latino-americke sapunice

Millenita:
Ne postoji osoba koja nije odgledala bar jednu latino-americku sapunicu ili kartko-telenovelu.....Na ovoj temi,mozete raspravljati o njima,razmenjivati klipove i naslovne numere,pljuvati ih i hvaliti....
Pa sad ne bih rekao.Ja nisam odgledao ni jednu a znam jos X ljudi koji takodje nisu gledali ni jedno od tih s-r-a-nj-a.
 
A i Maceha je super.Volim Evoru.

JA ga naprosto obožavam. Najbolji meksički glumac, ustvari kubanski je,ali je 1999. postao i naturalizirani meksikanac... :) Kako god da bilo, u svakom pogledu je ODLIČAN! :wink: :D

Pa sad ne bih rekao.Ja nisam odgledao ni jednu a znam jos X ljudi koji takodje nisu gledali ni jedno od tih s-r-a-nj-a.

Ako nisi gledao i ne gledaš onda baš nije logično ovo tvoje svraćanje na ovaj topic....Ako ti je to sranje, onda šta te to u ovom topicu zaintrigiralo pa si svratio.... 8) 8) 8) :roll:
 
CESAR EVORA

rhg8040af1dc9.jpg


GUAPO PAPITO!!!
 
Lusija:
TELENOVELE NA DVD-U:::
AMOR REAL
ABRAZAME MUY FUERTE
ACAPULCO CUERPO Y ALMA
AMAR OTRA VEZ
BAJO LA MISMA PIEL
CORASON SALVAJE
ESTRAMBOTICA ANASTASIA
EL PRIVILEGIO DE AMAR
ENTRE EL AMOR Y EL ODIO
EL MANANTIAL
HERIDAS DE AMOR
INOCENTE DE TI
LA MUJER DE JUDAS
LAZOS DE AMOR
LA DUENA
LA USURPADORA
LA TORMENTA
MARIA ISABEL
MI DESTINO ERES TU
MADRASTRA-ANOS DESPUES
POR TU AMOR
RUBI
ROSALINDA
TE SIGO AMANDO
TE VOY A ENSENAR A QUERER
i jos puno toga...
LATINO MUZIKA:::
THALIA
NATALIA OREIRO
PABLO MONTERO
GABY SPANIC
i jos mnogo toga...
muzika iz svih telenovela...
VEOMA POVOLJNO!


A jel ima nas titl?
 
@Smajlica u koliko sati je to??? Ne pratim, ali sam cula da je dobra; ako je to ona glumica iz Skrivenih strasti sto je preko dana lepa, a nocu je ruzna, tako nesto jel? E da, koja je to vec epizoda?
Klon je zakon! inace ih sad ne gledam, jer ih ima mnogo pa ne'mos popamtiti ko je iz koje serije!!!:)
 
lazar-spasa:
zasto je jeziva.anahi,imas forum o rebelde,pa idi tamo i hvali rebelde,a ostale telenovele.nemoj da pljujes,molim te.E da znas li u cemu spava anahi,a u cemu mia koluchi.pozdrav

jeziva je u pozitivnom smislu... ja obozavam zenu u ogledalu... gledam i u pola cetiri a budim se i u devet da gledam reprizu... ko je rekao da ja pljujem seriju, ako je tako izgledalo iz gore navedenog konteksta izvinite, nisam zeleza da tako ispadne... zena u ogledalu mi je omiljena serija sad kad nema rebeldea... je li u redu sad? :? :? :?
 

Back
Top