Lana Del Ray

nemo se vredjate al ja sam stekla utisak da je pozer
ko da je dobila domaci iz estetike, našla eru 50ih u enciklopediji popularne kulture, i sve to prilozila nekoj tamo kuci da joj upakuju u muzicki aranzman
pogledah par live nastupa i ne zelim da se pitam ko je spreman da prisustvuje (i da mu plate)
 
nemo se vredjate al ja sam stekla utisak da je pozer
ko da je dobila domaci iz estetike, našla eru 50ih u enciklopediji popularne kulture, i sve to prilozila nekoj tamo kuci da joj upakuju u muzicki aranzman
pogledah par live nastupa i ne zelim da se pitam ko je spreman da prisustvuje (i da mu plate)

i da jeste taako kako kazes, ona odlicno izgleda inspirise svojim izgledom, ima divne pesme koje su jaako osvezavajuce, a da li zna ili ne zna da peeva to je druga prica, ja uzivam da je slusam ne live
 
Mislim da je samo na SNL bila shit, imala je tremu or whateva, nisam ni gledao, samo sam čuo.
Ovo kod Lettermana što sam gledao i postavio je bilo sasvim pristojno.

Još nisam preslušao album. Nemam nešto volju.
Ja od nje volim Video Games i Born To Die.
Nešto mi se čini da nema puno da pruži pevajući u registru od dve note. :neutral:
 
Poslsao sam album cisto da vidim zasto se digla prasina oko nje! Jedva sam izdrazao pesme ko za sahranu!

znaci najgora hipsterka,uzasna je...muka mi je od muzike,a od spotova tek...ko da je ona samo rodjena da umre...znam da sam hejter,ali stvarno ova dama je previse!

:lol:

Ne slažem se baš kolege. Jeste da je precenjena kao Adele ali meni je OK album.
3,5-4 / 5 zvezdica od mene. Nije me smorio ni oduševio.

P.S. Zamalo pa je ukrala Bittersweet Symphony za National Anthem.
 
pa tebi naravno da se svidja kad volis U2 i Coldplay ;)

Oni nemaju ama baš nikakve veze sa njom, al dobro... :lol:

Pesma Born To Die je trenutno #1 na našoj MTV listi. ;)

Come on take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girls insane
Choose your last words, this is the last time
Cause you and I, we were born to die
 
Prvu pesmu od nje sam cuo Born To Die i odma sam je zavoleo ! Blue Jeans,Dark Paradise ....
Posebno Summertime Sadness .... Malo su pesme nostalgicne ali su mi super.Moze u rangu sa Adele
 
Ja Lanu bas volim... Svidjaju mi se njene pesme, pogotovo Born to die i Dark Paradise, a od onih koje su bile objavljene pod imenom Lizzy Grant Gramma i Kill Kill.

Slike sa filmskog festivala u Kanu:

normal_132.jpg

normal_134.jpg

normal_143.jpg

normal_136.jpg

normal_117.jpg

normal_106.jpg


P.S. Mogao bi neko od administratora da promeni ime teme u Lana Del Rey
 

Back
Top