Laptop do 800e (+/- koji evro)

sbanja

Početnik
Poruka
6
Kupio bih laptop u cenovnom rangu do 800e(+/- koji evro),koja je Vasa preporuka?

Laptop bi koristio 70% kao zamenu za desktop racunar,a 30% poslovno,uglavnom za kucanje,neke prezentacije,internet,itd.,znaci ne bi mnogo bio prenosen.
Vazno mi je da procesor bude Intel-Core2 Duo,graficka da bude minimum 512MB,sad koji model ne znam al samo da bude pouzdana (ne bih igrao nikakve zahtevne igre,u principu vrlo retko bih igrao,ali bih voleo da moze da pokrene neke srednje igrice),RAM memorija da bude prosiriva do minimum 4 GB.Ono sto mi je NAJVAZNIJE jeste da kvalitet izrade bude sto bolji(da mu ne ispadaju tipke sa tastature,da je plastika kvalitetna,da nije lomnjiv i jako nezan....)
Razmisljao sam o HP-ovim modelima,oni su mi na prvom mestu (po mogucnosti “b” klase),ali i drugi proizvodjaci dolaze u obzir.
Znaci KVALITET I POUZDANOST na prvom mestu,PERFORMANSE na drugom(al po mogucnosti da bude sto bolje tj.pristojne,posto za ovu cenu znam da ne mogu ocekivati vrhunske!)
Hvala unapred!
 
ja bih ti preporucio neki od HP .Neznam koju velicinu ekrana zelis ali evo ovaj ja mislim da bih ti vrsio posla...HP Pavilion dv6-1222sl

evo ti ovaj sajt www.mediaworld.it ..zatim klikni compra on-line dalje ces vidis sam sve pa malo tu razgledaj kompijutere mozes kupis neki i iz italy sve regularno.Neces imati potrebe uopste da pomislis da je nesto nekvalitetno znaci Hp i uzivanje
 

Back
Top