji tacno znaju ne samo sto se desilo u prosloj epizodi vec znaju i nekoliko sledecih epizoda.
Ja mislim da su dobre serije poput dark angle i Nikite.

Lea_RBD

Ističe se
Poruka
2.450
Smajlica:
ShTa tJe DaljE da se dESi??? :lol:
Ovako, Barabara ce izgoreti u nekom pozaru i bice celava, i zato ce se pretvoriti u Maricu, a Hulijanu ce zarobiti, a ona ce ici u firmu i pretstavljati se kao Marica, i onda ce se ljubiti s Marcosom i Marcos ce na ogledalu videti da to zapravo nije Marica nego Barbara...Onako ruzna i celava :lol: A dalje ne znam, ovo sam gledala dok je brat gledao xD Ali to ce biti dostaaaaa kasnije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.