Lap top popio malo mleka

borkostar

Početnik
Poruka
16
Imam stariji lap top koji je perfektno radio do pre par dana kada je dete na njega prosulo malo mleka.
Odmah sam ga ugasio na jedno 2 sata, okrenuo ga naopacke da to malo iscuri iz njega
U pocetku su radili svi tasteri normalno, zatim kada se udje u neki prozor kao da se uvek spusta na dno stranice
I to samo ponekad tako, vecinu vremena je sve ok
Pomislim da je do O. Sistema i evo jutros reinstalirao, stavio isti OS koji je i bio XP SP3 i to sa spustanjem prozora se vise ne desava ali mi zato ne radi jedno 10 tastera(kao da ih ni ne pritisnem)
Dali sam nesto pogresio u instalaciji ili treba da instaliram neki jos programcic(ima drajvere za tastaturu) samo mu fali za pci modem koga ni nemam
Jos jednom da napomenem da su tasteri koji ne rade trenutno pre reinstalacije radili normalno, samo sto se desavalo kao da je pritisnut taster strelica na dol
 
Podrazumevano Re: Lap top popio malo mleka

Uzmi kompresor,okreni lap top naopacke i izduvaj dobro tastaturu!!!To se i meni desilo samo je meni bila voda u pitanju ja ga izduvao kompresorom i sve radi kao novo



Knindza_Krajisnik je u pravuali/ali ako je to mleko a ne voda ono ce se ulepiti i usmrdeti.
 

Back
Top